Dobré noviny pro Prahu 10 - crowfunding kampaň

Novinky - Dobré noviny pro Prahu 10

Pomozte nám šířit svobodné informace na Praze 10! Bude to stát za to. Ať se už Praze 10 neříká Zátoka sviní! Děkujeme!

Knihy
O čem se dočtete v druhém čísle novin pro lepší Prahu 10? A ke kolika lidem se dostanou? Čtěte, glosujte, pište, buďte s námi! A můžete-li, podpořte nás právě teď! Chystáme druhé vydání Vlastních novin! Taky se těšíte? Obrázek

Naši milí podporovatelé a podporovatelky,

rok od voleb nastal čas bilancovat - v koalici Vlasta tak chceme učinit druhým vydáním Vlastních novin.

První číslo, které vyšlo díky Vám, je elektronicky zde: http://www.vlasta10.cz/VN_I.pdf.

Ještě jednou moc děkujeme, bylo to skvělé a díky tomu, že se vybralo 124 tisíc korun, nám zbyl i slušný základ do druhého čísla (po odečtení nákladů na noviny + poplatků Startovači a za video nám zbylo cca 23 tisíc Kč). Současně se omlouváme, pokud se nepodařilo splnit roznos úplně všem: 45 tisíc kusů, jak se nakonec ukázalo, pokrylo zhruba 2/3 domácností z Prahy 10. Na druhou stranu ale k volbám chodí jen cca 45 % obyvatel :-).

Co se nám daří? Jaké nápady bychom rádi uskutečnili? A co je naopak obtížné pro nás anebo extrémně nevýhodné pro naši obec? S čím jsme z opozice schopní pomoci a jak může veřejnost naopak pomoci nám?

O tom všem se dočtete v druhém vydání, které už pilně píšeme - bude totiž mít plných osm stran, na rozdíl od prvotních čtyř!

Je to možné díky velké slevě na tisku dojednané v nové tiskárně, celková cena novin se tak doufáme - včetně grafiky a zčásti i roznosu - nepřehoupne přes 66, maximálně 70 tisíc.

Na našem transparentním účtu máme v současné chvíli polovinu této částky.

Rozjednaná je podpora několika menších firem, zhruba dvanáct tisíc nám ale stále chybí. A můžeme na ně vystavit darovací smlouvu a umožnit vám odečet z daňového základu!

Můžete-li nám pomoct příspěvkem právě teď, vydáme druhé číslo vašich Vlastních novin - díky vám!

A nejde jen o peníze: dáte nám svým příspěvkem i povzbuzení, vzkaz, že o naši práci stojíte a že informování sousedů má smysl!

Díky za vaši podporu! Zlepšit si správu naší obce ještě nikdy nebylo jednodušší :-).

Vaše Renata Chmelová a celá koalice Vlasta

PS k fotce: takhle jsme se připravovali na poslední zastupitelstvo, které nakonec trvalo přes třináct hodin, do čtvrt na tři v noci:

 

Naši milí podporovatelé prvního vydání VLASTNÍCH NOVIN, náklad 47.tis. je již ve schránkách Vašich sousedů a my konečně plníme i odměnu – jít na pivo s VLASTOU. Může přijít každý STARTÉR - jen se zaregistrovat!!! S VLASTOU na pivo! Konečně! Obrázek

Návrhy termínů, kdy je možné se s námi setkat. Prosím, napište kdo a kdy dorazíte na: renata.chmelova@vlasta10.cz

Čtvrtek: 9.7. 19.00 hod Záběhlice: U Rysů
Účast VLASTA: Renata Chmelová, Martin Moravec, Pavel Mareš, Miloslav Müller

Pondělí: 13. 7. 19.00 hod. Strašnice: Pivní stan V Olšinách
Účast VLASTA: Renata Chmelová, Olga Richterová, Pavel Mareš, Miloslav Müller

Středa 22.7. 19.00 Strašnice: Pivní stan V Olšinách
Účast VLASTA: Renata Chmelová, Martin Moravec, Pavel Mareš, Miloslav Müller

Neděle 26. 7. 18.00 hod. Malešice: Malešický mikropivovar
Účast VLASTA: Renata Chmelová, Olga Richterová, Milan Maršálek

Pokud si nevyberete červencový termín, vůbec nevadí! Pošleme další termíny (asi nejspíše až v září).

Případně jestli chcete jít na pivo s jiným zastupitelem koalice VLASTA – napište s kým prosím a domluvíte se individuálně.

Těšíme se na Vás – a máme spoustu novinek! (třeba viz. foto, jak na 10 hodinovém zastupitelstvu byl zrušen náš návrh na výbor pro redakční radu novin Prahy 10).

za koalici VLASTA 

Renata Chmelová
M: 724 022 964

Vážení a milí, s pomocí řady dobrovolníků se nám k dnešnímu dni podařilo rozdistribuovat zhruba 43 tisíc kusů Vlastních novin! Došly Vám do schránky VLASTNÍ NOVINY? Obrázek

Chodí nám e-mailové reakce, občas nějaká ta sms s povzbuzením, na pirátskou procházku, která se inzerovala v novinách, přišlo celkem 16 lidí.

Máme tedy obrovskou radost, že se dílo podařilo. Současně ale víme, že naše distribuce má své mezery. A byli bychom hrozně neradi, kdyby taková mezera zasáhla právě vás, díky nimž VLASTNÍ NOVINY vyšly.
Prosíme, kdo čekáte na noviny a stále Vám nepřišly, ozvěte se na e-mail: info@vlasta10.cz. Současně prosíme neprodlévejte: ozvěte se zkrátka hned! VLASTNÍ NOVINY zatím jsou, ale jdou na dračku a brzo nebudou.

Plníme dále naše slíbené odměny: večeře s Evou Holubovou už proběhla (viz. foto), distribuujeme samolepky, karikatury a pár z vás ještě dlužíme jít na pivo - brzo se ozveme!

S velkými díky vaše
VLASTA