Startovač - financování projektů

DOTmy - Všechno je to v(o) lidech - crowfunding kampaň

Podpořit - DOTmy - Všechno je to v(o) lidech

Podpořte vznik debutového CD kapely DOTmy o nočních tramvajích, zvířátkách, co mají problém a o lidech a staňte se tak jeho součástí.

Hudba

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

100 Kč Vděčnost až na Věčnost

Chcete nás podpořit, ale po hmotné odměně netoužíte? Budiž Vám odměnou naše vděčnost na věčné časy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

150 Kč Vtip

Martin Leták má rád vtipy. Pokud zvolíte tuto odměnu, obdržíte lísteček s tajemným odkazem. Když tento odkaz zadáte do vyhledávače, otevřete bránu k deseti nejoblíbenějším vtipům nahraným tak, jak to umí jenom Leták.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

200 Kč 3, 2, 1 – slovo!

Řekněte jedno, dvě nebo tři slova a my pro Vás napíšeme báseň, haiku, bajku, povídku nebo pohádku. Napíšeme ji pěkně, pěkně taky přečteme, nahrajeme a pak ještě pošleme. Podepsáni pod tím budou kapelní textaři Dominika Prokopová a Honza Mrázek.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

250 Kč CD Všechno je to v(o) lidech

Samotné CD bez příkras. CD Vám na křtu rádi podepíšeme, budete-li chtít.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

300 Kč CD + balení jihočeských vajec značky Nový Mrázek

CD se zvláštní přílohou. Domácími vajíčky, která snesou slepice rodiny Mrázkových na rodnou hroudu našeho klavíristy Honzy Mrázka z Velké Turné nebo našeho houslisty Josefa Nového ze Sušice. Vajíčka budou předána na křtu ve speciální tašce, kde budou jako v bavlnce.

Počet dostupných odměn: 8/20

Nelze podpořit

350 Kč CD + Pozdravit Pohledem

Odměnou Vám budiž CD Všechno je to v(o) lidech a ještě Vám pošleme pohled na míru s osobním věnováním ze společného letního buskingu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

400 Kč Pepa Vám dá lekci!

Libo anglickou konverzaci? Náš houslista Josef Nový s Vámi bude konverzovat celých 90 minut na předem dohodnutém místě na Vámi vybrané téma.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit

400 Kč Tomáš Vám dá lekci!

Lákala Vás vždy hra na akustickou kytaru? Po lekci s naším kytaristou a ostříleným učitelem Tomášem Knoblochem se nezaleknete žádného táboráku.

Počet dostupných odměn: 1/5

Nelze podpořit

450 Kč CD + svíčka DOTmy

CD Všechno je to v(o) lidech a speciální odměna do všech temných časů – ručně vyrobená svíčka ve stylovém skleněném svícnu designovaném zpěvačkou Dominikou Prokopovou.

Počet dostupných odměn: 13/20

Nelze podpořit

600 Kč CD, křest v páru a Želatina

Za touto položkou se skrývá hned několik odměn najednou. CD Všechno je to v(o) lidech,
2 speciální vstupenky na křest s rezervací toho nejlepší místa a k tomu výběr oblíbené Želatiny našeho kytaristy Ondry Schmidta. Nelze konzumovat během křtu.

Počet dostupných odměn: 15/25

Nelze podpořit

750 Kč CD + zpěvník .My, písničky

V rámci této odměny získáváte CD a k němu autorský ručně vyrobený zpěvník kapely DOTmy s vizuálem CD skvělé grafičky Helen Čubové. Zpěvník je obohacen o historii vzniku písniček a kapelní poznámky. Já, písničku už máte…Teď nastal čas na .My, písničky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

1 000 Kč Milujeme DOTmy

Extra balíček sestavený kytaristou Ondrou Schmidtem jen pro Vás! Balíček obsahuje CD Všechno je to v(o) lidech, zpěvník .My písničky, mix Ondrovy oblíbené Želatiny a malé překvapení!

Počet dostupných odměn: 9/15

Nelze podpořit

3 000 Kč Skladba na přání – Vaše zvířátko - náš problém!

Složíme Vám píseň podle Vaše přání. O čem bude? O Vámi zvoleném zvířátku s námi vybraným problémem. Píseň pro Vás nahrajeme na video, které Vám i s osobním věnováním pošleme na Vaši emailovou adresu. Pokud budete souhlasit, zahrajeme tuto píseň i na našem koncertě a to hlavně pro Vás. A předem Vám řekneme na kterém.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit

4 000 Kč První pomoc

Vy jste pomohli nám, my poskytneme pomoc Vám! Čtyřhodinový kurz první pomoci s Tomášem Knoblochem, instruktorem Červeného kříže a členem kapely DOTmy v jedné osobě. Na detailech se s Vámi osobně dohodneme po skončení projektu. Kurz je pro skupinu maximálně 10 osob.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

6 000 Kč DOTmy doma! A nebo jinde…

Stává se Vám často, že nestíháte být doma do tmy? Nevadí. Pořídíte-li si tuto odměnu, budete doma i s DOTmy. Přijedeme za Vámi a s radostí odehrajeme koncert u Vás doma nebo u Vás venku – na svatbě, oslavě, zahradě, půdě… Zkrátka, kde budete chtít!
(Na podrobnostech se s Vámi dohodneme po skončení projektu. V případě velké vzdálenosti se může částka navýšit o cestovné. )

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit