Divadlo Hnedle vedle a nové DVD - crowfunding kampaň

Divadlo Hnedle vedle a nové DVD

Záznam pořadu a výroba klipů a skečů pro velké i malé diváky hudebního divadla Hnedle vedle, které budou zveřejněny na Youtube. Sdílejte prosím.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravíme všechny naše diváky a další možné příznivce našeho hudebního divadla Hnedle vedle. Jsme parta těch správných bláznů, kteří mají rádi legraci a pohodu.

Několik let uvádíme své zábavné pořady a spolupracujeme v oblasti zábavy s pořadateli po celé České republice, Slovensku a Německu. Pořady a programy, které vytváříme, jsou autorské a osobité. Snad proto je o ně tak veliký zájem. Naše divadlo je schopno hrát v divadlech, tělocvičnách, kinech, knihovnách, třídách, ale i na náměstích, hřištích, koupalištích, hradech a zámcích. A to vše díky svému technickému vybavení. Určitě si vyberete z neustále obnovované nabídky pro děti i dospělé. Rádi vytvoříme program přímo pro vaši potřebu. Na našich internetových stránkách najdete fotografie, videa, ceník, katalog, reference, dopisy diváků a pořadatelů, se kterými spolupracujeme.

Na základě četných dotazů a přání malých i velkých diváků bychom rádi přes prázdniny natočili klipy a skeče, které zveřejníme na YouTube v podobě miniseriálu. Výstupem by mělo být i DVD se záznamem našeho letního pořadu. Na počátku je potřeba investovat do výroby, v cestě nám však stojí nedostatek financí. Obracíme se proto na všechny milovníky legrace a muziky. Kdo nás v naší touze bavit malé i velké podpoří, dostane dárek v podobě záznamu představení. Děkujeme a prosíme o sdílení.

www.hnedlevedle.cz

https://www.facebook.com/tomas.bartak.16

Co si o tomto projektu myslíte?