mini-obrazek3.jpg

Dračí kalendář Umění

Vypusťme do světa draky! Přiložte tlapu k dílu a pomozte nám vydat krásný dračí kalendář plný ilustrací od českých a slovenských výtvarníků.

Předobjednejte si Dračí kalendář 2020!
7. 7. 2019

Předobjednejte si Dračí kalendář 2020!

Přesně po roce jsme spustili novou crowdfundingovou kampaň, abychom vám mohli opět nabídnout možnost předobjednat si svůj kalendář včas!

Navštivte naši novou kampaň na Startovači

 

Dračí kalendář jsme loni díky Vám úspěšně nastartovali a nyní vrcholí přípravy na druhý ročník. Opět jsem k ilustrování přizvala řadu osvědčených i nových úžasných výtvarníků z České republiky a Slovenska, abychom společnými silami vytvořili krásný nástěnný kalendář plný fantasy ilustrací s draky. Letošní velkou novinkou je zastřešující téma celého kalendáře a to „Draci v dějinách lidstva“

ukazka-3.jpg

Náhledy některých rozpracovaných ilustrací. Zleva nahoře Yirikus, Stehlikarts, Michal Peichl, Le Soldat Mort, Allagar. Zleva dole MartinM, OndrejH, Ajinak, Ralifirn, Azraelangelo.

 

I letos si můžete vybrat některý ze speciálních dárků navíc. Mezi odměnami najdete nejen oblíbené kalendáře s věnováním a podpisy autorů ilustrací, ale nově také praktické diáře, pohledy nebo rovnou celý dračí poklad :)

odmeny1.jpg

Podpořte vydání 2. ročníku Dračího kalendáře a pomozte nám vypustit do světa draky! Navštivte naši novou kampaň na Startovači

Zůstaňte s námi v kontaktu:
Dračí kalendář na Facebooku
Instagram Dračího kalendáře
Hodnocení prvního ročíku

Moc Vám děkujeme za přízeň!
Lucie „Dragarta“ Kostková

24. 9. 2018

Vypustili jsme do světa draky!

Dnes jsem odeslala další várku kalendářů a mohu s radostí oznámit, že všechny kalendáře i speciální odměny s podpisy a plakáty navíc jsou již na cestě do svých nových domovů nebo je dohodnuto jejich předání :)

Během října dojde na tvorbu 6 odměn s originálními kresbami na přání. Ty si nebudu nechávat jen pro sebe, ale hotové budou k vidění také na naší stránce na Facebooku. Současně jsem začala pracovat i na seznamu dětských domovů či podobných zařízení, kde by náš kalendář mohl udělat radost dětem. Kdybyste o nějakém věděli, budu ráda za tipy :)

Dračí kalendáře jsou již v prodeji

A pokud jste si náhodou kalendářů předobjednali málo (Vánoce jsou naštěstí ještě daleko, ale jako dárky fungují skvěle!), můžete si dokoupit další už přímo na e-shopu. Zatím ještě několik kousků máme, ale jelikož byl zájem o kalendář větší než jsem si troufala odhadnout, brzy budu objednávat dotisk! :)

Zůstaňte s námi v kontaktu:

Dračí kalendář na Facebooku
Web dračího kalendáře - přihlašte se k newsletteru!
E-shop

Lucie „Dragarta“ Kostková

29. 8. 2018

Kalendáře už jsou hotové!

Několik napěchovaných krabic s kalendáři, obálkami a tubusy s plakáty zabírá nemalou část naší pracovny! Je čas rozeslat je pomalu do světa :)

Hotové kalendáře

Pokud jste si koupili kalendář s podpisy autorů či s plakátem, již byste ve své e-mailové schránce měli mít mou zprávu s dalšími informacemi. Během nejbližších dní proběhne setkání autorů spojené právě s podepisováním a následně mohu začít postupně rozesílat všechny zasílky a domlouvat osobní odběry. O trochu větší trpělivost prosím ty, kteří si ke kalendáři objednali i originální kresby. Ty mi nějaký čas potrvají, ale věřím, že do konce října budou mít všechny odměny své nové majitele, jak bylo slíbeno :)

Již tento víkend budou kalendáře k dostání i na e-shopu. Pokud víte o někom, komu by se náš Dračí kalendář mohl také líbit, neváhejte ho nasměrovat na náš web www.dracikalendar.cz nebo Facebook.

Děkujeme!

4. 8. 2018

Děkujeme všem startérům!

Mnohokrát děkujeme všem, kteří podpořili naši kampaň a pomohli nám vybrat 201 % požadované částky, jste úžasní!

