Startovač - financování projektů

Dopamin - crowfunding kampaň

Podpořit - Dopamin

Filmový dokument o pozadí vzniku aktuálně největšího trendu - sociální sítě, jejich dopadu na lidský mozek, psychiku a soukromí.

Film & Video

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

200 Kč Bit-Dopamin

Možná poprvé pomocí technologií dobijete dopaminy pro dobrou věc.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč Byte-Dopamin

Získáte možnost účasti na natáčení ilustračních záběrů. Dopřejete mozku zdravé dopaminy a podpoříte boj proti deformaci těmito platformami.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 000 Kč Kilobyte-Dopamin

Získáte možnost účasti na natáčení ilustračních záběrů a rádi Vám poděkujeme v titulcích. Dopřejete mozku zdravé dopaminy a podpoříte boj proti deformaci těmito platformami.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

2 000 Kč Megabyte-Dopamin

Na adresu Vám zašleme náramek s logem filmu Dopamin a Vaším jménem společně s certifikátem podílení se na projektu. Získáte možnost účasti na natáčení ilustračních záběrů a rádi Vám poděkujeme v titulcích a na našem připravovaném webu. Dopřejete mozku velmi zdravé dopaminy a podpoříte boj proti deformaci těmito platformami.

Počet dostupných odměn: 100/100

Podpořit projekt

3 000 Kč Gigabyte-Dopamine

Dva lístky na premiéru do kina. Na adresu Vám zašleme náramek s logem filmu Dopamin společně s certifikátem podílení se na projektu. Získáte možnost účasti na natáčení ilustračních záběrů a rádi Vám poděkujeme v titulcích a na našem připravovaném webu. Dopřejete mozku zdravé dopaminy a podpoříte boj proti deformaci těmito platformami.

Počet dostupných odměn: 40/40

Podpořit projekt

5 000 Kč Terabyte - Dopamin

Dva lístky na premiéru do kina s poděkováním před publikem. Na adresu Vám zašleme pět náramků s logem filmu Dopamin, tričko Dopamin a certifikát podílení se na projektu. Získáte možnost účasti na natáčení ilustračních záběrů a rádi Vám poděkujeme v titulcích a na našem připravovaném webu. Dopřejete mozku zdravé dopaminy a podpoříte boj proti deformaci těmito platformami.

Počet dostupných odměn: 20/20

Podpořit projekt

10 000 Kč Petabyte-Dopamin

Dva lístky na premiéru do kina s poděkováním před publikem a následné posezení s tvůrci a pohoštěním. Na adresu Vám zašleme deset náramků s logem filmu Dopamin, tričko Dopamin, zimní čepice nebo kšiltovka a certifikát podílení se na projektu. Získáte možnost účasti na natáčení ilustračních záběrů a rádi Vám poděkujeme v titulcích a na našem připravovaném webu. Dopřejete mozku velmi zdravé dopaminy a podpoříte boj proti deformaci těmito platformami.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

20 000 Kč Exabyte-Dopamin

Exabyte-Dopamin bude pro nás znamenat nepopsatelně moc. Pokud bude prodaný alespoň jeden, natočíme k filmu píseň.
Čtyři lístky na premiéru do kina s poděkováním před publikem a následné posezení s tvůrci a pohoštěním. Na adresu Vám zašleme dvacet náramků s logem filmu Dopamin, čtyři trička Dopamin, zimní čepici, kšiltovku a certifikát podílení se na projektu. Získáte možnost účasti na natáčení ilustračních záběrů a rádi Vám poděkujeme v titulcích a na našem připravovaném webu. Dopřejete mozku nejvíce zdravé dopaminy a podpoříte boj proti deformaci těmito platformami.

Počet dostupných odměn: 9/10

Podpořit projekt

50 000 Kč PRODUCENT

Stanete se producentem filmu. Pokud bude prodaný alespoň jeden, natočíme k filmu píseň a videoklip, ve kterém můžete hrát.
Osm lístků na premiéru do kina s poděkováním před publikem a následné posezení s tvůrci a pohoštěním. Na adresu Vám zašleme dvacet náramků s logem filmu Dopamin, čtyři trička Dopamin, zimní čepici, kšiltovku a certifikát podílení se na projektu. Získáte možnost účasti na natáčení ilustračních záběrů a rádi Vám poděkujeme v titulcích a na našem připravovaném webu. Dopřejete mozku dopaminovou atomovku a podpoříte boj proti deformaci těmito platformami.

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt