DIVADLO V BUNKRU 2015 - crowfunding kampaň

DIVADLO V BUNKRU 2015

Divadlo v protibombovém krytu? Proč ne! Podpořte liberecký festival mladého divadla.

Umění
DIVADLO V BUNKRU 2015

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

FESTIVAL DIVADLO V BUNKRU 2015

 Festivalové léto už je za námi, ale nevěště hlavy. Organizátoři nelenili a stejně jako minulý rok tu letos opět bude Divadlo v Bunkru! Unikátní liberecký festival mladého divadla nejen pro mladé!

 

malé masky.png

 

Na co vlastně příspíváte?

Festival divadlo v Bunkru nabízí nevšední propojení amatérské, poloprofesionální i profesionální scény. Vaše příspěvky budou použity především na honoráře divadelním souborům, zaplacení prostoru, technického zázemí, potřebné rekvizitity, a v neposlední řadě také na propagační materiály pro festival a odměny (placky, trička, divadelní origami, plakátky atd). Zkrátka se poplatí vše, co je potřeba. Což vlastně znamená, že Vašemi příspěvky nám pomáháte budovat samotný festival a to se přece počítá! Odměny nikoho neminou a můžete si vychutnat parádní pocit, že jste podpořili dobrou věc!

 

bunkr maly.jpg

 

Letošní 2.ročník si jako minulý rok můžete užít v kultovních prostorách protibombového krytu - libereckého klubu BUNKR. 

 

O festivalu

Stein a katerina.jpg

 

Pár slov o vzniku

Jednoho krásného dne v létě 2014 se student režie a dramaturgie brněnské JAMU - Adam "ŠTAJNBÍ" Steinbauer a jeho kamarád a herec Miguel Salvator Gazogazo rozhodli, že s partou dalších divadelních nadšenců z Liberce uspořádají divadelní festival. Ač sice bláznivě rychle, ale vznikl nový organizační tým. S nevídanou odvahou a rovnou po hlavě jsme se vrhli do neprobádaných organizačních vod. Světe div se! Ono to vyšlo. A díky podpoře ostatních lidí to byla naprosto báječná a boží akce! Letos jste to právě Vy, kdo má možnost pomoci a podpořit náš festival. :-)

Jdete do toho s námi?

 

Kolaz 1.jpg

 

Co festival nabízí a proč na něj přispět?

Tím, kde je festival situován, chce oslovit především mladé diváky a divadelní nadšence. Koneckonců, tak tajemné a přitom příjemné místo jako je bývalý atomový kryt - z toho číhá skvělá divadelní atmosféra, nemyslíte? Kromě toho se některé z inscenací odehrávají také pod širým nebem. Více najdete v programu.

Katerina mala.jpg Tím, že se stanete naším příspěvatelem, máte jedinečnou možnost přidat ruku k dílu při vzniku něčeho nového.  Budování tradice festivalu je nedílnou součástí úspěchu do dalších let a vy máte příležitost započít tuto cestu společně s námi! Nehodláme se před Vámi zavírat a horlivě za dveřmi schůzovat o budoucnosti festivalu! Když nás finančně podpoříte, tyto dveře si k nám otevřete dokořán a my Vám budeme neskonale vděčni.Je to o vás!

 

Chcete být součástí? Čtěte dál...

 

 

 

kolaz 2.jpg

 

Je libo drink a pohodu?

Letos se můžete těšit na 8 divadleních souborů z různých koutů naší republiky a Slovenska. Žánrová rozmanitost má své kouzlo. Jednou veselo, pak zase smutno, nahoře, dole. Emoce skáčou jak koza v zelí, ale stěžovat si určitě nebudete! Naopak. Loňský ročník takto potěšil přes 100 návštěvníků. Pomůžete nám letos toto číslo zvýšit? 

Festival chce pomoci (nejen) mladému obecenstvu najít svou vlastní cestu k divadlu, která nemusí nutně vést skrz divadelní sál. Kvádro a róbu nechte doma. Je libo pivo nebo vínko přímo při představení? Povoleno vše! 

 

FESTIVAL SE KONÁ 12. ZÁŘÍ 2015, OD 15:00, club BUNKR LIBEREC

 

PROGRAM.jpg

 

Ve volných prostojích mezi představeními se můžete těšit na pouliční muzikanty. Pokud máte rádi muziku nebo se odvážíte, můžete si sami na vlastní kůži vyzkoušet busking! Rovněž jsou připravené umělecké projekce na plátně či festivalový fotokoutek. Na návštěvníky čeká plno pohodové atmosféry! :-) 

______________________________________

Fotogalerie z minulého ročníkuzde novy.jpg

Event na facebookuzde novy.jpg

______________________________________

 

 Odměny

Odměn je celá řada a určitě je z čeho vybírat! Čekají na Vás originální placky, origami, knihy, plakáty, vstupenky do divadla apod. A také smršť vřelých díků od organizátorů festivalu! Pro odvážlivce máme připravené větší odměny v podobě sponzoringu a možnosti další spolupráce. Neváhejte a podpořte nás!

návrh na placku.jpgplacka nova.jpg

Tímto předem velice DĚKUJEME přispěvatelům za jejich příspěvky. Pomáháte budovat tradici festivalu s námi!

Za celý organizační tým Moni B.

 

Co si o tomto projektu myslíte?