Dračí kalendář 2020 - crowfunding kampaň

Novinky - Dračí kalendář 2020

Vypusťme do světa draky! Přiložte tlapu k dílu a pomozte nám vydat kalendář plný krásných ilustrací s draky od českých a slovenských výtvarníků.

Umění
Dračí kalendáře jsme vydali přesně podle plánu a většina z vás už má svůj kousek doma.

Titulka DRACI 2020

Tento víkend proběhl také kalendářový, podepisovací slet s našimi ilustrátory, kde jsme rozdávali autogramy do Vašich speciálních odměn. I podepsané kalendáře jsou již na cestě k Vám a zbývá doladit už jen poslední Dračí poklady. Všechny balíčky by tedy měly být předány asi o měsíc dříve než bylo přislíbeno :)

Pokud svoji odměnu ale ještě nemáte a ani spolu nekomunikujeme o jejím doručení - zkontrolujte si prosím své e-mailové schránky a odpovězte na dotazy ohledně způsobu doručení nebo termínu osobního předání. Případně napište sami přímo na mail@dragarta.com, ať Vám nový kalendář může dělat radost co nejdříve! :)

Dračí kalendář je již v prodeji

A kdybyste si náhodou kalendářů předobjednali málo (Vánoce jsou naštěstí ještě daleko, ale jako dárky fungují skvěle!), můžete si dokoupit další už přímo na e-shopu.

Moc Vám děkujeme za přízeň a doufáme, že Vám náš kalendář bude zpříjemňovat celý příští rok!

Nezapomeňte sledovat náš Facebook nebo Instagram, ať vám neunikde nic nového :)

Děkujeme!

Mnohokrát děkujeme všem 98 startérům, kteří podpořili náš projekt a pomohli nám vybrat rovnou 216 % požadované částky, jste prostě skvělí!

Povedlo se nám dát dohromady ještě více financí než loni a tím pádem si můžeme dovolit vydat kalendář ještě větším nákladem!

Zkušební tisky už mám pár dní doma, a tak je čas udělat poslední počty a odeslat objednávku do naší osvědčené tiskárny. Další práce je teď na nich :)

Zkušební tisky

V následujících týdnech Vás budu postupně kontaktovat e-mailem, abychom se domluvili na formě dopravy, textaci věnování, podobě diářů, záložek nebo rovnou celého dračího pokladu :)

Dračí kalendář DRACI 2020 vydáme podle plánu již k 19. 8. 2019 a během následujících dní jej začneme rozesílat, předávat osobně a dále nabízet na e-shopu těm, ketří naši kampaň propásli. Pokud jste si vybrali odměnu s podpisy autorů, budeme potřebovat nějaký čas navíc, abychom naplánovali podškrabávací setkání. Podepsaný kalendář Vám dorazí nejpozději do konce října 2019. Tak či onak budete mít svou odměnu doma s dostatečným předstihem před Vánoci i novým rokem :) 

Nezapomeňte sledovat náš Facebook nebo Instagram, ať vám neunikde nic nového :)

Děkujeme!

Včera skončilo hlasování o přihlášených ilustracích a my již známe vítěze! Všechna čest autorům, kteří se do projektu zapojili a věnovali mu svůj drahocený čas! Je veliká škoda, že má kalendář jen 13 stran a nemůžeme otisknout všechny.

A jak to tedy dopadlo? Pokud si nechcete kupovat draky v pytli, po rozkliknutí odkazu si můžete prohlédnout všechny dlouho očekávané vítězné ilustrace. V opačném případě si můžete klasicky nechat překvapení třeba až pod stromeček :)

Vítězné ilustrace

Chci si prohlédnout vítězné ilustrace!


Jestli jste s koupí váhali až do chvíle, kdy budou odhalena vybraná díla, tak teď už snad máte jasno :) Sledujte naši stránku na Facebooku, kde budou kromě novinek také postupně představeni autoři, jejichž dílo se bohužel do kalendáře nedostalo.

A když už jsme u toho odhalování, můžete si také prohlédnout všech 10 pohlednic, které ztvárnil Yirikus a najdete je v odměně "Kalendář se sadou pohlednic". Která se vám líbí nejvíce? :)Yirikusovy pohlednice

Moc děkujeme za přízeň a překročení dalšího milníku (ke každé fyzické odměně přiložíme kapesní kalendářík)! Do konce kampaně nám zbývá pouhých 6 dní, pomozte nám rozšířit projekt mezi všechny drakomily :)