Dokument o horském maratonu B7 - crowfunding kampaň

Novinky - Dokument o horském maratonu B7

95 km dlouhý ultramaraton "B7" se koná už od roku 2010. Podpořte tři nezávislé tvůrce při tvorbě dokumentu o tomto beskydském fenoménu.

Film & Video

DĚKUJEME!

Jsme v cíli vážení přátelé a přispěvatelé! DĚKUJEME! Obrázek

Naše kampaň je úspěšně v cíli! Moc Vám všem chceme jménem celého štábu poděkovat za vynaložené úsilí a Vaše příspěvky. Určitě Vás nezklameme a dotáhneme vše do úspěšného konce. Vaše odměny očekávajete do termínů napsaných u odměn, ale pokusíme se je dodat mnohem dříve. Co se týče našeho filmu - od srpna se na zase se vší parádou vrhneme tak, ať spolu strávíme příjemný večer na podzim na premiéře. Těšíme se na Vás!

Za štáb Radim, Aleš a Lukáš

FANOUŠEK

Chceme vědět světu dát, že nás má někdo rád! FANOUŠEK Obrázek

Popisek dnešní novinky zní malinko nadneseně, ale v podstatě je to pravda. Dostaly jsme již několik velmi pěkných mailů od fanoušků B7 a našeho filmu, ale tento nás potěšil jako jeden z nejmilejší. Pan Stanislav Lička nám ze svého soukromého archivu naposílal fotografie ze všech ročníku B7, protože se všech jako běžec zúčastnil! A my mu chceme tímto veřejně poděkovat, zároveň zveřejnit jednu z jeho fotek (příhodně jsme vybrali deštivý ročník 2017, kdy jsme natáčeli) a zároveň mu vzdát díky za jeho velmi štědrý příspěvek!

Děkujeme Stando! Uvidíme se na premiéře!

Nový trailer

Přátelé, fanoušci i podporovatelé, přinášíme Vám exkluzivně druhý trailer na film o B7!

Tentokrát jsme trailer pojali jako krátkou ukázku přímo z filmu. Vciťte se do atmosféry filmu. Vciťte se do atmosféry B7!