DOOUŠEK – studiové CD „Než zhasnem“ - crowfunding kampaň

Novinky - DOOUŠEK – studiové CD „Než zhasnem“

Debutové autorské album brněnské jazz/latin/folk/rockové poetické kapely s originálními linoryty jako jeden z bonusů za vaši pomoc.

Hudba
zdravíme vás všechny po prázdninách, doufáme, že jste si je užili. Vydání CD Než zhasnem se blíží, možná trochu pomaleji, než jsme plánovali, ale blíží se.

Během září a října se bude mixovat a v listopadu půjde do výroby. Hned jak dorazí, začneme je rozesílat. Křest alba plánujeme na 21. listopadu na Staré Pekárně, na to se moc těšíme a doufáme, že se tam s vámi potkáme.

Mezi tím jsme připravili dva videoklipy, jeden animovaný s Martinou a Bárou z Tina Bora na píseň Jeřáby a druhý k písni Už si nevzpomínám. Oba čekají na finální zvuk, ale počítáme, že už během října by mohly být venku.

A pokud si nás chcete poslechnout naživo, tak ve středu 18:00 hrajeme na Zahradě u sosny https://www.facebook.com/events/1251697381847607

 

Jirka

Máme vybráno

Chtěli bychom Vám poděkovat za podporu ve sbírce na nahrávání alba Než zhasnem. Sbírka je již úspěšně ukončena, podařilo se nám vybrat 50 400 kč. Peníze, které se vybraly navíc nám umožní ve studiu strávit více času a udělat album ještě lépe. Máme z toho velkou radost. To by bez Vás nebylo možné a za to Vám patří  náš velký dík. Jsme teď v plné práci a trénování, na konci června se budou dotáčet zpěvy, saxofon a flétna, do některých písní také konga.  Máme vybráno Obrázek

Ve čtvrtek 18.6. v 19:00 v Café Práh budeme hrát koncert napůl s kapelou Zakaž hvězdu, jejich hudba je ve stylu emošansonu, introspektivní, velmi příjemná. Je to také příležitost podpořit sdružení Práh, které zaměstnává lidi s psychickým onemocněním a v těchto pokaranténních dobách podporu potřebuje. Srdečně Vás zveme.

Mějte se nejlépe jak to jde :) A užívejte léta!

Za Dooušek srdečně zdraví Marie Vrbová

Do konce naší sbírky na startovači zbývá třináct dní a my máme díky vám vybráno 32 750 kč z cílové částky 40 000 kč. Velmi si Vašeho přispění vážíme a máme z něho radost. Začínáme nahrávat Obrázek

Takto povzbuzeni jsme nelenili ☺ a máme za sebou první dva ze čtyř natáčecích dnů ve studiu. Byly to dny naplněné soustředěným nahráváním základů písní, to znamená, že jsme nahráli bicí, basu a kytaru. V naplánovaném termínu v červnu budeme dotáčet saxofon, flétnu a zpěv. Do té doby budeme ještě zpívat a foukat do nástrojů jako o život, aby výsledná hudba stála za to a my jsme se společně s Vámi mohli radovat z konečné nahrávky.


Těší nás spolupráce s nahrávacím studiem Fascinum, které sídlí v Jundrově, se zvukařem Michalem Tučkem v čele. Chcete-li sledovat naše pokroky v nahrávání CD, je možné stát se našimi fanoušky na facebookové stránce Dooušku. Děkujeme za vaši přízeň a přejeme krásné skoroletní dny.