Domeček na pasece - crowfunding kampaň

Novinky - Domeček na pasece

Čimčarára čimčimčim, čím ten domek opravím? Pomozte nám vrátit život do domečku na pasece, aby sloužil dětem z trojanovické lesní školky!

Ostatní
Máme před sebou poslední den kampaňe!

Máme před sebou poslední den kampaně, dejte prosím vědět svým známým a přátelům! Ještě pořád jsou zde krásné odměny, které čekají na své majitele!

Moc děkujeme za Vaši přízeň!

Terasa pro děti

Naše děti budou terasu užívat k nejrůznějším tvořivým pracem, ku obědu při dobrém počasí, k různým představením atp.

Korespondenčním lístkem nám přišel vzkaz od našeho videového speakera, který je tak lehkovážný, že nemá doma přístroje chráněny faradayvou klecí, a tak mu elektromagnetický impuls odněkud z vesmíru zničil všechnu výpočetní, jakož i nahrávací techniku.

V lístku se píše (má to být zřejmě pokračování poutacího videa):

Milé děti, jste nejenom milé, ale i skvělé. Takže vás budu odteď nazývat milými skvělými dětmi. Vaši rodiče, milé skvělé děti, nám pomohli zachránit domeček a to tak svěle, že zbývá již jen malý kousek a k domečku přibude i terasa. A víte, co by bylo skvělé, milé skvělé děti? Kdyby ta terasa skutečně přibyla. Nebudu vám již dále napovídat a číst htttp odkaz. Vy víte, co dělat. Jenom ještě milé skvělé děti (dále jen "msd") připodotknu, že terasa není na opalování, kdepak, ani jen tak na nějaké lenošení. Naše děti budou terasu užívat k nejrůznějším tvořivým pracem, ku obědu při dobrém počasí, k různým představením atp. Nemohu ale vyloučit msd, že se při tom naše děti trochu neopálí a možná si někdo zdřímne, ale pouze v mezích lehkého oddechu nikoli však lenošení. A to je vše msd.

Děkujeme za veškerou přízeň! My také nezahálíme a na domečku už pilně makáme! Pomáháte na 120% Obrázek

Aktuálně jsme v kampani vybrali 120% zamýšlené částky, děkujeme!

Tuto sobotu jsme se pustili do škrábání omítek, času není nazbyt, takže nezahálíme! 

omitky.jpg

Koza Matylda stále čeká na svého nového páníčka!

matylda.jpg