Dobré noviny pro Prahu 10 - crowfunding kampaň

Novinky - Dobré noviny pro Prahu 10

Pomozte nám šířit svobodné informace na Praze 10! Bude to stát za to. Ať se už Praze 10 neříká Zátoka sviní! Děkujeme!

Knihy

Jedeme dál, ať se úspěchy stanou skutečností

Jedeme dál! Díky společnému úsilí jsme stopli chystaný IT tunel za 150 milionů. Když se vybere 160 000, bude i druhé číslo novin a obrovská šance na skutečnou změnu nejen téhle zakázky. Jedeme dál, ať se úspěchy stanou skutečností Obrázek

Jste skvělí. Na včerejším (27.3.) zastupitelstvu MČ Praha 10 bylo úplně hmatatelně cítit, jak se změnila situace, když všichni vědí, že díky vám koncem dubna vydáme vlastní noviny.

Obří díky.

Povedlo se nám společně neuvěřitelné:

Stopli jsme IT tunel v podobě outsourcingu za 150 milionů (díky vaší podpoře a naší odborné přípravě a argumentaci připravené s pomocí Pirátů) a máme nyní šanci zásadně změnit parametry zakázky a ušetřit obci zhruba sto milionů korun.

Takový úspěch by se dřív nekonal.

Ale pozor: jak IT, tak odhlasované „přípravné práce na ustavení výboru pro redakční radu novin P10“ je úspěch jen prozatímní. Jak vidíte i z dlouhého názvu, k reálnému zlepšení bude ještě dlouhá cesta. A proto jedeme dál a vybíráme na druhé číslo!

Pokud se přes Startovač sesbírá aspoň 160 000 Kč, budou všichni vědět, že naše vlastní noviny vyjdou i na podzim. Takovou příležitost k proměnění zdejších praktik si nemůžeme nechat ujít! Podpořte nás, ať se ty úspěchy ze Zastupitelstva stanou skutečností! Řekněte prosím o kampani dalším, pošlete jim e-mail, vysvětlete, že každá stovka vede ke společnému cíli. Děkujeme moc!

Zpět na výpis