DiffView -  Fáze II - crowfunding kampaň

DiffView - Fáze II

V prvních 6 měsících roku 2015 se studentská produkce DiffView, chystá natočit 6 krátkých filmů na motivy počítačových her.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme studentská filmová produkce, říkáme si DiffView, a chceme natočit 6 krátkých filmů na motivy počítačových her, tuto serii nazýváme "Fáze II".

   V následujícím roce 2015 jsme se rozhodli vytvořit od ledna do června 6 krátkých projektů. Každý měsíc nový snímek. S každým projektem budou také zveřejněny i "behind the scene", které Vám umožní nahlédnout do zákulisí natáčení každého snímku.

   Můžete se těšit na motivy jako Splinter Cell, Left 4 Dead, COD: Ghost jakožto pokračování našeho prvního dílu, ale tentokrát ve filmové obálce. Na nejvtětší projekt fáze II nejsme sami, jednáme o spolupráci s Evilbendrem47 - Petrem Burnnerem z kanálu FREAKOUT, také s českou minecraftovou legendou GEJMRem a řadou dalších českých youtuberů.

mini 1.jpg

Proč a jak naložíme s penězi:

   Bez ostýchání přiznáváme, že jsme výdělečně činní, nicméně zisk není hodnota, o kterou nám jde. Chceme dělat to, co nás baví a vyděláváme proto, abychom to mohli dělat lépe a víc. Všechny naše vydělané peníze, vlastně i o něco víc než vyděláváme, investujeme do technického vybavení a zázemí.

   Prostředky vybrané pomocí startovače od Vás v žádném případě nepůjdou na nic jiného, než na specifické náklady spojedné s realizací projektů fáze II. Nebude se z nich hradit žádný hardware, software ani gear, který by nám v budoucnu mohl pomoci tvořit zisk, nebo byl k osobní potřebě.

   Vybranými prostředky bychom rádi navýšili kvalitu připravovaných snímků hlavně po stránce kostýmů, rekvizit, hudebních i vizuálních efektů. Dále taky pro navýšení komfortu komparzu a herců, jež dojíždí a pracují za dobrý pocit u srdce, kterým bychom chtěli dopřát i něco zub při často několikahodinovém čekání na lokaci.

20 000 kč - základní materiál pro výrobu kostýmů a specifických rekvizit pro projekty, zabezpečený                      od studentů z oboru (průmyslový design a textilní průmysl)

25 000 kč - pronájem airsoftových zbraní pro projekt COD: Ghost II

30 000 kč - Assassin's Creed kostým, včetně ukování skryté čepele uměleckým kovářem Janem                          Hejnou "Hejničem"

35 000 kč - sestava pro práci se stlačeným vzduchem pro vizuální efekty (výbuchy, zásahy střelby)

45 000 kč - tolik nám asi nemusíte posílat

50 000 kč - ale kdyby náhodou, tak vytvoříme anketu a všechny zbylé finance využijem na tvorbu                          projektu, který zvítězí v anketě, nominovat bude moci každý

Produkce:

   Naše vybavení je již kompletně připravené k samostatné realizaci. Disponujeme produkční kamerou Black Magic, která je schopna natáčet do 4K RAW, na kterou jsme zatím ještě nestihli natočit žádný DiffView projekt, ale i přesto už jsme se s ní dobře sžili. Stejně jako se základní zvukovou a světelnou sestavou, kterou se chystáme rozšířit o mobilní LED panely naší konstrukce. S širší základnou grip sortimentu jako je šestimetrová kamerová jízda, kamerový jeřáb, steadycam, slider a podobně. Vybavení je povětšinou naší vlastní DIY konstrukce. Další novinkou je, že nyní jsme schopni natáčet také letecké záběry díky dronu - DJI Phantom 2.

 Něco o nás:

   DiffView je olomoucká/studentská/nezisková/amatérská/filmová produkce točící krátké filmy hlavně pro diváky YouTube, většinou na motivy počítačových her.

   Jsme prostě skupina studentů, která miluje hry, miluje videa a miluje projekty a tak tvoříme, jak umíme nejlíp. Mezi naše největší úspechy patří videa na téma:

  • Mafia: Běžná rutina
  • Minecraft: První skutečná výprava s GEJMRem!
  • Call of Duty: Ghosts in real life

(vše můžete shlédnout na našem YouTube channelu)

22.jpg

 

Poděkování:

Chceme poděkovat všem, co se nás rozhodnou v tomto projektu podpořit jak finančně, tak i jinou cestou.  

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?