DOLLER - crowfunding kampaň

Novinky - DOLLER

Podpoř DOLLER, revoluční motivační diář, který ti díky svým originálním funkcím pomůže na cestě za splněním snů a cílů.

Ostatní
Neuvěřitelných, protože jsme nečekali tak velkou a úžasnou podporu. Dostali jsme spoustu krásné zpětné vazby. Co se líbí, co bychom mohli naopak zlepšit. Dobíjeli jste nás energií, spoustu jsme se toho naučili a hrozně moc si toho vážíme. A zároveň Vám za tuto podporu slibujeme, že budeme pracovat tvrdě i nadále. Nejenom na dalším vývoji, ale i na spolupráci s vámi zdokonalovat sebe a svět. 30 NEUVĚŘITELNÝCH DNŮ UPLYNULO! Obrázek

Dnes je Štědrý den. Proto nám prosím dovolte Vám popřát krásné a pohodové vánoční svátky.

Krásné Vánoce. :)

Jirka Doležal a Honza Emler
Váš tým DOLLER

Těchto 5 dnů je do spuštění webu POSLEDNÍ ŠANCE na podporu a obdržení DOLLERů. Jestli víte o někom, kdo touží, nebo sami byste ještě chtěli další, tak prosím sdílejte, respektive neváhejte.

Lidé se nás ptají, jak budeme postupovat dál, když jsme překonali náš první cíl. Odpověd je velmi prostá - máme už stanovený nový, který se snažíme dosáhnout. A to je vybrat peníze na  další rozvoj DOLLERu. 

_HEP9233aaa.jpg

Od tiskárny jsme si vyžádali barevné vzorky, takže začneme připravovat anketu na realizaci barevných variant pro další rok. Naším novým cílem je udělat i další jazykové verze, kterými bychom chtěli pomáhat i ostatním plnit si sny, nejen v Česku a na Slovensku.

dollerino.jpg

Je to finančně náročné, ale my prostě věříme, že se povede. A to díky Vám.  Proto vánoční prázdniny využijeme k další práci. Peníze, co jsme vybrali a co hlavně doufáme, že se ještě vybereme, potřebujeme na nejen technické věci okolo, jako je webová platforma a jazykové mutace, ale i na vývoj a výrobu dalších verzí různých velikostí.

hrnek startovac.jpg

Pořád máme velké sny a přání, měnit svět k lepšímu. Nechceme jen snít, ale chceme žít tyto sny.

Proto děkujeme všem, kteří nám k tomuto cíli pomohlipomáhájí a pomůžou. Děkujeme za každou podporu a sdílení. Ať už minulou, nebo budoucí. Bez vás bychom to nedokázali.

100 %! MOC DĚKUJEME! VAŠE PODPORA JE UŽASNÁ! Děkujeme všem za podporu, dnes jme překonali 100 %!. My ale pracujeme dál! Komunikujeme s tiskárnou, vypadá to v pořádku a že se vše stihne. Emotikona smile Jestli půjde vše podle plánu, 17. prosince rozesíláme. :D Vánoce tedy už s DOLLERem! Ještě jednou moc děkujeme :)