Divoč.cz - crowfunding kampaň

Divoč.cz

Portál pro milovníky sportovních dobrodružství. My začínáme psát a točit, vy díky nám začnete dělat něco, co vás bude doopravdy bavit!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O co jde? 

Pomozte nám nastartovat webový portál zaměřený na neobvyklé sporty, adrenalinovou zábavu a dobrodružství. Píšeme a točíme hlavně pro sportovce začátečníky a mírně pokročilé, sběratele nových zážitků i pro ty, kteří se teprve odhodlávají změnit svůj životní styl na aktivnější.

V našich článcích a videích se seznámíte s aktivitami, o kterých jste možná ještě neslyšeli a pokud ano, určitě vás nenapadlo, je doopravdy vyzkoušet. Teď se to nejspíš změní! Protože dobrodružství je pro všechny a zdivočet může občas každý. A my vám rádi ukážeme jak na to.

Zajímá nás také kvalitní péče o tělo a mysl, protože na divočení je potřeba být v dobré kondici. Alespoň jednou za měsíc tvoříme příspěvky ve spolupráci s inspirativními trenéry, fyzioterapeuty, lékaři, nebo psychology. Výhledově si budeme o divokých nápadech povídat také s hosty z řad známých osobností.

Kdo jsme?

Jsme parta novinářů a filmařů, studentů i pracujících, mladých i starších. Nemáme rádi nudu a stereotyp, baví nás zkoušet nové věci a posouvat si hranice toho, co můžeme zvládnout. Hlavně ale máme pocit, že zápal pro dobrodružství a chuť vystoupit z komfortní zóny je potřeba předávat dál.

Na co vybrané peníze použijeme?

Pro náš web a YouTube kanál tvoříme originální obsah, příspěvky odnikud nepřebíráme. Všechno, o čem píšeme a točíme, testujeme na vlastní kůži. Abychom mohli obsah dodávat v co nejlepší kvalitě, potřebujeme alespoň do začátku zafinancovat pořízení a pronájem techniky, honoráře pro naše autory a další náklady, které s sebou provoz webu přináší. Na oplátku nabízíme náš merch, možnost inzerovat na našem webu a adrenalinový zážitek. 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?