Dračák 3 - Podzemí - crowfunding kampaň

Novinky - Dračák 3 - Podzemí

Podařilo se. Dračák 2 spatřil světlo světa a i díky vám vypadá tak, jak vypadá. Příběh ale nekončí a tak jdeme na Dračák 3

Film & Video

Odměny

Dáváme se do díla Odměny Obrázek

 Jelikož byl projekt úspěšný a vy si zasloužíte svoje odměny, nechali jsme si vyrobit speciální propriety k jejich zhotovení. A teď se do nich můžeme směle pustit. A vy se na ně můžete těšit. Protože vás nehodláme nechat čekat až do zveřejnění filmu, ale dárky od nás dostanete hned, jak budou připravené. A to bude ... no, kdo ví, přeci jenom u toho budeme natáčet film, ale jistě to bude brzo.

Děkujeme za podporu a zůstaňte s námi i nadále.

Lukáš Bunny Králík

Natáčíme

A je to. Ač se to chvílemi zdálo neskutečné. Natáčíme Obrázek

Kamera ... klapka ... akce

A jdeme na to. Podařilo se nám dosáhnout celou cílovou částku a můžeme se směle pustit do natáčení. Rozjíždíme přípravy na plné obrátky a už nás nic nezastaví.

A vy se můžete těšit na své odměny a hlavně, na třetí díl českého fantasy filmu Dračák.

....

Nám teď začne ta skutečná dřina. Buďte s námi i nadále a sledujte stránku Inferno, kde budeme informovat o pokračujících pracech.

Mnohokrát děkujeme všem ochotný lidem, kteří se rozhodli nás podpřit a podílet se na našem projektu.

80% vybráno, ještě zbývá zbytek

Projekt se blíží ke svému konci a naštěstí to s ním nevypadá tak zle. Stále ale nemáme jistotu, že částku dostaneme. Stane se tak pouze v případě, že se částka vybere celá. My všichni tomu pevně věříme a těch pět dní, které nám zbývají, nám snad dají za pravdu.

Jakmile padne 50 000 kč, je jasné, že se můžeme naplno pustit do přípravy filmu a výroby odměn. Držte nám proto i nadále pěsti, sdílejte kampaň kde můžete a těste se společně s námi na odměny a výsledek naší snahy.

Za celý tým inferno vám děkuji.