Divadlo v Bunkru 2018 - crowfunding kampaň

Divadlo v Bunkru 2018

#DvB - 5th edition 7. a 8. září! Tradiční divadelní setkání v protiatomovém bunkru.

Umění
Divadlo v Bunkru 2018

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Platinová edice divadelního nadšení je tady. Pátým ročníkem festival sílí a nabírá na kultu, přidejte se a prožijte to s námi!

Letos se sejdeme v libereckém klubu Bunkr 7. a 8. září!

FB událost

https://divadlovbunkru.blogspot.com

Na co přispíváte?

Festival podporuje jak amatérské, tak profesionální inscenace a nabízí tak možnost setkání divadelníků a divadelních nadšenců z různých koutů republiky. Je bohatý i žánrově - od divadla loutkového, přes činoherní, pohybové až po experimentální kousky. Vaše příspěvky budou použity na zaplacení prostoru, honoráře vystupujících, technické zázemí, potřebné rekvizity a propagační materiály, jako jsou například placky nebo plakáty. Proplatí se vše, co je potřeba. Což vlastně znamená, že nám Vašimi příspěvky pomáháte budovat samotný festival, a to se přece počítá!

Kdo jsme?

Jsme parta divadelních nadšenců, snažící se ukázat libereckému publiku neviděná divadla z celé republiky. Něktěří z nás se divadlem živí, pro jiné je to jen "volnočasová aktivita" - to co nás spojuje je nadšení a odhodlání ukázat, že divadlo je víc! 

Po čtyřech ročnících můžeme směle prohlásit, že festival stále roste a daří se nám získávat zajímavá nová a neotřelá představení. Náš organizační tým se také rozrostl (díky Frikulíni!), což značí vitalitu celého projektu - přijďte se přesvědčit na vlastní oči.

A hlavně Vy všichni, kdo se rozhodnete podpořit #DvB2018, budete klíčovou součástí celého záměru, a za to se nedá dostatečně poděkovat (i tak to ale zkusíme).

Více informací na našem Blogu.

Proč to děláme?

Jedná se především o setkání. Nic lidi nespojí víc, než společný zážitek a Divadlo v Bunkru si již v Liberci vybudovalo svou tradici a byla by škoda, neudržet ho v existenci i nadále. Počet diváků každým rokem roste, a to je pro nás nejcennější motivace. Navíc se rozšiřuje i program – původně byl festival jednodenní, dnes je již nejenom dvoudenní, ale dokonce probíhá na dvou oddělených scénách: vnitřní a venkovní. Zároveň je pro Vás připraven offprogram a stánky s občerstvením. Pojďme opět rozjet Liberec tak jako každý rok! Ať to v Liberci žije!

Odměny

Pro odvážné tu jsou připraveny odměny v podobě sponzoringu a možnosti další spolupráce. Za každou pomoc budeme vděční, tak neváhejte, děláme to pro Vás! Za Vaši podporu Vás odměníme originálními plackami a vstupenkami na celý festival.

Děkujeme našim klíčovým sponzorům a partnerům, především Knihkupectví a antikvariát Fryč a klubu Bunkr!

Předem DĚKUJEME všem přispěvatelům za jejich příspěvky. Stáváte se součástí festivalu a pomáháte nám budovat jeho tradici!

Co si o tomto projektu myslíte?