Dominika na cestě | crowdfunding kampaň

Novinky - Dominika na cestě

Pomozte mi vydat knihu s příběhy z mých cest na motorce, a tím přispět na plánovanou cestu do Střední Asie.

Knihy

04. únor 2015

HOTOVO!

Knížka jde do tisku!

HOTOVO! Trvalo to dlouho, ale knížka ze Španělska a Norska jde konečně do tisku! Musím se přiznat, že pročítat to všechno zpětně a rozhodovat se, jestli to radši celé nepřepsat, bylo peklo. Ale nakonec jsem si řekla, že jsem vám slíbila deník, a tak to bude holt deník, se všemi malichernými problémy, které se mi hlavně teď po cestě do Kyrgyzstánu jeví absurdně, a se vší pokroucenou stylistikou tak, jak jsem si to tehdy po večerech psala. Takže všichni čekejte knížku doma, než odjedu do Austrálie. Díky za trpělivost a třikrát hurá! :)

obalkafb.jpg

Zpět na výpis

  • Splněno 298 429 Kč (497 %)
  • 497 %
  • 60 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 568 Startérů

Autor projektu

Dominika - obrázek
  • projekt od Dominika
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

E-book

Získáváte knihu v elektronické podobě ve formátu pdf a děkovný e-mail.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Kniha

Získáváte knihu plnou mých bláznivých zážitků z cest a k tomu i samolepku! (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Kniha s podpisem

Chcete mě podpořit víc? Získáváte knihu plnou mých bláznivých zážitků z cest, kterou vám podepíšu, a k tomu samozřejmě i samolepku! (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Kniha s věnováním

Chcete mě podpořit ještě víc? Knihu vám nejenže podepíšu, ale strávím spoustu dní a nocí nad vymýšlením speciálního věnování právě pro vás. Získáváte samozřejmě i samolepku. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Pošlu vám pohled!

Tak při takovém příspěvku už na vás budu na cestě myslet! A jak jinak to dokázat, než posláním pohledu třeba z Kyrgyzstánu nebo Ruska? K tomu samozřejmě dostanete knihu s podpisem a věnováním i samolepku. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Buďte součástí mé knihy!

Nejenže vám pošlu pohled přímo z cesty, knihu s věnováním, podpisem a samolepkou, ale navíc se vaše jméno nesmazatelně objeví ve velkém poděkování v knize. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Jedete se mnou!

Pokud mi chcete přispět fakt hodně, asi mi nezbývá, než si vás vzít s sebou. Tedy alespoň vaše jméno. Moje motorka je sice hrozně malinká a občas se na ni nevlezu ani já, ale že jste to vy, nalepím si na ni vaše jméno a pojedete se mnou.
Získáváte samozřejmě i pohled přímo z cesty, knihu s podpisem, věnováním a poděkováním v knize i samolepku. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet dostupných odměn: 1/5

Nelze podpořit
10 000 Kč

Začíná to být osobní!

Pokud jste se mě rozhodli obdarovat takto štědře, musíme se prostě poznat! Knihu s podpisem, věnováním, poděkováním a samolepkou vám osobně přivezu, a navíc vám dovezu i drobný suvenýr přímo z cesty. Nabídka platí v rámci ČR a SK (kdyby takto přispěl někdo z Brazílie, asi bych se celkem projela).

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit