Dotisk Generátoru prchavých okamžiků - crowfunding kampaň

Novinky - Dotisk Generátoru prchavých okamžiků

Ještě jednou trocha poezie, špetka humoru, kávová lžička erotiky, hrst slovních hříček...

Knihy

Odesláno!

Dnes, krátce po poledni, jsme odeslali balíčky všem startérům. Odesláno! Obrázek

Nebyla to zrovna procházka růžovým sadem. Naštěstí jsme již měli jisté zkušenosti z distribuce prvního vydání. Balíky jsme naplnili pět velkých cestovních tašek, naložili do auta a vyrazili na poštu.

Na poště (v okresním městě) jsme paní na přepážce vyrazili dech. Pak se vzpamatovala a byla milá a ochotná. Bohužel, neměla dostatek známek a tak jsme za okýnkem strávili celých 45 minut. Nějaké komplikace jsme očekávali, proto jsem na poštu volal den předem. Byl jsem ujištěn, že odeslání většího množství balíků poštu nijak nezaskočí.

Vše dobře dopadlo a knihy jedou za svými čtenáři. 

Po dnech příprav a realizace kampaně, zajišťování dárků, podepisovaní knih, balení obálek a nalepování adres nás tak trochu přepadl smutek. Snad se tedy kniha bude novým čtenářům líbit a zatouží třeba po pokračování. Nápady jsou a chuť pustit se do nějakého nového projektu taky.

Díky za podporu a příjemné chvilky s Generátorem prchavých okamžiků.

P1130759 (2).png

Balíme!

Na začátku týdne dorazily čerstvě vytištěné knihy. Balíme! Obrázek

Jakmile jsme knihy pořádně očichali, došili jsme poslední košilky a začali s balením. Pokud se nic zvláštního nestane, můžete první týden v dubnu očekávat svůj balíček.

P1130741.jpg

Tiskneme!

Tento týden dorazila částka, kterou startéři podpořili dotisk knihy. Věci se daly do pohybu... Tiskneme! Obrázek

Ihned byl objednán dotisk knihy a tisk dalších materiálů, byla zajištěna výroba nášivek, nakoupili jsme obálky, začali tisknout štítky na obálky...

P1130618.png

Zatím bylo vyrobeno deset různých variant "košilek" na knížky. Všechny jsou buď čistě bavlněné, nebo z kombinace bavlna a len. Každá košilka je vlastně originálem, neboť se jedná o ruční výrobu a každý kus je jinak křivý.

P11307032.png

Původním záměrem bylo, že se na košilky přišije nášivka s logem Mørke Rødkål. Nakonec jsme se rozhodli nášivky nepřišívat, protože košilky fungují samy o sobě a nášivku si možná spousta startérů bude chtít přišít někam jinam.

O dalších novinkách budeme informovat opět zde. Je možné, že další novinkou už bude to, že jsou knihy na cestě ke startérům.