logo dračák 3.jpg

Dračák 3 - Podzemí Film & Video

Podařilo se. Dračák 2 spatřil světlo světa a i díky vám vypadá tak, jak vypadá. Příběh ale nekončí a tak jdeme na Dračák 3

Odměny
16. 5. 2017

Odměny

Dáváme se do díla

 Jelikož byl projekt úspěšný a vy si zasloužíte svoje odměny, nechali jsme si vyrobit speciální propriety k jejich zhotovení. A teď se do nich můžeme směle pustit. A vy se na ně můžete těšit. Protože vás nehodláme nechat čekat až do zveřejnění filmu, ale dárky od nás dostanete hned, jak budou připravené. A to bude ... no, kdo ví, přeci jenom u toho budeme natáčet film, ale jistě to bude brzo.

Děkujeme za podporu a zůstaňte s námi i nadále.

Lukáš Bunny Králík

Natáčíme
28. 4. 2017

Natáčíme

A je to. Ač se to chvílemi zdálo neskutečné.

Kamera ... klapka ... akce

A jdeme na to. Podařilo se nám dosáhnout celou cílovou částku a můžeme se směle pustit do natáčení. Rozjíždíme přípravy na plné obrátky a už nás nic nezastaví.

A vy se můžete těšit na své odměny a hlavně, na třetí díl českého fantasy filmu Dračák.

....

Nám teď začne ta skutečná dřina. Buďte s námi i nadále a sledujte stránku Inferno, kde budeme informovat o pokračujících pracech.

Mnohokrát děkujeme všem ochotný lidem, kteří se rozhodli nás podpřit a podílet se na našem projektu.

25. 4. 2017

Téměř vyhráno

80% vybráno, ještě zbývá zbytek

Projekt se blíží ke svému konci a naštěstí to s ním nevypadá tak zle. Stále ale nemáme jistotu, že částku dostaneme. Stane se tak pouze v případě, že se částka vybere celá. My všichni tomu pevně věříme a těch pět dní, které nám zbývají, nám snad dají za pravdu.

Jakmile padne 50 000 kč, je jasné, že se můžeme naplno pustit do přípravy filmu a výroby odměn. Držte nám proto i nadále pěsti, sdílejte kampaň kde můžete a těste se společně s námi na odměny a výsledek naší snahy.

Za celý tým inferno vám děkuji.

22. 4. 2017

Poslední třetina

Jdeme do finále, ale vítězství je stále nejisté

Ocitáme se v poslední třetině daného času. Sice se nám daří stahovat ztrátu (díky téměř padesáti lidem ochotným nás podpořit), ale stále ještě nemáme vyhráno.

Zbývá nám něco málo přes týden a před námi je ještě velký kus cesty a potřebujeme ještě velkou částku. Stále pevně věříme, že kampaň dopadne úspěšně a Dračák 3 budeme schopní natočit, ale aby se tak stalo, potřebujeme pomoc každého ochotného fanouška. Každý lajka sdílení, každá peněžní částka se počítají.

Držte nám pěsti až do konce a snad se budeme moci společně těšit na závěr naší malé trilogie.

18. 4. 2017

Další milník

Dosáhly jsme 40%

Procenta nám stále rostou a právě se vyšplhali na 40%. To je dobře. Jsme sice stále v mírném skluzu, ale my všichni pevně věříme, že se to ještě v dobré obrátí a projekt nakonec dopadne úspěšně.

Mnohokrát děkujeme všem, kdo přispěli a rozhodli se nás tak podpořit a můžete li, šiřte povědomí a naší kampani stále dál. Každá stokoruna se počítá a my jich ještě potřebujeme hodně.

Blíží se čarodějnice a my bysme jen neradi shořeli s nimi. Dračák si přece zaslouží pokračování. Držte nám tedy i nadále pěsti a sdílejte nás.

 

Dračák 4
16. 4. 2017

Dračák 4

Pokračování příběhu ve vaší režii.

Rozhodli jsme se přidat jednu odměnu. A to dobrodružství Dračák 4. Jak jistě chápete, půjde o návaznost na celou trilogii, ale bude jen a jen ve vaší režii.

Známé postavy jako CPčka, lokality a artefakty, souvislosti a vy jako pokračovatelé. Připravíme pro vás kompletní dobrodružství se všemi podklady a bude už jen na vás, jak se chopíte nastolené situace.

A aby nepřišli zkrátka ani ti, kdo už nám přispěli, rozhodli jsme se toto dobrodružství ve formátu PDF přidat všem, kdo nám přispěli alespoň 200 kč.

Doufáme, že vám to udělá radost a budete se spolu s námi těšit na to, jak se to celé vlastně vyvrbý a jaké možnosti budete mít jako hráči v Dračáku.

Děkujeme za přízeň a i nadále nás sdílejte a šiřte povědomí.

15. 4. 2017

30%

První třetina je dobyta.

Moje okousané nehty se válí všude kolem mého stolu, jak nervózně čekám na každého dalšího přispěvatele. Naštěstí jich stále přibývá a my se přibližujeme cíli. Pravda, rychlostí rozvážnou, ale alespoň je kampaň napínavá.

Nyní jsme dosáhli na 30% splněného cíle. Abychom z toho všeho nakonec přeci jen něco měli, musíme pokořit stovku, ale všichni pevně věříme, že to nakonec dopadne.

Mnohokráte díky všem, kteří už nám přispěli a chcete li nám i nadále pomoci, šiřte naši kampaň všude, kde se dá. Každý příspěvek je vítaný a potřebný.

A jako vždy, držte nám i nadále palce v této napínavé chvíli.

Vybráno57 800 Kč(116 %)

116 %
50 000 Kčpožadováno
88startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuBunny

Odměny

100 Kč1. úroveň

Poděkování na FB, mailem a uvedení jména v titulcích

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčDračák 4

Dobrodružství Dračák 4 ve formátu PDF. Příběh vycházející z událostí ve filmu. Poděkování na FB a uvedení jména v titulcích.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 Kč2. úroveň

Poděkování na FB, děkovný list psaný ručně inkoustem, zajímavým fontem a v obálce opatřené pečetí a uvedení jména v titulcích.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 Kč3. úroveň

Poděkování na FB, kožený náramek s přezkou s vyraženým názvem ,,Dračák", uvedení jména v titulcích

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

750 Kč4. úroveň

Poděkování na FB, kožený kalíšek o objemu cca 100 ml na kostky, případně vylitý včelím voskem na pití, s vyraženým názvem ,,Dračák", uvedení jména v titulcích

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 Kč5. úroveň

Poděkování na FB, kožené pouzdro na lektvary s vyraženým názvem ,,Dračák", uvedení jména v titulcích

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 Kč6. úroveň

Poděkování na FB, kožená placatka o objemu cca 300 ml z lakované kůže, vylitá včelím voskem a s vyraženým názvem ,,Dračák", uvedení jména v titulcích

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 Kč7. úroveň

Poděkování na FB, kožená láhev na vodu o objemu cca 500 ml z lakované kůže, vylitá včelím voskem a s vyraženým názvem ,,Dračák", uvedení jména v titulcích

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 Kč8. úroveň

Poděkování na FB, kožená taštice s vyraženým názvem ,,Dračák", uvedení jména v titulcích

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná