DO SELHÁNÍ —  Film o lásce. Na steroidech. - crowfunding kampaň

Novinky - DO SELHÁNÍ — Film o lásce. Na steroidech.

"Jediná cesta k opravdovým vítězstvím vede přes opravdová selhání. Ve fitku, v lásce i v životě." — Dejte vzniknout originálně hořké komedii

Film & Video
Koukněte se, jak to vypadalo na první obhlídce poslední lokace pro náš/váš film. Hlášení: Máme kostel a sháníme kompars Obrázek

Místo: Kaple Nanebevzetí Panny Marie, Libeňský zámeček, Praha 8
Čas: 29.9. 2020

Máme místo i čas pro poslední dotáčku. Konkrétně pro dva obrazy, které budou v rámci filmu fungovat jako intro a outtro. Dvě zásadní novinky a konečně posun!

Natáčet budeme v Libni v sobotu 29.9. skoro celý den. Jediný, co nám chybí k úplné spokojenosti, je pár věřících, co by seděli v lavicích. Co vy na to? Nezahráli byste nám v komparsu? :)

Kdyžtak se prosím ozvěte na:

martin@doselhani.cz nebo na 732 670 960.

Díky a jděte vždycky Do selhání!

Martin

 

producent v kostele

Poděkování a souhrn novinek o filmovém projektu Do selhání. Máme natočeno a stříháme. Premiéra bude na jaře Obrázek

Naši skvělí Startéři, 

jsou to 4 měsíce, co jsme díky vám vybrali na 62 853 korun a mohli se tak na konci srpna pustit do natáčení. Děkujeme až do selhání, protože bez vás by to nešlo!

Teď je konec října. Nejenom, že máme natočeno prakticky všechno, co jsme potřebovali, ale my už máme dokonce hotový i první hrubý střih a máme vybranou a koupenou muziku.

Zkrátka: Začíná se nám ten sen zhmotňovat před očima. Nabírá tvar a i pro nás tvůrce je vlastně velký překvapení, jak to ve finále vypadá a vyznívá. A jsme šíleně zvědaví, co na to řeknete při premiéře, kde na vás samozřejmě taky čekají vaše odměny!

A tím se dostáváme do kina. Premiéra se bohužel odsouvá až na jaro 2020. Nejspíš na únor. Spíš proto, že jsme nemohli sehnat voný sál, než proto, že bychom nestíhali. Premiéra bude v každém případě v Praze a my vám určitě dáme včas vědět. 

Tady je na závěr pár snímků z natáčení, pokud jste je ještě neviděli na našem Facebooku, který povinně doporučujeme sledovat. 

 

Tipněte si jediné číslo a získejte ceny od našeho partnera, dodavatele doplňků stravy Prom-in.cz Soutěž o ceny PROM-IN Obrázek

Naši skvělí startéři,

máme pro vás malou soutěž o namakaný ceny od hlavního partnera filmu DO SELHÁNÍ, výrobce doplňku stravy PROM-IN. Mrkněte na tento post na našem Facebooku

https://www.facebook.com/doselhani/videos/407050929887838/

 

Tipnete si, kolik znaků může mít včetně mezer scénář k našemu filmu a můžete vyhrát

3x Essential Pure Bar v celkové hodnotě 147 Kč 
1x Essential Pure CFM, 2 250 g, vysoce kvalitní protein v hodnotě 1 049 Kč
1x  Pure Omega 3, doplněk stravy v hodnotě 319 Kč
2x vstupenka na premiéru v hodnotě 300 Kč
1x filmový plakát v hodnotě 90 Kč
1x doživotní přístup do členského online klubu DO SELHÁNÍ a na webový portál s filmem v HD kvalitě a mnoha bonusy a materiály ke stažení (v hodnotě 850 Kč)

Celková hodnota výhry je 2 755 Kč
Tipujte v komentářích pod FB příspěvkem

 

Díky, že nás podporujete a stůjte při nás dál.

Kampaň se teď malinko zasekla na 53 procentech. Dejte o nás vědět svým kamarádům, doporučte nás osobně a nebude pochyb o úspěchu... :)

Váš Martin a David