DOOUŠEK – studiové CD „Než zhasnem“ - crowfunding kampaň

Novinky - DOOUŠEK – studiové CD „Než zhasnem“

Debutové autorské album brněnské jazz/latin/folk/rockové poetické kapely s originálními linoryty jako jeden z bonusů za vaši pomoc.

Hudba

Rok po té

Minulý týden se nám ozval jeden podporovatel, že mu CD zatím nedorazilo. Tak pro jistotu ještě píšu, jestli podobných případů nebylo více. Album jsme posílali během listopadu a prosince, pokud nedorazilo, ozvěte se mi (jirka.vrba@email.cz)

A pokud vás zajímá, co se od té doby odehrálo, tak čtěte dál. Křest Alba, který měl být loni v listopadu Na Pekárně jsme museli zrušit a od té doby se nedalo veřejně vystupovat. Je to už víc než půl roku, tak jsme se věnovali cvičení a práci na zvuku. Vylepšili jsme zkušebnu, pořídili pár nových hraček a zkusili hrát alespoň online. Poslední koncertík od nás ze zkušebny si můžete poslechnout tady:

Pomalu se začíná uvolňovat, tak už bude možné hrát zase naživo. Vstupenky, které jste někteří měli jako odměnu za podporu alba stále platí. Chceme udělat křest pěkný a vypadá to spíš na začátek podzimu. V červnu už se to nestihne a během léta jsou dovolené. Moc se na to těšíme a dáme včas vědět, jakmile bude termín a místo.

Píseň Jeřáby se dostala do hitparády Kolem se toč na Rádiu Proglas, kde dva týdny pobyla a pak několik týdnů byla mezi nejhranějšími písněmi na Proglasu. No a jestli se vám na albu něco líbilo nebo zklamalo, napište, oboje je pro nás užitečné.

 

Minulý týden jsme poslali všechny podklady do výroby a do dvou týdnů bude vylisováno, no a pak hned začneme rozesílat. Album Než zhasnem je ve výrobě Obrázek

Album je hotové, výsledek je asi to nejlepší, co jsme byli schopni vytvořit. Není to žádná dokonalá líbivka z umělé hmoty. Je to živá hudba a baví nás to tak. Celé mixování jsme řešili na dálku, po mailech a po videu, je to rok podivný, ale dáme to.

Počítám, že alba začneme posílat za dva týdny nebo je předáme osobně.

Křest, který měl být 21.11. na Staré pekárně není možný, ale hned jak to půjde, tak domluvíme jiný, všem co chtěli jako dárek lístky na koncert se oozveme.

No a jako malou ochutnávku posílám video k písni Jeřáby, které pro nás připravilo studio Tina Bora.

Tohle už je poslední novinka poslaná prostřednictvím startovače, dál nás najdete na:

 

https://www.youtube.com/channel/UCmWYm4WBjJO4ATl_yi0COqw

https://www.facebook.com/doousek.org/

 

buďte zdaví a těšíme se naživo

 

 

zdravíme vás všechny po prázdninách, doufáme, že jste si je užili. Vydání CD Než zhasnem se blíží, možná trochu pomaleji, než jsme plánovali, ale blíží se.

Během září a října se bude mixovat a v listopadu půjde do výroby. Hned jak dorazí, začneme je rozesílat. Křest alba plánujeme na 21. listopadu na Staré Pekárně, na to se moc těšíme a doufáme, že se tam s vámi potkáme.

Mezi tím jsme připravili dva videoklipy, jeden animovaný s Martinou a Bárou z Tina Bora na píseň Jeřáby a druhý k písni Už si nevzpomínám. Oba čekají na finální zvuk, ale počítáme, že už během října by mohly být venku.

A pokud si nás chcete poslechnout naživo, tak ve středu 18:00 hrajeme na Zahradě u sosny https://www.facebook.com/events/1251697381847607

 

Jirka