Dobroběžník točí dokument! - crowfunding kampaň

Dobroběžník točí dokument!

Dobroběžník se na koloběžce vydává zdolat již třetí kontinent a u toho bude točit dokument.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

V roce 2016 jsem nastoupil na koloběžku a už jsem z ní neslezl. Vždycky jsem si přál poznat náš svět a tak jsem jako první kontinent projel na koloběžce Jižní Ameriku (6000km a 9 měsíců). Bylo fascinující pozorovat místní lidi, jak reagují na tento netradiční dopravní prostředek. Prohánět se na koloběžce po solné pláni v Bolívii nebo ukazovat koloběžku indiánům bylo splnění jednoho z mých šílených nápadů.

V roce 2018 přišla na řadu Asie. Cesta dlouhá 7850km, z Nového Dillí do Singapuru. Cesta vedla  z Indie přes Himaláje v Nepálu, Bangladéš, Laos, Vietnam, Kambodžu, Thajsko, Malajsii a Singapur. Během sedmi měsíců jsem poznal neuvěřitelné množství skvělých lidí, kteří mají srdce na dlani. Z této cesty také vznikla kniha Dobroběžník mezi světy, která je plná barevných fotografií a příběhů.

DSCF9808-01.jpeg

V lednu 2020 se vydávám na třetí kontinent Afriku. Dalším mým přáním je natočit cestopisný dokument a Afrika se k tomu úplně vybízí. Rád bych prostřednictvím dokumentu sdílel skutečný příběh o neobvyklém cestování. To, jakým způsobem tento dopravní prostředek otevírá dveře do lidských duší a srdcí a jaké to vůbec je poznávat svět ze stoupátka koloběžky. Rád bych získané finanční prostředky použil na zakoupení lepší techniky, na postprodukci natočeného dokumentu a vydání další knihy.

 

Reportáže z médií

TV Nova Kořeníhttps://tn.nova.cz/clanek/koreni/koreni-dobrodruh-na-kolobezce.html

Česká Televize pořad Gejzír - https://bit.ly/2LfEUMH

TV Nova     https://bit.ly/2LfEUMH

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?