DiffView -  Fáze II | crowdfunding kampaň

Startéři - DiffView - Fáze II

V prvních 6 měsících roku 2015 se studentská produkce DiffView, chystá natočit 6 krátkých filmů na motivy počítačových her.

Film & Video

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 3 000 Kč (15 %)
  • 15 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

DiffView - obrázek
  • projekt od DiffView
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

1. level

Jméno v popisu na YouTube pod videem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

2. level

Informace o názvech projektů a zobrazení v popisu pod videem vlastního výběru a i přímo v titulcích (pouze u projektů které budou mít titulky).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

3. level

Automatické zařazení do všech diváckých a sdílecích soutěží o věcné ceny. Toto zařazení můžete sdílením zdvojnásobit a získat tak vyšší šanci na výhru + odměny všech nižších levelů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

4. level

Multifunkční "tunel" šátek na krku, hlavu nebo zápěstí s logem DiffView. S jmenovitým věnováním a podpisy celého týmu nebo člena dle vlastního výběru + všechny odměny z nižších levelů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

5. level

Tištěný plakát (A3) s hrdiny z našich krátkých filmů nebo jedním dle vlastního výběru. Přijde na konci Fáze II (červen) + všechny odměny z levelů vyjímaje levelu 4. (tunel)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

6. level

Možnost exkurze na jednom natáčecím dnu na projektu dle vlastního výběru. Možnost zahrát si v komparzu. Osobní poděkování v BTS. Možnost říct si vlastní vzkaz (max 15s.). Fotka s týmem nebo vybraným členem v kostýmech nebo bez, jak budete chtít + odměny z nižších levelů vyjímaje levelů 5 nebo 6 (dle výběru).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

7. level - Sponzor

Logo v titulcích vybraného projektu. Jmenovité poděkování a představení sponzora v BTS videu (min. 30 vteřin). Poděkování na FB stránce + odměna level 5 nebo 6.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit