DOKOLAKOLEM - BAJKAL 2014 - crowfunding kampaň

Novinky - DOKOLAKOLEM - BAJKAL 2014

Podpořte nás nějakou tou municí na natočení bijáku.

Film & Video
no prostě se poveselíme

Zdravíme všechny "Startéry",

zapište si do Vašich deníčků nebo kalendářů datum 8.1. 2016. A co že se tento den koná? Slíbili jsme Vám závěrečný večírek. Sice je všechno o dost posunuto, ale slib splníme a tak 8.1. budeme rádi, když v co největším počtu dorazíte do kina Aero na Žižkově. Je jasné, že Praha není úplně ideální místo pro všechny, ale najít takové místo prostě nelze.


Program večírku ještě ladíme, ale jen tak ve zkratce, na co se můžete těšit. Uděláme povídání s promítáním fotek, proběhne dražba věci, kterou jsme přivezli z cesty(samozřejmě se nemusíte dražby účastnit). Peníze budou předány jedné organizaci, ale to se dozvíte až na místě. Zahraje nějaká ta kapelka a prostě se pobavíme. Jistě bude i nějaké to překvapení... :-)

Ale pozor, nejedná se o premiéru seriálu !!! Na tom se usilovně pracuje, je to docela fofr a ještě spoustu práce.

Program večírku během prosince doladíme a pošleme. Chtěli jsme Vám datum sdělit takto s předstihem, aby jste měli čas si třeba udělat čas. Budeme fakt rádi, když Vás přijede co nejvíc a budeme se moct osobně poznat...

 

PS: kdo od nás obdržel triko nebo mikinu, dorazte v tom ;-)


Za Dokolakolem

Tomáš, Filip, Renda

Trička + mikiny

Máme konečně vyrobeno

Dnes jedeme vyzvednout hotová trika a mikiny. V týdnu od 1.6. začneme postupně s rozesíláním a tak se můžete těšit. Trošku nám to trvalo, ale myslíme si, že jsou pěkná a budou se Vám všem líbit... ;-)

Za Dokolakolem

Tomáš, Filip, Renda

Bajkalské triko

Návrh Bajkalského trika, které bude i v dámském provedení. Bajkalské triko Obrázek

Tak konečně je Bajkalské triko hotové, komu se líbí a chtěl by se s náma tahat na zádech, neváhejte a vyberte si odměnu, která triko obsahuje. Triko bude i v dámském provedení. Barva trika - černá. Do komentářů pište, zda s barvou souhlasíte popřípadě navrhněte jinou. Dle ohlasu můžeme barvu změnit.