Dron pro Dobrovolný pátrací tým ČR - crowfunding kampaň

Novinky - Dron pro Dobrovolný pátrací tým ČR

Jsme tým vycvičených dobrovolníků, který je nasazován při pátráních po osobách v přímém ohrožení zdraví, nebo života. Pomozte nám prosím získat drona.

Ostatní
Vážení přátelé, přízvci, Vy všichni, co jste nás podpořili, velice si Vaší podpory vážíme a DĚKUJEME! Je to tam! A to díky Vám!! Obrázek

Slovy nedokážeme vyjádřit naší radost a pocity z toho, že se to díky Vám všem podařilo! Velice si vážíme Vaší podpory a skutečnosti, že i díky Vám rozšíříme možnosti Dobrovolného pátracího týmu ČR, z.s. Hodně to pro nás znamená a máte naše slovo, že drona budeme využívat při pátracích akcích, kdykoliv to bude možné. V současné době připravujeme k odeslání nálepky a ohledně ostatních odměn Vás budeme kontaktovat emailem během týdne :)

Ještě jednou Vám ze srdce děkujeme!

Dobrovolný pátrací tým ČR, z.s.

Už jste společně s námi "slanili" do poloviny! Velice si vážíme Vaší podpory! Jste na tom laně s námi! Už jenom polovina! Obrázek

Vážení a milí přátelé,

díky Vám všem jsme se na tom pomyslném laně "slanili" do poloviny! Velice si vážíme Vaší podpory a věřím, že i díky Vám budou operační schopnosti Dobrovolného pátracího týmu ČR, z.s. rozšířeny o dron. Ještě nám ale zbývá "slanit" druhou půlku! Pojďme to společně dotáhnout do cíle, protože o tom je vždycky týmová práce.

Všichni kluci a holky, kteří jsou členy Dobrovolného pátracího týmu ČR, z.s. chodí do práce, mají rodiny a děti a pokud je potřeba vyjíždí na žádost Policie České republiky na pátrací akce...ať je vedro, zima, prší, nebo sněží. V rámci svého volného času se účastní výcviků, které jsou specifické pro naši činnost. Dávají do toho svůj čas, energii a odhodlání! Nikdy nevíme s čím se setkáme, proto se neustále připravujeme jak v rámci našich vlastních výcviků, tak i výcviků ve spolupráci se složkami Integrovaného záchranného systému. Výše jste mohli vidět video z výcviku s Báňskou záchrannou službou, které bylo velice náročné jak po stránce fyzické, tak i psychické! My jsme ale tým lidí, který se neustále zdokonaluje a posouvá kupředu! Pomozte nám se posunout a podpořte nás ještě, abychom získali všechny potřebné prostředky. Tento dron může jednou sám o sobě zachránit lidský život, nebo zkrátit čas k nalezení pohřešovaného člověka. A nikdy nevíte, kdo to může být... každý příspěvěk pomůže.

Děkujeme

Má to smysl!

 

Propátrání rozsáhlého otevřeného terénu za pomoci lidských sil zabere nespočet hodin. Dron je schopen zkrátit čas na čtvrtinu. Jsme v polovině díky Vám! Pojďte s námi ještě oslovit další! Proč DRONa? Video z ostré pátrací akce Obrázek

Vážení příznivci, děkujeme Vám jakou podporu nám poskytujete, abychom získali DRON pro pátrací operace. Jsme na 50 %, což je úžasné! V níže uvedeném videu se můžete podívat na co ho budeme využívat. 21. 5. 2019 jsme byli na žádost Policie České republiky nasazeni při pátraní po pohřešované osobě ve velice rozsáhlém terénu. Nejdříve jsme museli propátrat otevřená prostranství a cesty, což zabralo nemálo času - proto taky video našeho velitele. Až poté jsme mohli přejít do složitého členěného terénu a věnovat se pátrání tam. Pohřešovanou osobu se podařilo Dobrovolnému pátracímu ČR nalézt.