Domowina - crowfunding kampaň

Domowina

Pomozte nám s natáčením seriálu, který má poukázat na životy míšenců žijících v České republice. Odbourávat předsudky, sjednocovat a motivovat lidi!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vybrané peníze bychom použili na nákup techniky potřebné k natáčení kvalitního seriálu a případné náklady na cesty.

Proč právě seriál Domowina?

Jsme dva zapálení studenti vysoké školy, kteří se snaží vytvořit seriál s hlubší myšlenkou. Název se skládá ze dvou slov: Domov a vina. Chceme pomoci dětem ze smíšených partnertví najít sami sebe, kam patří, kde jsou doma. Cíl projektu je bavit a sjednocovat lidi, odbourávat předsudky a motivovat lidi. Seriál bude o lidech vynikajících ve svém oboru.

 Kde se bude seriál odehrávat?

Vzhledem k tomu, že seriál poukazuje na náš domov, tedy Českou republiku, měly by všechny záběry pocházet právě z ČR. Místa natáčení a kulisy by měly být velice rozmanité, avšak hranice naší domoviny opustit neplánujeme.

Domowina

mapka.jpg

 

O projektu

Přejeme si natáčet seriál o úspěšných míšencích žijících v České republice. Chceme Vám ukázat, že míšenci jsou také Češi, jsou hrdými občany a Českou republiku milují. Mnohokrát jsou to právě děti ze smíšených partnerství, které reprezentují Českou republiku na mezinárodních turnajích a soutěžích. V neposlední řadě je projekt cílen na motivaci mladé generace. Ukažme, že jsme silný národ. Ukažme, že jsme ucelené ČESKO.

domowina-trie.jpg

 

O seriálu

Seriál se bude skládat celkem z 10 dílů. Každý díl bude o jiném člověku a jiném poli působnosti. Díly budou vycházet pravidelně každý měsíc od září. Vybírání činností, ve kterých hlavní hrdina dílu vyniká a úspěšných lidí bude rozmanité. Můžete se těšit na spoustu soutěží v průběhu natáčení a dokonce i Vy můžete být hlavním aktérem jednoho z dílů. Po skončení Startovače proběhne konkurz pro zajímavé lidi do jednotlivých epizod.

Jak bude seriál vypadat?

V každém dílu bude hlavní hrdina někdo jiný. Stručně popíšeme jeho život, povedeme přirozenou diskuzi o jeho původu a oboru, ve kterém vyniká. V každém dílu přivede náš patron speciálního hosta, který si disciplínu vyzkouší. Chceme, aby se lidé bavili a poukážeme, že z každé "nevýhody" se dá udělat výhoda. 

 

nevyhoda.png

Na co potřebujeme peníze

Natáčení seriálu je poměrně nákladná věc a vzhledem k záměru projektu chceme, aby byl seriál, co nejkvalitnější. To však vyžaduje spoustu práce a hlavně nákladů na aparaturu, lidi a cesty. Peníze na propagaci a v neposlední řadě na pronájem různých prostorů. Tohle všechno si jako studenti nemůžeme dovolit, a tak bychom byli rádi za každý příspěvek.

 

 

band.jpg

 náramek Domowina

 

cover.jpg

cover DVD Domowina

Co si o tomto projektu myslíte?