Další práce už je jen na nás. Osobně se teď na čas odmlčím, abych v klidu dotáhla přípravu tiskových dat, spočítala náklad a během příštího týdne zadala kalendáře do tisku. Zkušební tisky už mám doma a myslím, že se máte na co těšit 

V následujících týdnech Vás budu postupně kontaktovat e-mailem, abychom se domluvili na formě dopravy, textaci věnování nebo námětu kresby na přání :)

Dračí kalendář: DRACI 2019 vydáme podle plánu k 1.9.2018 a během září jej začneme rozesílat poštou, předávat osobně a dále nabízet na e-shopu pro ty, kteří nestihli Startovač. Pokud jste si vybrali odměnu s podpisy autorů nebo kresbou na přání, dorazí Vám nejpozději do konce října 2018. Tak či onak budete mít svou odměnu doma s dostatečným předstihem před Vánoci i novým rokem :)

Nezapomeňte také sledovat náš Facebook, kam budu přidávat co nejvíce informací. Ještě jednou

24. 7. 2018

Máme 150 %, děkujeme!

66 startérů již podpořilo Dračí kalendář, pomůžete nám vydat ještě větší náklad?

Přípravy kalendáře se pomalu chýlí ke konci a stejně tak i konec kampaně na Startovači. Nezapomeňte, že jde o jedinou možnost jak si kalendář předobjednat za sníženou cenu. V pozdějším prodeji budeme mít pouze omezené množství kusů a kdo ví, třeba půjdou na dračku :D

23. 7. 2018

Známe vítězné ilustrace!

Před pár dny skončilo hlasování o přihlášených ilustracích a my již známe všech 13 vítězů!

Všechny příspěvky byly úžasné a osobně je mi moc líto, že se do kalendáře nemohli dostat všichni. Poklona všem autorům, kteří se do projektu zapojili! 

A jak to tedy dopadlo? Pokud si nechcete kupovat draky v pytli, po rozkliknutí odkazu si můžete prohlédnout všechny dlouho očekávané vítězné ilustrace. V opačném případě si můžete nechat překvapení třeba až pod stromeček :)

vysledky-velke-prekvapeni.pngChci si prohlédnout vítězné ilustrace!


Jestli jste s koupí váhali až do chvíle, kdy budou odhalena vybraná díla, tak teď už snad máte jasno :)

Sledujte také naši stránku na Facebooku, kde budou kromě novinek také postupně představeni autoři, jejichž dílo se bohužel do kalendáře nedostalo.

14. 7. 2018

Máme 100 %, děkujeme!

Během 10 dní kampaně se nám podařilo získat požadovanou částku, ale tím rozhodně nekončíme!

Upřímné díky všem, kteří nám přispěli nebo projekt sdíleli, jste skvělí!

Kampaň ale ještě zdaleka není u konce, a tak si dovoluji připomenout nový milník: Pokud se nám podaří překročit 30 000 Kč, přidáme na konec kalendáře ještě 14. stranu s kreativním překvapením!

Určitě také představíme novou odměnu, mezitím se ale podívejte na nové rozpracované příspěvky, tentokrát trochu temnějšího charakteru. Uzávěrka přihlašování končí ilustrátorům již o zítřejší půlnoci, a tak se s novými náhledy roztrhl pytel :) Autory jsou zleva LeSoldatMort a Kirsch.

ukazka6.jpg

Vybráno44 346 Kč(202 %)

202 %
22 000 Kčpožadováno
93startérů
Podpořit projekt

Odměny

220 KčKalendář do tlapy

1 výtisk kalendáře DRACI 2019, který Vám osobně předám v Praze v Řepích nebo na Florenci.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčKalendář až do vlastní sluje

1 výtisk kalendáře DRACI 2019, který Vám doletí poštou až domů nebo si jej pohodlně vyzvednete v nejbližší Zásilkovně. Za každý kalendář navíc navyšte prosím zasílanou částku o 220 Kč

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčKalendář s dětským úsměvem

1 výtisk kalendáře DRACI 2019, který udělá radost dětem. Společně vybereme dětský domov nebo Klokánek, kam kalendář zašlu Vaším jménem.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

330 KčKalendář až na Slovensko

1 výtisk kalendáře DRACI 2019, který Vám bude doručen na vybranou pobočku Zásilkovny na Slovensku. Za každý kalendář navíc navyšte prosím zasílanou částku o 220 Kč

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčKalendář s podškrábnutím

1 výtisk kalendáře DRACI 2019 s osobním věnováním a s podpisy autorů minimálně u třetiny ilustrací. Doručení je v ceně.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

900 KčKalendář s výzdobou sluje

1 výtisk kalendáře DRACI 2019 s osobním věnováním a s podpisy autorů minimálně u třetiny ilustrací. K tomu podepsaný plakát velikosti A2 s mým motivem dračí polární záře. Doručení je v ceně.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

900 KčKalendář s kosmickou výzdobou

1 výtisk kalendáře DRACI 2019 s osobním věnováním a s podpisy autorů minimálně u třetiny ilustrací. K tomu podepsaný plakát velikosti A2 s motivem od Ondřeje Hrdiny. Doručení je v ceně.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná