Startovač - financování projektů

Divadlo v Bunkru 2019 - crowfunding kampaň

Divadlo v Bunkru 2019

Již šestý ročník Divadla a Hudby v Libereckém Atomovém krytu. Na programu jsou již tradičně profesionální divadla, perfomeři, hudba i ZUŠ.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Světová apokalypsa se blíží. Vše je již nenávratně ztraceno...ale ještě předtím stihneš 6. ročník Divadla v Bunkru 13. - 14. září 2019! Na co přispíváte?

 

Festival každoročně má na programu jak profesionální divadelní inscenace, performance a hudbu, tak i amatérské a studentské projekty, které vznikají z čiré potřeby mladé umělecké exprese. Přispějte na současnou a především nastupující generaci umělců! Samotný program je bohatý - od divadla loutkového, přes činoherní, pohybové až po experimentální kousky. Vaše příspěvky budou použity na zaplacení prostoru, honoráře vystupujících, dopravy divadel, na technické zázemí, potřebné rekvizity a propagační materiály.Kdo jsme?

 

Stejně jako studenti amatéři, kteří dnes začínají začali jsme kdysi i my začali s festivalem. Dnes stojíme za různými akcemi, festivaly, divadly a stojíme i na prknech samotných. V Bunkru dáváme šanci mladým amatérům setkat se profesionály nastejných prknech.

.

Podpořte nás! A doražte 13. a 14. září do Atomového Krytu v Liberci!


.

Co si o tomto projektu myslíte?