Dopisy od Karla Čapka - crowfunding kampaň

Novinky - Dopisy od Karla Čapka

Napínavá dokumentární road-movie, ve které herec a režisér Ondřej Kepka pátrá po stopách legendární cesty Karla Čapka po Velké Británii.

Film & Video
V Památníku Karla Čapka ve Strži u Staré Huti proběhla za účasti režiséra dokumentu Ondřeje Kepky, mistra zvuku Jiřího Klenky a ředitelky Památníku Kristiny Váňové Speciální prohlídka muzea. Distribuce odměn se blíží ke konci Obrázek

Jedna z posledních neuskutečněných odměn tak konečně byla splněna! Čekání se vyplatilo, červnové počasí nám přálo a tak se mohlo setkání protáhout na čtyři hodiny. Vše proběhlo v milé atmosféře, návštěvníci navíc viděli i nově otevřenou expozici Olgy Scheinpflugové a Ferdinanda Peroutky.

Zbývá tedy odeslat ještě poslední odměnu: Fotografii štábu z ostrova  Sky - elektronicky i papírově. Už to máme připravené, jen kontrolujeme adresy a seznam vás, kteří na fotografii čekáte.

Pokud někomu ještě něco chybí - myslím z našich odměn - kromě zmíněné fotky - nechť napíše na adresu:

ondra@ondrejkepka.com ! 

Jinak ještě jednou moc děkuji a všechny podporovatele filmu zdravím !

 

Ondra Kepka

  

Informace k odeslaným odměnám a PF 2016 POZOR - důležité INFO - Vaše odměny Obrázek

Milí kolegové,.

probíhá distribuce Vašich odměn. Zde je několik inofrmací pro vás - každopádně Vám přeji PF 2016 - a držte palce 25.12. od 17:50 na ČT2.

Váš Ondřej Kepka

 

Odměny:

Zdravím Vás, kteří jste byli na předpremiéře v MATU, myslím, že se vydařila - a díky i Vám za milou atmosféru.

=============

DVD byla odeslána poštou, HD soubor přes úschovnu !

POZOR ! Video je určeno jen pro Vaši soukromou potřebu, prosím, nerozesílejte ho nikam dál - byla by to škoda a problém pro nás všechny - díky moc - je to opravdu jen pro Vás a Vaše nejbližší...

============

Byly odeslány kalendáře a "baliček z dílny autora", anglická budka byla předána přímo na projekci filmu...

============

Po dohodě s Památníkem Karla Čapka jsem se rozhodli, že Mimořádnou prohlídku Čapkova letního sídla, Worskhosp s Ondřejem Kepkou a Velká Británie jak ji neznáte -  spojíme v jednu akci - všichni odběratelé této odměny získají všehny tyto odměny společně ( to je dárek pro vás - držitele téchto speciálních odměn) - a všechny tři akce se odehrají v prostorách Vily Karla Čapka. Nejlepší datum je jaro 2016 - budeme vás včas informovat. Tedy stručně řečeno: kdo si objednal jednu z těchto odměn, dostane všechny tři !

==========

Omlouváme se všem, kteří si objednali fotografii ze Skye - už nebylo v našich silách toto stihnout do Vánoc, vyřídíme to po Novém roce ! Děkuji za pochopení !

 

Tak ještě jednou PF 2016 - případné dotazy na mailu ondra@ondrejkepka.com

 

Team filmu Dopisy od Karla Čapka 

 

 

Trailer a facebook

Byl zveřejněn trailer filmu a otevřeny stránky na FB Trailer a facebook Obrázek

Milí startéři,

spustili jsme stránky na facebooku

https://www.facebook.com/dopisyodkarlacapka/

a uveřejnili trailer. Veškeré informace, které se týkají filmu, budou teď právě na speciální stránce facebooku. Zde už budeme zveřejňovat jen info o distribuci odměn - přímo pro Vás.

Děkuji !

 

Team Ondřeje Kepky