Dřevěné hračky pro děti - crowfunding kampaň

Dřevěné hračky pro děti

Pomozte mi stát se novým Českým výrobcem dřevěných hraček. Dávám do kupy dílnu a truhlářské vybavení, stroje a nářadí.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo si hraje nezlobí :-)                              

  ,,Milý Ježíšku, moc si přeji velký domeček pro svá LPS zvířátka,,

Takové přání měla jedna holčička. Dcera mě pobídla, abych jí splnil přání a vyrobil jí domeček.

Takže jsem rozebral kuchyňskou židli a vytvořil si z ní ponk. Nakoupil potřebný materiál a pustil se do výroby. Třísky a prach lítali téměř po celém bytě. Partnerce spadla čelist, když se vrátila domů z práce a viděla tu spoušť. Ale, když pozorovala, jak se ze dřeva rodí dílo, začala si dokonce i potajmu v domečku hrát. Výrobek jsem měl po měsíci hotový a 24.12.2018 se u stromečku radovala  holčička, které se splnilo toužebné přání. Z jejích rozzářených očí mě spokojeně hřálo u srdce a v tom jsem si uvědomil, že mám také jedno přání. Rád bych měl tu možnost dělat radost i dalším dětem.

Na zrealizování mého přání nemám dostatek finančních prostředků. Mám manuální šikovnost, kterou bych chtěl využít. Takže proto sháním peníze, abych mohl vytvořit dílnu. Zakoupit pracovní ponk, truhlářské hobby stroje a nářadí a pustit se s chutí do práce. S pomocí této výbavy se budou moci mé výrobky rodit rychleji a to i s větší přesností a kvalitou než tomu je s výrobou tzv. na koleni. Pokud by se vybralo o něco více peněz, použil bych je na materiál, který je potřeba. Dřevo, plexisklo, dřevěné kolíčky, lepidla, barvy, laky, mořidla, lepící pásky a další. Ale stále stojím s nohama na zemi a rozhodně i za cílovou částku a každičkou korunu, kterou mi věnujete vám předem děkuji a po úspěšném konci si vaše jména vypíšu na pamětní desku, kterou si pověsím v dílně a budu hrdý, že díky vám se stanu tím kým se chci stát.  

 

Tady se rodil domeček a dekorace. Paneláková předsíňka, nedostačující nářadí a ponk z kuchyňské židle o velikosti necelých 60x40cm :-)

 

 

 

A tady je po 30 dnech ručně vyrobené dílo včetně dekorací. Teda až na zlaté hodiny a pejsky :-)

100x42x40cm 

Už jen chybí děti s panenkama nebo zvířátkama LPS, které by si rády moderního domečku užily. Věřím, že jich je spousta a možná i právě Vaše :-)

Už jste jím ho ukázali?

Tak honem honem, ať mohu vyrábět... :-D

 

Co si o tomto projektu myslíte?