Dračí kalendář | crowdfunding kampaň

Dračí kalendář

Vypusťme do světa draky! Přiložte tlapu k dílu a pomozte nám vydat krásný dračí kalendář plný ilustrací od českých a slovenských výtvarníků.

Umění

Dračí kalendář

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kalendáře jsou již v prodeji!

Díky vám se nám podařilo vydat Dračí kalendář - sborník krásných ilustrací od českých a slovenských autorů!

Objednejte si svůj kalendář v e-shopu

~

SPLNĚNO: Pokud se nám podaří překročit 30 000 Kč, přidáme na konec kalendáře ještě 14. stranu s kreativním překvapením!

SPLNĚNO: Pokud vybereme požadovanou částku 22 000 Kč, již nebude cesty zpět a kalendář vydáme.

~

Známe vítězné ilustrace!

Pokud si nechcete kupovat draky v pytli, po rozkliknutí odkazu si můžete prohlédnout všechny dlouho očekávané vítězné ilustrace. V opačném případě si můžete nechat překvapení třeba až pod stromeček :)

Přidáváme novou odměnu

Pod odměnou „Kalendář s kosmickou výzdobou“ najdete plakát od Ondřeje Hrdiny o velikosti A2 Plakát od Ondřeje Hrdiny ke kalendáři

nadpis-h1.png

Dračí kalendář v podobné podobě, jakou chci vydat letos, existuje již od roku 2009. Každoročně jsem připravovala nový kalendář pouze s autory z komunitního webu Draci.info. Letos poprvé jsem se do projektu pustila na vlastní pěst a jen s vlastním kapitálem, což pro mne sice znamená větší riziko, ale zároveň i mnohem větší možnosti. Ke společnému tvoření jsem tak mohla přizvat řadu úžasných výtvarníků z České republiky a Slovenska a nabídnout za jejich práci alespoň malou finanční odměnu. V našich končinách se najde spousta autorů, kterým nechybí nadšení pro fantasy tvorbu, takže máme opravdu z čeho vybírat. A proč zrovna toto téma? Protože na kterém jiném by mohli lépe popustit uzdu fantazii než právě na dracích? :) 

ukazka2.jpg

Náhledy možných kalendářových stran, zleva Dragarta, Kyuubs, Yirikus, Azraelangelo

 

Jak bude kalendář vypadat?

Vydáme nástěnný kalendář formátu A3 na výšku o 13 stranách s kalendáriem pro rok 2019. Kalendář bude profesionálně tištěný formou digitálního tisku na matných papírech a svázaný černou kroužkovou vazbou s háčkem k zavěšení. První stranu bude chránit průhledná krycí fólie, dozadu přidáme pevný karton proti přehýbání.

Úvodní strana a vnitřní strany jednotlivých měsíců budou tvořeny velkou plnobarevnou ilustrací s dračím motivem. Naši autoři právě aktivně tvoří a přihlašují své dokončené ilustrace. O tom, která z děl se skutečně vyberou do kalendáře, budu rozhodovat společně s autory formou hlasování a diskuze, abychom dosáhli co možná největší výtvarné kvality. Navíc budou jednotlivé listy kalendáře připraveny tak, abyste si na konci roku mohli ty nejoblíbenější obrázky jednoduše ustřihnout a zarámovat. 


ukazka3.jpg

Náhledy možných kalendářových stran, zleva Ajinak, RaliFirn, Allagar, Yirikus

 

Kdy vyletí do světa?

S Vaší pomocí kalendář DRACI 2019 vydáme k 1.9.2018 a během září jej začneme rozesílat poštou, předávat osobně a dále nabízet na e-shopu již za plnou cenu. Pokud jste si vybrali odměnu s podpisy autorů nebo kresbou na přání, dorazí Vám nejpozději do konce října 2018. Tak či onak budete mít svou odměnu doma s dostatečným předstihem před Vánoci i novým rokem :)

 

Co dostanu za svůj příspěvek?

