Startovač - financování projektů

DO SELHÁNÍ —  Film o lásce. Na steroidech. - crowfunding kampaň

Novinky - DO SELHÁNÍ — Film o lásce. Na steroidech.

"Jediná cesta k opravdovým vítězstvím vede přes opravdová selhání. Ve fitku, v lásce i v životě." — Dejte vzniknout originálně hořké komedii

Film & Video
Do čtvrtka máme na Facebooku anketu. Pomozte nám rozhodnout, která herečka je nejlepší Hlasujte o herečce na Léňu! Obrázek

Naši milí startéři,

jste naši nejlepší fanoušci, a tak pro Vás máme příležitost významně ovlivnit výsledný film. 

V tomto příspěvku na Facebooku můžete až do čtvrtka hlasovat, která ze tří hereček z našich castingů se vám líbí nejvíc. 

Váš hlas bereme vážně.

Tak čau a dík, že jste taky sypali na startovac.cz/doselhani

Váš tým Doselhání

Chceme vám dát šanci ještě víc se zapojit do vzniku filmu. Co takhle vybrat s námi herečku pro hlavní ženskou roli? Vybíráme herečku na hlavní roli. Chcete o ní hlasovat? Obrázek

Naši skvělí startéři,

po třech dnech se nám podařilo vybrat už 27 %. Kluci ze Startovače nám před spuštěním kampaně říkali, že ze zkušeností plyne následující: Aby byl projekt úspěšný, měl by mít po prvních třech dnech kolem 30 %. Tak jsme to snad s odřenýma ušima zvládli. Díky vám všem!

Teď v tom jedete s náma. :)

Chceme Vás ještě víc vtáhnout do děje. A tak jsme se rozhodli, že vám dáme možnost vybrat společně s námi herečku, která bude hrát Léňu. Šestnáctiletou holku, co trošku zvedne prach ze zatuchlejch laviček a srdcí v tý naší posilovně. 

Během května a června jsme měli na castingu 4 holky. Všechny byly výborný a všechny byly lepší než ten artwork, kterej představuje naší původní vizi téhle postavy. 

Jestli chcete, tak vám do konce týdne ukážeme videa z castingů a budete moci na Facebooku hlasovat, která se Vám líbí nejvíc. Dejte nám prosím vědět, co na ten nápad říkáte v diskusi pod tímhle příspěvkem.

Jestli se sejde větší množství pozitivních reakcí, tak do toho půjdem.

Díky a "Do selhání"

Váš Tým Doselhání

Do selhání je od teď i váš projekt. Řekněte nám, jak přesně chcete, abychom vás napsali do titulků! Díky za prvních 24 hodin: Jak chcete být v titulcích? Obrázek

Naši skvělí startéři,

ani neumím vyjádřit, jak moc nám vaše pomoc vlévá krev do žil.

Za prvních 24 hodin se nám podařilo splnit 8 % z cíle. To není vůbec špatné, ačkoli do cíle je ještě pekelně daleko a bez dalšího dopingu se neobejdeme.


Od teď se považujte za členy týmu. Od teď je film i váš projekt, protože vaše jména budou v titulcích.

Pište nám prosím do komentářů, jak přesně vás tam máme uvést.

Díky a Do selhání!


Váš tým Doselhání