Dopisy od Karla Čapka | crowdfunding kampaň

Novinky - Dopisy od Karla Čapka

Napínavá dokumentární road-movie, ve které herec a režisér Ondřej Kepka pátrá po stopách legendární cesty Karla Čapka po Velké Británii.

Film & Video

V Památníku Karla Čapka ve Strži u Staré Huti proběhla za účasti režiséra dokumentu Ondřeje Kepky, mistra zvuku Jiřího Klenky a ředitelky Památníku Kristiny Váňové Speciální prohlídka muzea.
Distribuce odměn se blíží ke konci Obrázek

Jedna z posledních neuskutečněných odměn tak konečně byla splněna! Čekání se vyplatilo, červnové počasí nám přálo a tak se mohlo setkání protáhout na čtyři hodiny. Vše proběhlo v milé atmosféře, návštěvníci navíc viděli i nově otevřenou expozici Olgy Scheinpflugové a Ferdinanda Peroutky.

Zbývá tedy odeslat ještě poslední odměnu: Fotografii štábu z ostrova  Sky - elektronicky i papírově. Už to máme připravené, jen kontrolujeme adresy a seznam vás, kteří na fotografii čekáte.

Pokud někomu ještě něco chybí - myslím z našich odměn - kromě zmíněné fotky - nechť napíše na adresu:

ondra@ondrejkepka.com ! 

Jinak ještě jednou moc děkuji a všechny podporovatele filmu zdravím !

 

Ondra Kepka

  

Informace k odeslaným odměnám a PF 2016
POZOR - důležité INFO - Vaše odměny Obrázek

Milí kolegové,.

probíhá distribuce Vašich odměn. Zde je několik inofrmací pro vás - každopádně Vám přeji PF 2016 - a držte palce 25.12. od 17:50 na ČT2.

Váš Ondřej Kepka

 

Odměny:

Zdravím Vás, kteří jste byli na předpremiéře v MATU, myslím, že se vydařila - a díky i Vám za milou atmosféru.

=============

DVD byla odeslána poštou, HD soubor přes úschovnu !

POZOR ! Video je určeno jen pro Vaši soukromou potřebu, prosím, nerozesílejte ho nikam dál - byla by to škoda a problém pro nás všechny - díky moc - je to opravdu jen pro Vás a Vaše nejbližší...

============

Byly odeslány kalendáře a "baliček z dílny autora", anglická budka byla předána přímo na projekci filmu...

============

Po dohodě s Památníkem Karla Čapka jsem se rozhodli, že Mimořádnou prohlídku Čapkova letního sídla, Worskhosp s Ondřejem Kepkou a Velká Británie jak ji neznáte -  spojíme v jednu akci - všichni odběratelé této odměny získají všehny tyto odměny společně ( to je dárek pro vás - držitele téchto speciálních odměn) - a všechny tři akce se odehrají v prostorách Vily Karla Čapka. Nejlepší datum je jaro 2016 - budeme vás včas informovat. Tedy stručně řečeno: kdo si objednal jednu z těchto odměn, dostane všechny tři !

==========

Omlouváme se všem, kteří si objednali fotografii ze Skye - už nebylo v našich silách toto stihnout do Vánoc, vyřídíme to po Novém roce ! Děkuji za pochopení !

 

Tak ještě jednou PF 2016 - případné dotazy na mailu ondra@ondrejkepka.com

 

Team filmu Dopisy od Karla Čapka 

 

 

01. prosinec 2015

Trailer a facebook

Byl zveřejněn trailer filmu a otevřeny stránky na FB
Trailer a facebook Obrázek

Milí startéři,

spustili jsme stránky na facebooku

https://www.facebook.com/dopisyodkarlacapka/

a uveřejnili trailer. Veškeré informace, které se týkají filmu, budou teď právě na speciální stránce facebooku. Zde už budeme zveřejňovat jen info o distribuci odměn - přímo pro Vás.

Děkuji !

 

Team Ondřeje Kepky 

  • Splněno 163 700 Kč (109 %)
  • 109 %
  • 150 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 109 Startérů

Autor projektu

Ondřej Kepka - obrázek
  • projekt od Ondřej Kepka
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

38 Kč

Jedna libra pro film

Jedna anglická libra má dnes kurz zhruba 38 kč. A pro Vás symbolický pocit, že jste filmu pomohli. Když Vás bude hodně - může být i jedna libra prospěšná. Děkujeme !

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

Link + uvedení vašeho jména

Vaše jméno dáme do závěrečných titulků filmu a uvedeme v tiskové zprávě, která bude k dispozici při premiéře filmu. Získáte také link na stažení filmu v HD kvalitě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Fotografie ze Skye

Získáte elektronicky fotografii štábu s Ondřejem Kepkou vyfocenou na poloostrově Skye. Štáb bude na fotografii držet desku s poděkováním, kde bude vidět Vaše jméno. Kromě toho napíšeme Vaše jméno do závěrečných titulků filmu, tiskové zprávy a ještě obdržíte link na stažení filmu v HD.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

DVD s filmem Dopisy od Karla Čapka

Budete mezi prvními, kteří získají originál DVD s filmem, na který jste v této sbírce přispěli. Mimoto získáte na papíře fotografii (20x30 cm) z poloostrova Skye, na které bude štáb držet desku s poděkováním, kde bude vidět Vaše jméno.

