Divadelní talk show: Tell or Show - crowfunding kampaň

Divadelní talk show: Tell or Show

Tři hosté. Zajímavá témata. Charismatický moderátor. To jsou tři předpoklady pro úspěšnou talk show. Filip Teller jde však ještě dál.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Tell or Show nebude klasická talk show, jak ji znáte z televizních obrazovek. Filip Teller je herec, klaun, moderátor a tak trochu blázen. Rád improvizuje a provokuje. Díky němu nemůže být žádný projekt klasický. Filip si pozve tři hosty a bude si s nimi povídat na dané téma, ale tímto možnost předvídat, co se stane dál, končí. 

Nepřinášíme vám typickou talk show: Tell or Show kromě rozhovorové formy využívá také situační humor a scénické prvky. Vše se odehraje v Divadle na Orlí (Brno) - a divadlo, to je magie, iluze, okamžik překvapení, výkřik, ironie, radost, nadsázka, nadšení a smích. To vše s námi zažijete.

Tell or Show vás chce rozesmát, pobavit, ale i začít přemýšlet o různých tématech z jiného úhlu pohledu. Chceme vám představit něco nového a neobvyklého - chceme posouvat hranice kultury. První díl bude na téma Poprvé.

O Filipovi, jeho současných a minulých projektech se dočtete více zde: www.filipteller.com

IMG_4182ab.jpg

 

Podpora je určena na samotný vznik projektu, kdy před prvním dílem stojíme před potřebou výroby základních kulis (scény) show, což je investice i do budoucích dílů. Další finanční položkou je pronájem divadla a zabezpečení hostů. Všichni pracujeme bez nároku na honorář.

Věříme totiž, že děláme něco báječného. Od první myšlenky na Tell or Show uběhl téměř rok. Během této doby jsem strávili mnoho hodin plánováním, nadšeným vymýšlením, dohadováním, kritizováním a opětovným nadšením - vložili jsme do projekt hromadu energie a taky kus sebe.

Víme, že je těžké získat peníze na umělecký projekt, pokud za sebou nemáte oporu velké instituce. My se ale nevzdáme a nenecháme se odradit tím, že cesta k cíli není jednoduchá. 

Vážíme si každé podpory a nezklameme vás.

IMG_4166a.jpg

 

IMG_3926-1.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?