Director’s Cut – Studentský film - crowfunding kampaň

Director’s Cut – Studentský film

Podpořte nás na cestě ke kvalitnímu krátkému filmu, který nám pomůže dokončit studium multimédií.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Režisér a producent filmu nejsou vždy na jedné lodí. Zejména když dochází k patrným změnám ve filmu, nad kterým spolupracují. Má ještě dnes tvůrce vládu nad svým filmem?

Odpověď na tuto otázku zjistíte brzo v našem filmu Director’s Cut.

O nás

Ahoj! Jsme parta studentů oboru Multimédia na VŠE a v rámci jednoho z ostatních předmětu natáčíme krátkometrážní film! Bohužel, od školy nedostaneme ani peníze, ani flákanec (toto spíše naštěstí), proto bychom rádi vás poprosili o podporu. 

Průběh našeho natáčení najdete na Instagramu!

Máme 2 cíle:

  • Kvalitní výstup/film, který pobaví nejden nás a učitele, ale i veškeré diváky jak na internetu, tak i snad na nějakém festivalu
  • Bc. před našimi jmény + pyšní rodiče, prarodiče, tetičky a diplom od pana děkana

Kvalita je Alfa a Omega

Jsme tak trochu perfekcionisti, proto chceme, aby dojem z filmu byl na vyšší úrovni i přesto, že epidemické podmínky ve dnešní době nejsou úplně vhodné. Ke všemu máme zařízenou profesionální techniku (kamerovou, světelnou a zvukovou) a máme super lokaci, ve které by se klidně dali točit hollywoodké filmy, co potenciálně mohou získat Oscara ? 

V jaké fázi natáčení jsme?

Právě jsme dotočili! Teď nás čeká střih, hudba, zvuky a pořád zlepšovat a zlepšovat. Předcházel literární, technický scénář, storyboardy i sposty kamerových zkoušek.

Na co využijeme vaši podporu

  • profesionální kamerová a světelná technika
  • zvuková aparatura (rekordér, směrové mikrofony, tágo, porty, naše oblíbená kočka)
  • pronájem lokací (nádherná kancelář v coworkingu K10)
  • rekvizity (antikvární nábytek, lampy, postery, fotografie, ocenění a skoro vše, co je vidět v záběru)
  • benzín
  • catering na 2 dny pro 10 lidí (aby nikdy nedošla energie a nálada)

Odměny

Jelikož natáčení není nejlevnější záležitost, připravili jsme si pro Vás odměny díky kterým nám můžete pomoci.

 

Bombus jsou zdravé ovocné RAW tyčinky vyrobené bez tepelné úpravy z čistě přírodních surovin. Neobsahují lepek, přidaný cukr ani konzervanty a jsou ideální svačinkou, která doplní tolik potřebnou energii při sportu i na cestách. Máme spoustu variací a kombinací na výběr, všechno co máme k dispozici si najděte v sloupci odměn!

 

Club-Mate je osvěžující ledový čaj z rostliny yerba mate s přírodním kofeinem a nízkým obsahem cukru. Dejte si 2 láhve nápoje a přispějte tím našemu filmu!

 

Host je literární měsíčník, kde každé číslo tvoří zhruba sto stran věnovaných současné i klasické literatuře, důležitým informacím o nových knihách, začínajících i renomovaných spisovatelích, kritickému hodnocení knižní produkce a zamyšlení nad trendy, fenomény a kauzami, které hýbou literárním světem. U nás si můžete vybrat 1 z 10 nejzímavějších čísel časopisu podle názoru redakce za posledních pár let!

 

La forme je pěkná kavárna v srdci Bubeneče (Praha 6) s výběrovou kávou a čerstvým pečením každý den! Neostýchejte se k nim přijít s voucher na 5 kusů pečiva a kávu zdarma!

 

mamacoffee je pražírna kávy, která momentálně provozuje 6 kaváren a vlastní řemeslnou pekárnu. Dostanete od nás balíček (250g) nejčerstvější kávy z Brazílie od farmáře Paula Toleda, , která vás překvapí chutí po kakau, lískovém oříšku, brusince a anýzu, Ethiopie Guji Ana Sora chutnající po sladkých citrusech, karamelu a jasmínu, nebo BIO Columbie Tolima Bilbao - medově sladkou se špetkou jablka a vanilky. I pokud nemáte mlýnek - baristé v jakékoli kavárně mamacoffee vám ji s radostí namelou na potřebnou přípravu.

________

DĚKUJEME VÁM ZA KAŽDOU KORUNU!

MOC MOC MOC SI TOHO VÁŽÍME 

________

VÁŠ TEAM Director's cut ❤️

Katya, Robert, Katya, Max, ErikaCo si o tomto projektu myslíte?