Počet dostupných odměn: 20/50

Nelze podpořit
400 Kč

Workshop s Ondřejem Kepkou

Mimořádná odměna za mimořádnou cenu - vytvořená na základě vašich výzev. Workshop s Ondřejem Kepkou, autorem TV seriálu Ondřejova filmová škola, který se uskuteční v klubovém kině MAT v Praze. Základní rady jak se naučit pracovat s videokamerou - scénář, zvuk, střih a kamera. 2x 90 minut s projekcemi přímo na plátně kina. Mimořádná akce jen pro vás !

Počet dostupných odměn: 49/50

Nelze podpořit
500 Kč

Balíček z dílny autora

"Ondřejův trojkomplet" – fotografická kniha Ondřeje Kepky Příběhy fotografií anebo Soukromé album, ve které najdete portréty známých osobností, jak je poznal autor, dále 2DVD s pořadem Ondřejova filmová škola a poetické DVD Království poezie. Vše s osobním věnováním autora.

Počet dostupných odměn: 46/50

Nelze podpořit
600 Kč

Velká Británie jak ji neznáte

Chcete poznat Velkou Británii tak jak jsme ji poznali my ? Připravujeme jen pro vás besedu o naší cestě s projekcí fotografií a videoukázek za účasti členů štábu filmu. Uvidíte nepovedená videa z natáčení a nepoužité záběry ! Podrobný popis trasy, doporučení ubytování, cenové relace. Za tuto částku získáte vstupenku pro 2 osoby.

Počet dostupných odměn: 48/50

Nelze podpořit
700 Kč

Mimořádná prohlídka Čapkova letního sídla

Umožníme Vám navštívit Památník Karla Čapka na Strži u Dobříše a zúčastnit se mimořádné komentované prohlídky Čapkovy letní vily. Prohlídka proběhne za osobní účasti ředitelky památníku a režiséra Ondřeje Kepky. Dostanete se i do míst, kam se hosté běžně nevodí a dozvíte se i nezveřejňované informace. Součástí této prohlídky bude i komentovaná projekce filmu o historii Památníku KČ. Navíc získáte také DVD s filmem Dopisy od Karla Čapka.

Počet dostupných odměn: 24/30

Nelze podpořit
800 Kč

Kalendář Ondřeje Kepky Británie 2016

Originální měsíční nástěnný kalendář s původními fotografiemi Ondřeje Kepky, které autor pořídí během natáčení filmu. Kalendář bude určen pro rok 2016, formát A3. Fotografie z Londýna, z cesty do Skotska až na poloostrov Skye. Kalendář nebude volně prodejný a bude obsahovat osobní věnování dárci. Vaše jméno bude také uvedeno v závěrečných titulcích a pošleme Vám link na stažení filmu v HD.

Počet dostupných odměn: 93/100

Nelze podpořit
1 000 Kč

Osobní pozvánka na uzavřenou premiéru

Dostanete se mezi první diváky, kteří uvidí Dopisy od Karla Čapka na filmovém plátně! Získáte osobní pozvánku pro jednu osobu na uzavřenou premiéru, které se zúčastní tvůrci filmu. Součástí projekce bude tisková konference, beseda s tvůrci a občerstvení s přípitkem s možností osobního setkání.

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
1 500 Kč

Pozvánka na premiéru + DVD

Kromě osobní pozvánky na uzavřenou premiéru obdržíte také elektronickou sadu fotografií z této akce a originální DVD s filmem Dopisy od Karla Čapka.

Počet dostupných odměn: 3/10

Nelze podpořit
1 800 Kč

Anglická budka s věnováním

Zašleme Vám originální anglickou budku ve formě stolní kasičky na peníze - s osobním věnováním autorů projektu ( viz. nové video).
Získáte také originální DVD s filmem a v titulcích budete uvedeni mezi sponzory jako majitelé dárkové kopie anglické budky.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
2 000 Kč

Stanete se hostem vysílání

Jde o mimořádnou odměnu, díky které budete hosty vysílání Českého rozhlasu! V pořadu Noční Mikrofórum můžeme hovořit nejen o filmu Dopisy od Karla Čapka, ale také – po předchozí domluvě – o Vaší profesi. Konkrétní podoba této odměny bude konzultována s každým osobně. Kromě toho získáte originální měsíční nástěnný kalendář s původními fotografiemi Ondřeje Kepky, které autor pořídí během natáčení filmu.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit
2 500 Kč

Pro znalce a sběratele vín

Speciální odměna - originální "portské" víno Trinity College CAMBRIDGE - Ruby Port - 19,5% alkoholu. Koupeno v neveřejné prodejně Trinity College.
Barao de Vilar

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
10 000 Kč

Budete členy filmového štábu

Stanete se členy malého filmové štábu a budete společně s Ondřejem Kepkou natáčet krátký film. Chvilku budete herci, zvukaři i režiséry filmu. Poznáte zákulisí hlavních filmových profesí. Natáčení proběhne během dvou dnů a součástí budou i krátké workshopy na různá odborná témata a exkurze do zajímavých míst. Navštívíte střižnu a míchací pracoviště zvukaře. Každý účastník obdrží elektronicky sadu fotografií z celé akce a DVD s výsledným filmem, který společně vyrobíte.

Počet dostupných odměn: 7/10

Nelze podpořit
25 000 Kč

Partner filmu

Staňte se jedním z partnerů dokumentu Dopisy od Karla Čapka. Vaše logo bude uvedeno v titulcích filmu, poděkujeme Vám na premiéře a budete uvedeni na obalu DVD. Navíc získáte všechny předchozí odměny dle Vašeho výběru.

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit