Diář MAGIC | crowdfunding kampaň

Diář MAGIC

Podpořte diář MAGIC, který bude jednoduchým pomocníkem ke splnění Vašich přání. Pomůže Vám být méně ve sresu a mít více času na sebe a své blízké.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte nám s vydáním diáře MAGIC pro rok 2018. Pomůžete tak nejen sobě, ale i dalším lidem k osobním růstu, jednoduššímu plánování a větší životní pohodě.

Diář je v příjemné velikosti B6 (o něco větší než A5), proto se Vám do něj vejde všechno důležité, ale zase není zbytečně moc velký. Obálkou diáře je světle hnědá koženka. Obsahuje 224 stran plných inspirace a osobního rozvoje. Více naleznete na www.diarmagic.cz

V čem je diář Magic jiný a jedinečný?

Diář je sestaven tak, aby Vás vedl k osobnímu rozvoji, díky čemuž se budete v průběhu roku posouvat dál, ale naučí Vás také, jak žít více naplno a dělat to, co Vás baví a naplňuje. Zjednodušte si díky němu cestu ke splnění Vašich cílů a přání. Diář nemusí být jen o plánování práce. Probuďte svojí kreativitu a své pravé já. 

Jeho obsah zaměřen na všechny důležité životní aspekty při práci s časem. Pomůže Vám pochopit jednoduché, přitom velmi efektivní plánovací techniky, tak abyste svůj pracovní čas dokázali využít na maximum, ale hlavně svůj čas dokázali rozdělit tak, aby Vám zbylo více času věnovat své rodině, a také sami sobě. Na tuto oblast nejvíce zapomínáme, přitom je v našem životě nedůležitější.

 1.jpg

První část diáře je zaměřená na pochopení, co v životě opravdu chcete a jak se k tomu dostat, pomocí jednoduchých nástrojů, které jsou v diáři vysvětleny. V několika úvodních stránkách Vás diář sám povede, jak si zpracovat to, co vnitřně opravdu chcete a pomůže Vám nastavit kroky, jak toho dosáhnout.

Konkrétně si například vybarvíte svoji mandalu a po zodpovězení několika otázek se o sobě dozvíte, co jste možná ani netušili. Stejně tak Vám může pomoci Kabala, díky níž si rozeberete své jméno a zjistíte tak na čem pracovat. Osobní roční vibrace Vám zase pomůže pochopit, v jaké fázi se momentálně nacházíte a co Vás v letošním roce čeká. Diář je nabitý spousty dalších užitečných nástrojů, které nikde jinde nenajdete.

2.jpg

Není plánování jako plánování

Druhá část obsahuje týdenní diář, který je nastaven tak, aby se Vám tam snadno plánovaly nejen všechny priority, ale také aktivity, které Vám dělají radost. Zde si budete zaznamenávat konkrétní dílčí kroky, které Vás povedou ke splnění Vašich stanovených cílů a přání. Nedílnou součástí týdne jsou myšlenky přítomného okamžiku, pomocí nichž si můžete zaznamenávat své aktuální nápady nebo myšlenky, čím se naučíte vnímat přítomnost, co se děje tady a teď.

Každý měsíc si přečtete zajímavé rady a tipy k tomu, jak podpořit své zdraví a co je pro měsíc vhodné z pohledu osobního rozvoje. Důležitou součástí je graf pro plánování měsíčních aktivit, v němž můžete v průběhu sledovat, jak se Vám daří plnit naplánované cíle.

3.jpg

Jak se zastavit a udělat si z toho výstup?

Vše kolem nás se vyvíjí. Vyvíjíme se také my a díky tomu se nám v čase mění i cíle a priority. Do cesty nám přicházejí různé příležitosti a nové možnosti, které můžeme a nemusíme využít.

Z toho důvodu je dobré se po určité době zastavit, v tomto diáři máte tuto možnost každé 3 měsíce, a zhodnotit si dosavadní činnosti. Pokud zjistíte, že s Vámi tyto činnosti již nekorespondují, je zbytečné v nich pokračovat dál. Není nic jednoduššího, než to změnit.

4.jpg

Na co použijeme vybrané peníze?

Tento diář jsme v předešlých letech vydávaly pouze pro uzavřenou skupinu našich klientů a přátel, kteří se účastnili našich školení. Protože jsme od nich získaly až nečekaně pozitivní zpětnou vazbu, rozhodli jsme se naše několikaleté snažení a vývoj pustit do světa a k tomu potřebujeme Vaše peníze.

Pro realizaci výroby alespoň 500 kusů diáře potřebujeme získat 222.000 Kč. Chceme, aby byl diář prodatelný za ROZUMNÉ peníze, proto je třeba vytisknout alespoň 500 kusů. Diář máme kompletně nachystaný a je jen na Vás, zda se s ním sžijete stejně jako my a naši přátelé. Bude pro Vás každodenním pomocníkem, a díky němu pro Vás nebude plánování nutné zlo ale radost.

