DOSTAŇME BURSU NA  ARNOLD CLASSIC AFRICA 2019 - crowfunding kampaň

DOSTAŇME BURSU NA ARNOLD CLASSIC AFRICA 2019

Prosíme podpořme Aleše v jeho premiérovém debutu mezi profesionály na prestižním závodě ARNOLD CLASSIC AFRICA 2019. Proměňme tento sen v realitu!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

DOSTAŇME BURSU NA ARNOLD CLASSIC AFRICA 2019

„Dostaňme Bursu na Arnold Classic Africa 2019“  -  tento projekt, slouží jako finanční pomoc pro Aleše Bursu, profesionálního kulturistu, který by rád svoji premiéru mezi profesionálními kulturisty uskutečnil na prestižním závodě v Jihoafrické Republice.

Diamond Cup Rome 2018

Proč právě Arnold Classic v Jihoafrické Republice?

Tento závod, který nese jméno legendárního kulturisty Arnolda Schwarzeneggera se koná každý rok právě jednou na každém kontinentu (s vyjímkou Antarktidy). Celá akce je festivalem a oslavou vrcholového sportu, kde kulturistika (díky Arnoldově zaměření) hraje královskou roli. Jedná se o jedny z nejprestižnějších závodů svého druhu na planetě. Díky okolnostem a sezóně na kterou se vztahuje současná příprava, připadá v úvahu právě tento závod, jako hlavní a stěžejní událost, a zároveň i srdcová záležitost.

 

STRUČNĚ - KDO JE ALEŠ BURSA?

Aleš Bursa (rozený Zelinka) je 34letý čerstvě profesionální kulturista, který se pohybuje ve fitness již 15let.
Je to celoživotní sportovec (atletika / fotbal/ footbag), který miluje sport a možnost předávat své zkušenosti a inspirovat lidi ke cvičení. Působí také jako trenér a všeobecný motivátor společnosti. Na internetu je možné dohledat mnoho informativních a poučných videí a osvětové práce. Aleše je často možné vidět i v rámci veřejných tréninků a seminářů.

https://www.youtube.com/watch?v=gxUXMYENyrQ

 


Aleš závodí od roku 2005 a má za sebou již 22 závodů – českých i zahraničních. Právě ARNOLD CLASSIC AFRICA 2019 by byl první závod mezi profesionály, ale také třiadvacátý kulturistický závod v životě.
Moji přípravu a můj život můžete sledovat i na mém instagramovém účtu/ youtube kanálu nebo na facebooku.

PROČ STARTOVAČ?

Kulturistika je všeobecně finančně velmi náročný sport, který ačkoliv by měl prezentovat hnutí fitness na své nejvrcholnější (a ušlechtilé!) úrovni, tak často bývá vnímán jako jakási okrajová, undergroundová záležitost pár nadšenců. Navíc v řadách laické veřejnosti je kulturistika obecně vnímána v předporozumění s velmi negativním nábojem.

Přes veškeré vlastní zdroje, které člověk s láskou rád vkládá do svého počínání, někdy nedokáže na určité cíle dosáhnout, bez dodatečné pomoci od sponzorů, či donátorů. Často se stává, že se objevují určité možnosti, které však nakonec z nejrůznějších důvodů nemusejí dopadnout, jedná-li se o sponzoring. Sponzoring, na rozdíl od donace (obdarování), je vnímán jako oboustranně výhodný proces, kde vytěží obě strany. Pokud už žádám o pomoc (nebo hledám potenciální sponzoring), dělám to samozřejmě s vědomím kompenzace protistraně. Proto touto formou nabízím alespoň minimální formou Vám přispívajícím něco nazpět, aby Vaše radost z pomoci byla odměněna navíc.

Vnímám svoji sportovní roli jako osobní, ale zároveň také jako společenský závazek. Snažím se, aby můj osobní úspěch, vedl i k úspěchu Vašemu. Rozděluji své sportovní počínání tedy na „egoistickou část motivace“, kde se snažím uspět pro své vnitřní naplnění a porovnávání jak obstojím v poli soupeřů, a sám před svým očekáváním postupného progresu, a pak na tu důležitější část, tu „neegoistickou“, což je legitimizace mých postojů a názorů a vší metodiky, kterou vše zaštiťuju (získávání veřejné důvěry). Tato část je přesahová, a dává mi možnost k Vám motivačně promlouvat silnějším hlasem a mít podíl na kultivaci prostředí fitness a ještě dál, na úroveň Vašeho růstu ve všech parametrech pouhý fitness přesahující.

CO „BUDETE FINANCOVAT“?

Za vybrané peníze budou hrazeny letenky, ubytování a všechny náklady spojené se závodem. Nechci peníze na „hezkou dovolenou“, ale chci tím zafinancovat pouze samotný závod.
Pokud by se náhodou podařilo vybrat víc než jsem si přál, rád bych zbytek financí věnoval Josefu Adltovi (bývalému špičkovému kulturistovi a světovému fotografovi), aby mohl vycestovat s námi a pořídit jedinečné a úžasné fotky z celého závodu. Tak by vlastně mohla vzniknout i bohatá reportáž pro Vás, která by byla proložena nejlepší možnou fotodokumentací.

Závěrem

Rád bych upozornil na prvním místě, že mou prosbou o finanční příspěvek nechci, aby u všech z Vás, kteří jste sami v nouzi, nebo tíživé situaci, (a i kdyby jste právě chtěli pomoct, ale nejde to), nevznikal jakýkoliv sebemenší morální konflikt. Nejde o žádný „nátlak“, pouze o vyřčení prosby pro ty z Vás, kteří mě nejenom chcete podpořit, ale i můžete.

 

Chci abyste věděli, že jakákoliv pomoc možná, je naprosto úžasná, které si nadevše cením už jen pro to gesto projevené podpory samotné. Navíc součtem mnoha malých přispění je možné na cílovou částku skutečně dosáhnout.

Moc Vám od srdce děkuji i za případné zvažování pomoci!

Přál bych si, aby i Vás mé počínání ve sportu a ve společnosti co nejvíce těšilo a obohacovalo.

 

Váš vášnivý sportovec, trenér, mentor, inspirátor a přítel,

ve vší pokoře a s nekonečnou úctou,

Aleš Bursa

 

 

 

°° KONTAKTY NA MĚ °°

Sociální sítě:
https://www.facebook.com/ales.bursa.bodybuilder
https://www.facebook.com/alesbursapt/
https://www.instagram.com/ales_bursa/


Veškerá videa: https://www.youtube.com/results?search_query=ales+bursa
 

WEB: www.alesbursa.com

Email:
ales.bursa.pt@gmail.comVeškeré dotazy směřujete, prosím, právě na emailovou adresu. Rád zodpovím na veškeré dotazy.

Co si o tomto projektu myslíte?