Nejobvyklejší odměnou je samozřejmě dračí kalendář. Pokud Vás draci tolik nezajímají, ale přesto byste nás rádi podpořili, vyberte si odměnu kalendář s dětským úsměvem. Zaplacený výtisk nepošleme Vám, ale společně vybereme dětský domov nebo Klokánek, kde udělá kalendář radost dětem. Naopak pro velké dračí fanoušky nabízíme ještě plakáty k zarámování s motivem z kalendáře nebo originální dračí kresby, kde si motiv sami nadiktujete.

U odměn zasílaných poštou je zahrnuto poštovné pouze po ČR. V případě zaslání na Slovensko prosím využijte odměnu "Kalendář až na Slovensko" a kalendář Vám bude doručen na vybranou pobočku Zásilkovny.

Plakát od Dragarty a kalendář s kresbouPlakát od Dragarty má velikost A2, kalendář A3 a kresba 23 × 15 cm

 

Můžu pomoci i jinak než příspěvkem?

Naprosto chápeme, pokud si svůj pečlivě nastřádaný poklad chcete nechat pro sebe. Určitě nám můžete pomoci i jinak - sdílejte náš projekt na sociálních sítích nebo se o něm zmiňte svým známým. Budeme vděční za jakoukoli formu propagace!

 

komiks.png

Komiks z vlastní kalendářové ilustrace vytvořil Yirikus

 

A kdo za tím stojí?

Jsem Lucie „Dragarta“ Kostková, grafik, ilustrátor a zapálený organizátor výtvarných projektů. Projekt dračího kalendáře organizuji, ale tvoříme ho my, skupinka kreativních nadšenců, kteří mají rádi fantasy. Dobře, někteří možná i trošku víc ulítáváme na dracích, ale hlavně všichni rádi tvoříme hezké věci druhým pro radost!

Navštivte také:

Dračí kalendář na Facebooku
Web dračího kalendáře 
Web organizátorky projektu

dekujeme.png

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 44 346 Kč (201 %)
  • 201 %
  • 22 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 94 Startérů

Autor projektu

Lucie „Dragarta“ Kostková - obrázek
  • projekt od Lucie „Dragarta“ Kostková
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

220 Kč

Kalendář do tlapy

1 výtisk kalendáře DRACI 2019, který Vám osobně předám v Praze v Řepích nebo na Florenci.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Kalendář až do vlastní sluje

1 výtisk kalendáře DRACI 2019, který Vám doletí poštou až domů nebo si jej pohodlně vyzvednete v nejbližší Zásilkovně.

Za každý kalendář navíc navyšte prosím zasílanou částku o 220 Kč

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Kalendář s dětským úsměvem

1 výtisk kalendáře DRACI 2019, který udělá radost dětem. Společně vybereme dětský domov nebo Klokánek, kam kalendář zašlu Vaším jménem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
330 Kč

Kalendář až na Slovensko

1 výtisk kalendáře DRACI 2019, který Vám bude doručen na vybranou pobočku Zásilkovny na Slovensku.

Za každý kalendář navíc navyšte prosím zasílanou částku o 220 Kč

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Kalendář s podškrábnutím

1 výtisk kalendáře DRACI 2019 s osobním věnováním a s podpisy autorů minimálně u třetiny ilustrací. Doručení je v ceně.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Kalendář s výzdobou sluje

1 výtisk kalendáře DRACI 2019 s osobním věnováním a s podpisy autorů minimálně u třetiny ilustrací. K tomu podepsaný plakát velikosti A2 s mým motivem dračí polární záře. Doručení je v ceně.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Kalendář s kosmickou výzdobou

1 výtisk kalendáře DRACI 2019 s osobním věnováním a s podpisy autorů minimálně u třetiny ilustrací. K tomu podepsaný plakát velikosti A2 s motivem od Ondřeje Hrdiny. Doručení je v ceně.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 200 Kč

Kalendář s originálním škrábancem

1 výtisk kalendáře DRACI 2019 s osobním věnováním a s podpisy autorů minimálně u třetiny ilustrací. K tomu černobílá kresba s drakem podle Vašeho přání na formátu 23 × 15 cm. Doručení je v ceně.

Odměna vyprodána: 0/6

Nelze podpořit