Budeme Vám vděčné za jakýkoliv příspěvek. Pro tyto účely jsme pro Vás připravily několik odměn, které by Vás mohly potěšit. Věříme, že se peníze povede vybrat a diář tak budeme moci poslat do tisku. V tomto případě by měl být diář k dispozici na podzim. Distribuci plánujeme v měsících září až listopadu, budete mít tak možnost s předstihem pořídit pro sebe i své blízké krásný dárek pod stromeček.

Děkujeme za Vaši pomoc, jsme za ní moc vděčné

Eva Šumberová a Petra Dusová

www.diarmagic.cz

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 4 400 Kč (1 %)
  • 1 %
  • 222 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Sshanti - obrázek
  • projekt od Sshanti
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Poděkování s afirmací

Pokud se Vám náš projekt líbí, ale diář nepoužíváte, nebo dáte přednost raději elektronickému, i tak nás můžete podpořit. Pošleme Vám za to děkovný e-mail s afirmací.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
439 Kč

Diář MAGIC pro nejrychlejší se slevou

Chcete být mezi prvními podporovateli našeho projektu? Výborně! Získáte tak diář MAGIC se slevou, zároveň Vám pošleme elektronický návod, jak s ním snadno pracovat, abyste z něj pro sebe vytěžili maximum a přihodíme poštovné po ČR zdarma.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
479 Kč

Diář MAGIC

Líbí se Vám diář MAGIC a chcete podpořit jeho výrobu? Děkujeme, jeden kousek Vám pošleme a zároveň obdržíte elektronický návod, jak s ním snadno pracovat, abyste z něj pro sebe vytěžili maximum a přihodíme poštovné po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Diář MAGIC s e-bookem

Chcete získat diář MAGIC a naučit se být více efektivní? Pošleme Vám kromě diáře také elektronický návod, jak s ním snadno pracovat, abyste z něj pro sebe vytěžili maximum, přidáme e-book zaměřený na efektivní práci s časem a přihodíme poštovné po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Diář MAGIC a 2 e-booky

Chcete získat diář MAGIC a naučit se být více efektivní? Pošleme Vám kromě diáře také elektronický návod, jak s ním snadno pracovat, abyste z něj pro sebe vytěžili maximum, přidáme e-book zaměřený na efektivní práci s časem, a ještě jeden zaměřený na osobní rozvoj a podporu Vašeho zdraví. Samozřejmě přidáváme poštovné po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Diář MAGIC pro dva

Chcete získat diář MAGIC a naučit se být více efektivní nejenom vy, ale chcete udělat radost ještě někomu dalšímu? Pošleme Vám kromě 2 diářů za zvýhodněnou cenu také elektronický návod, jak s ním snadno pracovat, abyste z něj pro sebe vytěžili maximum, přidáme e-book zaměřený na efektivní práci s časem, a ještě jeden zaměřený na osobní rozvoj a podporu Vašeho zdraví a samozřejmě přidáváme poštovné po ČR zdarma.

Počet dostupných odměn: 48/50

Nelze podpořit
950 Kč

Diář MAGIC + dárkový poukaz

Chcete získat diář MAGIC a naučit se být více efektivní? Pošleme Vám kromě diáře také elektronický návod, jak s ním snadno pracovat, abyste z něj pro sebe vytěžili maximum, přidáme Vám dárkový poukaz v hodnotě 500,- na naše školení nebo konzultace vypsané na www.sshanti.cz a přihodíme poštovné po ČR zdarma.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
1 600 Kč

Diář MAGIC + workshop s autorkami

Chcete získat diář MAGIC a pobavit se na celodenním workshopu (Pardubice) s autorkami na téma osobního růstu a práce s časem? Super! Diář Vám tam předáme osobně s vlastnoručním podpisem a poděkováním, samozřejmě obdržíte elektronický návod, jak s ním snadno pracovat, abyste z něj pro sebe vytěžili maximum.

Počet dostupných odměn: 11/12

Nelze podpořit
4 700 Kč

Diář MAGIC pro celý tým

Získejte 10 ks diáře MAGIC pro celý svůj tým nebo pro své přátele jen tak pro radost, nebo jako skvělý dárek pod stromeček. Pošleme Vám kromě diářů také elektronický návod, jak s ním snadno pracovat, abyste z něj pro sebe vytěžili maximum, přidáme e-book zaměřený na efektivní práci s časem, a ještě jeden zaměřený na osobní rozvoj a podporu Vašeho zdraví. Samozřejmě přidáváme poštovné po ČR zdarma.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Srdečný podporovatel

Podpořte vydání diáře MAGIC a pomozte nám ho dostat mezi co nejvíce lidí, aby jim mohl pomoci při plnění svých přání. Pošleme Vám za Váš příspěvek 10 diářů s poštovným zdarma, 2 e-booky i s návodem, jak s ním pracovat, a hlavně Vás na našem webu i v diáři uvedeme jako srdečného podporovatele. Uvedeme tam buď Vaše jméno nebo Vaši společnost s logem. Děkujeme!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit