Domowina | crowdfunding kampaň

Domowina

Pomozte nám s natáčením seriálu, který má poukázat na životy míšenců žijících v České republice. Odbourávat předsudky, sjednocovat a motivovat lidi!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vybrané peníze bychom použili na nákup techniky potřebné k natáčení kvalitního seriálu a případné náklady na cesty.

Proč právě seriál Domowina?

Jsme dva zapálení studenti vysoké školy, kteří se snaží vytvořit seriál s hlubší myšlenkou. Název se skládá ze dvou slov: Domov a vina. Chceme pomoci dětem ze smíšených partnertví najít sami sebe, kam patří, kde jsou doma. Cíl projektu je bavit a sjednocovat lidi, odbourávat předsudky a motivovat lidi. Seriál bude o lidech vynikajících ve svém oboru.

 Kde se bude seriál odehrávat?

Vzhledem k tomu, že seriál poukazuje na náš domov, tedy Českou republiku, měly by všechny záběry pocházet právě z ČR. Místa natáčení a kulisy by měly být velice rozmanité, avšak hranice naší domoviny opustit neplánujeme.

Domowina

mapka.jpg

 

O projektu

Přejeme si natáčet seriál o úspěšných míšencích žijících v České republice. Chceme Vám ukázat, že míšenci jsou také Češi, jsou hrdými občany a Českou republiku milují. Mnohokrát jsou to právě děti ze smíšených partnerství, které reprezentují Českou republiku na mezinárodních turnajích a soutěžích. V neposlední řadě je projekt cílen na motivaci mladé generace. Ukažme, že jsme silný národ. Ukažme, že jsme ucelené ČESKO.

domowina-trie.jpg

 

O seriálu

Seriál se bude skládat celkem z 10 dílů. Každý díl bude o jiném člověku a jiném poli působnosti. Díly budou vycházet pravidelně každý měsíc od září. Vybírání činností, ve kterých hlavní hrdina dílu vyniká a úspěšných lidí bude rozmanité. Můžete se těšit na spoustu soutěží v průběhu natáčení a dokonce i Vy můžete být hlavním aktérem jednoho z dílů. Po skončení Startovače proběhne konkurz pro zajímavé lidi do jednotlivých epizod.

Jak bude seriál vypadat?

V každém dílu bude hlavní hrdina někdo jiný. Stručně popíšeme jeho život, povedeme přirozenou diskuzi o jeho původu a oboru, ve kterém vyniká. V každém dílu přivede náš patron speciálního hosta, který si disciplínu vyzkouší. Chceme, aby se lidé bavili a poukážeme, že z každé "nevýhody" se dá udělat výhoda. 

 

nevyhoda.png

Na co potřebujeme peníze

Natáčení seriálu je poměrně nákladná věc a vzhledem k záměru projektu chceme, aby byl seriál, co nejkvalitnější. To však vyžaduje spoustu práce a hlavně nákladů na aparaturu, lidi a cesty. Peníze na propagaci a v neposlední řadě na pronájem různých prostorů. Tohle všechno si jako studenti nemůžeme dovolit, a tak bychom byli rádi za každý příspěvek.

 

 

band.jpg

 náramek Domowina

 

cover.jpg

cover DVD Domowina

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 90 460 Kč (100 %)
  • 100 %
  • 90 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 33 Startérů

Autor projektu

Vilém Cao a Tomáš Zahradník - obrázek
  • projekt od Vilém Cao a Tomáš Zahradník
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Jsi jedním z nás

Stanete se právoplatným kmenovým fanouškem projektu Domowina. Poděkujeme vám na sociálních sítích pomocí live streamu a na facebooku vás označíme v příspěvku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Vždy po boku

Stanete se právoplatným srdcovým fanouškem projektu Domowina. Dostanete od nás výběr nejlepších fotografií z natáčení v digitální podobě ke stažení a video s nezveřejněnými záběry v digitální podobě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Nepostradatelný člen

Stanete se právoplatným hrdým fanouškem projektu Domowina. Poděkování v závěrečných titulcích. Dostanete možnost vybrat si jeden díl, který budete moci sledovat, ještě před oficiálním vydáním. Zašleme vám pohlednici vytvořenou přímo pro vás. Na konci první série navíc dostanete úvodní plakát ve formátu A3.

Počet dostupných odměn: 98/100

Nelze podpořit
600 Kč

Jsme s tebou!

Stanete se právoplatným vznešeným fanouškem projektu Domowina. Poděkování v závěrečných titulcích. Zašleme vám pohlednici vytvořenou přímo pro vás. Na ruce budete moci nosit náramek Domowina, který od nás dostanete. Celý seriál dostanete navíc v HD na DVD s věnováním.

Počet dostupných odměn: 76/80

Nelze podpořit
850 Kč

Zkus své štěstí

Stanete se právoplatným odvážným fanouškem projektu Domowina. Poctivě vám bude vylosována jedna z odměn.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
1 000 Kč

Sedni si s námi

Půjdeme si společně sednout a probrat všechno, co vás bude zajímat. Promítneme si společně nezveřejněné záběry z natáčení a řekneme vám pikantnosti, které v průběhu natáčení nastaly. Budete se moci zeptat na cokoliv aktérů seriálu a pokřtíme společně první sérii. Můžete se těšit na překvapení, které pro vás přichystáme. Dáme společné focení a fotky vám pošleme na památku.

Počet dostupných odměn: 58/60

Nelze podpořit
2 000 Kč

Zatrénuj si s námi

Pojďme si společně zatrénovat pod vedením profesionálů. Dáme skupinový trénink thajského boxu, kde zažijete spoustu zábavy a přiučíte se něčemu novému. Po tréninku společně můžeme sednout na něco dobrého a probrat věci, které Vás budou zajímat. Z tréninku uděláme video, které vydáme na naší oficiální stránce a samozřejmě fotky, které od nás dostanete také.

Počet dostupných odměn: 59/60

Nelze podpořit
5 000 Kč

Natáčej s námi

Strávíte s námi jeden den natáčení jednoho z dílu. Uvidíte jak jednotlivé díly vznikají a budete přímo u zrodu jednoho z nich. Samozřejmě to pro vás bude nezapomenutelný zážitek, na který budete radi vzpomínat. Fotky a DVD jsou samozřejmostí, navíc od nás dostanete věci přímo z natáčení a dárky, související se seriálem.

Počet dostupných odměn: 18/20

Nelze podpořit
10 000 Kč

Sponzor

Rádi se s vámi setkáme a poděkujeme vám osobně. Vaše jméno nebo logo firmy bude celý rok na našich webových stránkách a v popisku pod videem na youtube u každého dílu.

Počet dostupných odměn: 9/9

Nelze podpořit
30 000 Kč

Hrdý sponzor

Rádi se s vámi setkáme a poděkujeme vám osobně. Vaše jméno nebo logo firmy bude celý rok na našich webových stránkách a v popisku pod videem na youtube u každého dílu. Navíc bude vidět přímo v každém jednotlivém dílu a v závěrečných titulcích.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit