Dominika na cestě | crowdfunding kampaň

Novinky - Dominika na cestě

Pomozte mi vydat knihu s příběhy z mých cest na motorce, a tím přispět na plánovanou cestu do Střední Asie.

Knihy

18. duben 2014

Jde nám to skvěle!

Společnými silami jsme vybrali peníze na vydání knihy a teď jde navíc spousta peněz na samotnou cestu!

Děkuju moc všem, kteří zatím přispěli! Už jsme dokázali pokrýt finance na vydání knihy a k tomu jde spousta peněz na cestu, a to je prostě paráda. Na poplatky za provoz kampaně a platby jde vždy cca 12 % vybrané částky, tzn. v tuto chvíli přibližně něco přes 20 000 Kč a zbytek jde na knihu a cestu, super!

Občas mi někdo píše s tím, že ještě nedostal odměnu - já vaše peníze ještě nemám, dokonce zatím ani přístup k vašim adresám a kniha se bez peněz samozřejmě tisknout nemůže. Crowdfunding funguje na tom principu, že se nejdříve po nějakou dobu (u mě je to 60 dní) vybírají peníze na uskutečnění nějakého projektu a daná odměna se kupuje "dopředu", a teprve po ukončení kampaně se k jejímu zakladateli dostanou peníze a ten může začít projekt realizovat. V průvodním textu kampaně jsem zmiňovala, že budu dělat vše proto, aby se k vám moje kniha dostala co nejdříve, a to samozřejmě platí. Jen bych vám ráda předala něco, co bude i čtivé a stylisticky a obsahově kvalitní, takže na mém zatím syrovém deníkovém textu bude ještě dost práce a nervů . Z toho důvodu se pravděpodobně bude vydávat, až se vrátím z cesty (na cestu odjíždím v červenci). Ale doufám, že to čekání bude stát za to!

Malé upozornění všem, co přispěli:

Několik z vás přispělo penězi jen tak, aniž byste si vybrali odměnu. Jestli máte odměnu nebo ne, zjistíte v seznamu https://www.startovac.cz/projekty/dominikanaceste/starteri/ , kde by měla být uvedena odměna vedle vaší přezdívky/jména (pokud jste tedy nepřispěli anonymně). Pokud náhodou zjistíte, že odměnu u sebe napsanou nemáte a přesto jste ji chtěli - určitě se mi ozvěte na dominika.gawliczkova@seznam.cz ať to můžeme napravit!

Děkuju všem za podporu a mějte se zatím hezky!

Dominika

Zpět na výpis

  • Splněno 298 429 Kč (497 %)
  • 497 %
  • 60 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 568 Startérů

Autor projektu

Dominika - obrázek
  • projekt od Dominika
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

E-book

Získáváte knihu v elektronické podobě ve formátu pdf a děkovný e-mail.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Kniha

Získáváte knihu plnou mých bláznivých zážitků z cest a k tomu i samolepku! (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Kniha s podpisem

Chcete mě podpořit víc? Získáváte knihu plnou mých bláznivých zážitků z cest, kterou vám podepíšu, a k tomu samozřejmě i samolepku! (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Kniha s věnováním

Chcete mě podpořit ještě víc? Knihu vám nejenže podepíšu, ale strávím spoustu dní a nocí nad vymýšlením speciálního věnování právě pro vás. Získáváte samozřejmě i samolepku. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Pošlu vám pohled!

Tak při takovém příspěvku už na vás budu na cestě myslet! A jak jinak to dokázat, než posláním pohledu třeba z Kyrgyzstánu nebo Ruska? K tomu samozřejmě dostanete knihu s podpisem a věnováním i samolepku. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Buďte součástí mé knihy!

Nejenže vám pošlu pohled přímo z cesty, knihu s věnováním, podpisem a samolepkou, ale navíc se vaše jméno nesmazatelně objeví ve velkém poděkování v knize. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Jedete se mnou!

Pokud mi chcete přispět fakt hodně, asi mi nezbývá, než si vás vzít s sebou. Tedy alespoň vaše jméno. Moje motorka je sice hrozně malinká a občas se na ni nevlezu ani já, ale že jste to vy, nalepím si na ni vaše jméno a pojedete se mnou.
Získáváte samozřejmě i pohled přímo z cesty, knihu s podpisem, věnováním a poděkováním v knize i samolepku. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet dostupných odměn: 1/5

Nelze podpořit
10 000 Kč

Začíná to být osobní!

Pokud jste se mě rozhodli obdarovat takto štědře, musíme se prostě poznat! Knihu s podpisem, věnováním, poděkováním a samolepkou vám osobně přivezu, a navíc vám dovezu i drobný suvenýr přímo z cesty. Nabídka platí v rámci ČR a SK (kdyby takto přispěl někdo z Brazílie, asi bych se celkem projela).

Odměna vyprodána: 0/5

Nelze podpořit