DOOUŠEK – studiové CD „Než zhasnem“ - crowfunding kampaň

Novinky - DOOUŠEK – studiové CD „Než zhasnem“

Debutové autorské album brněnské jazz/latin/folk/rockové poetické kapely s originálními linoryty jako jeden z bonusů za vaši pomoc.

Hudba
Minulý týden jsme poslali všechny podklady do výroby a do dvou týdnů bude vylisováno, no a pak hned začneme rozesílat. Album Než zhasnem je ve výrobě Obrázek

Album je hotové, výsledek je asi to nejlepší, co jsme byli schopni vytvořit. Není to žádná dokonalá líbivka z umělé hmoty. Je to živá hudba a baví nás to tak. Celé mixování jsme řešili na dálku, po mailech a po videu, je to rok podivný, ale dáme to.

Počítám, že alba začneme posílat za dva týdny nebo je předáme osobně.

Křest, který měl být 21.11. na Staré pekárně není možný, ale hned jak to půjde, tak domluvíme jiný, všem co chtěli jako dárek lístky na koncert se oozveme.

No a jako malou ochutnávku posílám video k písni Jeřáby, které pro nás připravilo studio Tina Bora.

Tohle už je poslední novinka poslaná prostřednictvím startovače, dál nás najdete na:

 

https://www.youtube.com/channel/UCmWYm4WBjJO4ATl_yi0COqw

https://www.facebook.com/doousek.org/

 

buďte zdaví a těšíme se naživo

 

 

zdravíme vás všechny po prázdninách, doufáme, že jste si je užili. Vydání CD Než zhasnem se blíží, možná trochu pomaleji, než jsme plánovali, ale blíží se.

Během září a října se bude mixovat a v listopadu půjde do výroby. Hned jak dorazí, začneme je rozesílat. Křest alba plánujeme na 21. listopadu na Staré Pekárně, na to se moc těšíme a doufáme, že se tam s vámi potkáme.

Mezi tím jsme připravili dva videoklipy, jeden animovaný s Martinou a Bárou z Tina Bora na píseň Jeřáby a druhý k písni Už si nevzpomínám. Oba čekají na finální zvuk, ale počítáme, že už během října by mohly být venku.

A pokud si nás chcete poslechnout naživo, tak ve středu 18:00 hrajeme na Zahradě u sosny https://www.facebook.com/events/1251697381847607

 

Jirka

Máme vybráno

Chtěli bychom Vám poděkovat za podporu ve sbírce na nahrávání alba Než zhasnem. Sbírka je již úspěšně ukončena, podařilo se nám vybrat 50 400 kč. Peníze, které se vybraly navíc nám umožní ve studiu strávit více času a udělat album ještě lépe. Máme z toho velkou radost. To by bez Vás nebylo možné a za to Vám patří  náš velký dík. Jsme teď v plné práci a trénování, na konci června se budou dotáčet zpěvy, saxofon a flétna, do některých písní také konga.  Máme vybráno Obrázek

Ve čtvrtek 18.6. v 19:00 v Café Práh budeme hrát koncert napůl s kapelou Zakaž hvězdu, jejich hudba je ve stylu emošansonu, introspektivní, velmi příjemná. Je to také příležitost podpořit sdružení Práh, které zaměstnává lidi s psychickým onemocněním a v těchto pokaranténních dobách podporu potřebuje. Srdečně Vás zveme.

Mějte se nejlépe jak to jde :) A užívejte léta!

Za Dooušek srdečně zdraví Marie Vrbová