Divadelní talk show: Tell or Show - crowfunding kampaň

Novinky - Divadelní talk show: Tell or Show

Tři hosté. Zajímavá témata. Charismatický moderátor. To jsou tři předpoklady pro úspěšnou talk show. Filip Teller jde však ještě dál.

Umění
Startovač skončil, Tell or Show však začíná: Poprvé!

Milí Startéři,

moc vám všem děkujeme za podporu. Velice si vážíme vašeho příspěvku a s těmi, kteří si objednali vstupenky, se těšíme 30. 3. na viděnou. A nyní k té zajímavější části - odměnám.

Ti, kteří si objednali vstupenku (buď samotnou, nebo s plakátem či šampaňským, zkrátka s jinou cenou), ji budou mít nachystanou k vyzvednutí v den show, v pondělí 30.3. od 18.15 v Divadle na Orlí. Rádi vám osobně poděkujeme a předáme vaši zaslouženou odměnu.

Labužníky, kteří si objednali smetanový dort, kontaktujeme individuálně a domluvíme se s nimi na předání ceny.

Těm, kteří si přáli mít své jméno uvedeno v titulcích audiovizuálního záznamu, se ozveme ihned po dokončení záznamu.

Osobní vzkaz od Filipa můžete očekávat do 30. 3.

Ještě jednou mockrát děkujeme a krásný zbytek neděle!

Eliška

Poprvé na téma Poprvé!

Milí startéři,

viděli jste už náš plakát? V Tell or Show se nebude jen povídat - copak jsme si asi přichystali pro vás i pro naše hosty? Přijďte se podívat 30.3. do Divadla na Orlí v Brně.

tell or show plakat.jpg

Těšíme se na vás!

Hosté

Víte, kdo budou naši hosté?

Milí startéři,

děkujeme, že nás podporujete. Bez vás by to nešlo. My každým dnem tvrdě makáme a příští týden jdou do oběhu plakáty k prvnímu dílu na téma Poprvé. Hosty budou: okouzlující herečka Anna Fialová, svérázná dula Libuše Kotoučková a Lvíčátka Klimkovice. Víte, kdo je dula? Že dědečkem Anny byl slavný Lominádový Joe, Karel Fiala? A kdo jsou ta Lvíčátka?

Těšíme se na vás 30.3.!