Dream Garage pro nadšence - crowfunding kampaň

Dream Garage pro nadšence

Pomoz nám doladit autodílnu v Praze na Strahově pro všechny nadšence, co mají v žilách benzín. Pokud si rád upravuješ auto sám, tak teď budeš mít kde.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravím všechny závodníky, driftaře, úpravce, bikery, zkrátka všechny, co vědí jak funguje motor a nespokojí se se sériovkou. Podle hesla: "Life´s too short to drive boring cars."

Viděli jste film Need for speed? Pamatujete si na tu jejich dílnu? To je přesně vono ;)

Máme k dispozici prostor 18x6 metrů v Praze na Strahově kde bychom rádi udělali chillout zónu pro kámoše a zároveň servis, kde si můžeš ladit káru. Po večerech tam občas bude nějaký grilování, kde pokecáme. Hodláme mít i sedačku, projektor s kompem atd. Prostě místo, kde přijdeš na jiný myšlenky, když se třeba nepohodneš s mladou ;)

Čekal jsem že to utáhneme sami, ale bohužel opravy si žádají více, než se zdálo. Vespod textu je kompletní rozpočet na dílnu. Mraky věcí tam "chybí", ale to znamená, že už jsou hotové nebo koupené.

Upozorňujeme, že to nebude servis. Nebude zde žádný zaměstnaný mechanik ani nic podobného. Zároveň Dream Garage nebude výdělečné místo. Všechen dodatečný zisk bude využit na další nákup vybavení. V plánu je třeba i autovlek.

Náš progress můžete už teď sledovat na našich sociálních sítích:

Facebook

https://m.facebook.com/dreamgarageprague/

Instagram

https://www.instagram.com/dream_garage_prague/

Doplnění

Nastavená cílová částka je zde pouze z důvodu, že při nesplnění celý projekt padá. Ideální cílová částka šplhá ke statisícům. Nepočítá se s topením, zastřešením zahrádky, zateplenými okny, pokročilým sevisním vybavením atd. 

Vybavení

Určitě nesmí chybět velkej hever, svářečka, zouvačka, vzduch, středně obsáhlý nářadí atd. Samozřejmě dílna neni nikdy dost vybavená a tak při překročení konečné částky se bude dokupovat například lis, žirafa, vyvažovačka atd.

Nutné stavební úpravy

Základ je prakticky hotový. Zbývají zde práce, které si spíše vyžadují čas než peníze a proto budeme rádi, když se rozhodnete taky přispět rukou k dílu. Odměníme se ;).

Nicméně jedna větší investice stále čeká. Je to vjezd dovnitř. Budova je bohužel v metrové výšce a ve svahu. Musí se z boku vybagrovat asi 50m3 zeminy a vytvořit nájezd + vybourat zeď a koupit vrata. V půjčovnách stojí bagr kolem 5000/den, to se nám zdá drahé, tak pokud by někdo mohl poskytnout za rozumnou cenu, budeme rádi ;) 

Popis k rozpočtu: 

+ u práce znamená, že ještě není hotovo

+ za nákupní cenou je odhad nebo limit

 

Návrh podložky pod SPZ:

Co si o tomto projektu myslíte?