Dopisy od Karla Čapka - crowfunding kampaň

Novinky - Dopisy od Karla Čapka

Napínavá dokumentární road-movie, ve které herec a režisér Ondřej Kepka pátrá po stopách legendární cesty Karla Čapka po Velké Británii.

Film & Video

Odměny už proudí

Informace o odměnách k filmu Dopisy od K.Č. Odměny už proudí Obrázek

Vážení kolegové,

děkuji vám za trpělivost! Pomalu vyřizujeme vaše odměny z podporu filmu. někteří už dostali zásilku poštou (balíček z dílny autora), o dalších odměnách vás budeme informovat postupně - podle jednotlivých kategorií !

 

Každopádně mám pro Vás jednu informaci - televizní premiéra filmu bude 25.12.2015 kolem 17:30 na ČT 2 -  takže máme dobrý vysílací čas ! Mějte se pěkně, brzy otevřene také FB stránky filmu.

 

Ondra kepka 

Právě jsme dokončili sestřih filmu a připravujeme zvukové dokončení. Právě jsme dokončili sestřih filmu Obrázek

Milí kolegové !
Právě jsme dokočili obrazový sestřih filmu, proběhly tzv. barevné korekce a náš film pomalu míří na zvukové dokočení. Ve spolupráci s paní Kristýnou Váňovou připravujeme definitivní verzi komentáře. Vybíráme hudbu, ruchy a další potřebvné zvuky. V průběhu listiopadu vás budeme informovat kdy bude premiéra filmu.

Od listopadu začneme také vyřizovat Vaše odměny. O všem Vás budeme informovat.

Váš Ondřej Kepka, producent a režisér

 

Čapek - ve střižně (2)_resize.jpg

Čapek - ve střižně (3)_resize.jpg

Čapek - ve střižně (4)_resize.jpg

 

Natáčení pokračuje - info pro vás Pokračujeme v natáčení..... Obrázek

Kolegové - ještě jednou díky za vaši podporu.

Jen pro vaši informaci - v současné době pokračuje natáčení dokumentu, dotáčíme na Strži Karla Čapka a v září budeme natáčet ve vile Karla Čapka v Praze 10. Druhou půlku září budu ve střižně, říjen bude věnován celkovému dokončení filmu. Prostředky od Vás už dorazily od Startovače, takže jsem je mohl zařadit do příjmů filmu. Mám už i seznam vás všech, kteří jste přispěli - dávám vše teď dohromady a připravuji pro Vás odměny. Premiéra filmu bude někdy na přelomu listopadu a prosince - každopádně do Vánoc. Některé odměny budeme "vyřizovat" v průběhu konce léta či podzimu.

Přikládám pro zajímavost fotografii japonského překladu Anglických listů.

Ještě jednou moc děkuji a pokud byste měli jakékoliv dotazy, napište mně na adresu ondra@ondrejkepka.com       zdraví Ondra Kepka