Startovač - financování projektů

Dračí kalendář 2020 - crowfunding kampaň

Novinky - Dračí kalendář 2020

Vypusťme do světa draky! Přiložte tlapu k dílu a pomozte nám vydat kalendář plný krásných ilustrací s draky od českých a slovenských výtvarníků.

Umění
Pomalu ale jistě se blížíme požadované částce. Děkujeme všem Startérům a také těm, kteří náš projekt sdílí a propagují. Věříme, že s vaší pomocí to zvládneme!


Představujeme nové milníky naší kampaně:

● 25 000 Kč - Vydáme kalendář DRACI 2020
● 30 000 Kč - Přidáme 14. bonusovou stranu s kreativním překvapením
● 35 000 Kč - Ke každé fyzické odměně přiložíme kapesní kalendářík
● 50 000 Kč - Připravíme modernější podobu e-shopu

V zákulisí se teď soustředěně tvoří

Nové příspěvky se objevují každým dnem a to se uzávěrka neúprosně blíží. Přihlašování ilustrací končí už tuto neděli a poté společnými silami vybere ty NEJ příspěvky tohoto ročníku, které se v kalendáři skutečně otisknou. Letos to snad bude ještě těžší hlasování než loni, přibývají opravdu nádherné kousky! 

Přikládáme další ochutnávku některých z nich v rozpracované fázi. Vlevo obrázek od Celebril, vpravo od Ondřeje Hrdiny:

Rozpracované náhledy

I Krotitelé draků potřebují vaši podporu

Pokud hrajete Dungeons and Dragons nebo vás třeba jen baví dívat se, jakým dobrodružstvím se prokousává někdo jiný, neměli by vám utéct ani Krotitelé draků - krásně zpracovaná zábavná show právě z hraní D&D!

Krotitele draků právě také najdete na Startovači. Jejich kampaň poběží už jen 3 dny a stále chybí velký kus požadované částky: https://www.startovac.cz/projekty/krotiteledraku/

Našim fantasy kolegům držíme palce k úspěšnému finále!

Jsme za půlkou!

Již jste nám přispěli přes 50 % z požadované částky. Mockrát děkujeme našim štědrým přispěvatelům a jedeme dále! Jsme za půlkou! Obrázek

Našim ilustrátorům zbývá posledních 10 dní na dokončení svých příspěvků do kalendáře, a tak přibývají nové náhledy každý den. Na motivech z období pravěku pracuje Martin Málek (vlevo) a Allagar (vpravo). Těšíme se, jak bude vypadat finální podoba, vybrat jen 13 ilustrací bude opravdu těžké!