DOOUŠEK – studiové CD „Než zhasnem“ - crowfunding kampaň

Novinky - DOOUŠEK – studiové CD „Než zhasnem“

Debutové autorské album brněnské jazz/latin/folk/rockové poetické kapely s originálními linoryty jako jeden z bonusů za vaši pomoc.

Hudba
Do konce naší sbírky na startovači zbývá třináct dní a my máme díky vám vybráno 32 750 kč z cílové částky 40 000 kč. Velmi si Vašeho přispění vážíme a máme z něho radost. Začínáme nahrávat Obrázek

Takto povzbuzeni jsme nelenili ☺ a máme za sebou první dva ze čtyř natáčecích dnů ve studiu. Byly to dny naplněné soustředěným nahráváním základů písní, to znamená, že jsme nahráli bicí, basu a kytaru. V naplánovaném termínu v červnu budeme dotáčet saxofon, flétnu a zpěv. Do té doby budeme ještě zpívat a foukat do nástrojů jako o život, aby výsledná hudba stála za to a my jsme se společně s Vámi mohli radovat z konečné nahrávky.


Těší nás spolupráce s nahrávacím studiem Fascinum, které sídlí v Jundrově, se zvukařem Michalem Tučkem v čele. Chcete-li sledovat naše pokroky v nahrávání CD, je možné stát se našimi fanoušky na facebookové stránce Dooušku. Děkujeme za vaši přízeň a přejeme krásné skoroletní dny.