Diář MAGIC - crowfunding kampaň

Diář MAGIC

Podpořte diář MAGIC, který bude jednoduchým pomocníkem ke splnění Vašich přání. Pomůže Vám být méně ve sresu a mít více času na sebe a své blízké.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte nám s vydáním diáře MAGIC pro rok 2018. Pomůžete tak nejen sobě, ale i dalším lidem k osobním růstu, jednoduššímu plánování a větší životní pohodě.

Diář je v příjemné velikosti B6 (o něco větší než A5), proto se Vám do něj vejde všechno důležité, ale zase není zbytečně moc velký. Obálkou diáře je světle hnědá koženka. Obsahuje 224 stran plných inspirace a osobního rozvoje. Více naleznete na www.diarmagic.cz

V čem je diář Magic jiný a jedinečný?

Diář je sestaven tak, aby Vás vedl k osobnímu rozvoji, díky čemuž se budete v průběhu roku posouvat dál, ale naučí Vás také, jak žít více naplno a dělat to, co Vás baví a naplňuje. Zjednodušte si díky němu cestu ke splnění Vašich cílů a přání. Diář nemusí být jen o plánování práce. Probuďte svojí kreativitu a své pravé já. 

Jeho obsah zaměřen na všechny důležité životní aspekty při práci s časem. Pomůže Vám pochopit jednoduché, přitom velmi efektivní plánovací techniky, tak abyste svůj pracovní čas dokázali využít na maximum, ale hlavně svůj čas dokázali rozdělit tak, aby Vám zbylo více času věnovat své rodině, a také sami sobě. Na tuto oblast nejvíce zapomínáme, přitom je v našem životě nedůležitější.

 1.jpg

První část diáře je zaměřená na pochopení, co v životě opravdu chcete a jak se k tomu dostat, pomocí jednoduchých nástrojů, které jsou v diáři vysvětleny. V několika úvodních stránkách Vás diář sám povede, jak si zpracovat to, co vnitřně opravdu chcete a pomůže Vám nastavit kroky, jak toho dosáhnout.

Konkrétně si například vybarvíte svoji mandalu a po zodpovězení několika otázek se o sobě dozvíte, co jste možná ani netušili. Stejně tak Vám může pomoci Kabala, díky níž si rozeberete své jméno a zjistíte tak na čem pracovat. Osobní roční vibrace Vám zase pomůže pochopit, v jaké fázi se momentálně nacházíte a co Vás v letošním roce čeká. Diář je nabitý spousty dalších užitečných nástrojů, které nikde jinde nenajdete.

2.jpg

Není plánování jako plánování

Druhá část obsahuje týdenní diář, který je nastaven tak, aby se Vám tam snadno plánovaly nejen všechny priority, ale také aktivity, které Vám dělají radost. Zde si budete zaznamenávat konkrétní dílčí kroky, které Vás povedou ke splnění Vašich stanovených cílů a přání. Nedílnou součástí týdne jsou myšlenky přítomného okamžiku, pomocí nichž si můžete zaznamenávat své aktuální nápady nebo myšlenky, čím se naučíte vnímat přítomnost, co se děje tady a teď.

Každý měsíc si přečtete zajímavé rady a tipy k tomu, jak podpořit své zdraví a co je pro měsíc vhodné z pohledu osobního rozvoje. Důležitou součástí je graf pro plánování měsíčních aktivit, v němž můžete v průběhu sledovat, jak se Vám daří plnit naplánované cíle.

3.jpg

Jak se zastavit a udělat si z toho výstup?

Vše kolem nás se vyvíjí. Vyvíjíme se také my a díky tomu se nám v čase mění i cíle a priority. Do cesty nám přicházejí různé příležitosti a nové možnosti, které můžeme a nemusíme využít.

Z toho důvodu je dobré se po určité době zastavit, v tomto diáři máte tuto možnost každé 3 měsíce, a zhodnotit si dosavadní činnosti. Pokud zjistíte, že s Vámi tyto činnosti již nekorespondují, je zbytečné v nich pokračovat dál. Není nic jednoduššího, než to změnit.

4.jpg

Na co použijeme vybrané peníze?

Tento diář jsme v předešlých letech vydávaly pouze pro uzavřenou skupinu našich klientů a přátel, kteří se účastnili našich školení. Protože jsme od nich získaly až nečekaně pozitivní zpětnou vazbu, rozhodli jsme se naše několikaleté snažení a vývoj pustit do světa a k tomu potřebujeme Vaše peníze.

Pro realizaci výroby alespoň 500 kusů diáře potřebujeme získat 222.000 Kč. Chceme, aby byl diář prodatelný za ROZUMNÉ peníze, proto je třeba vytisknout alespoň 500 kusů. Diář máme kompletně nachystaný a je jen na Vás, zda se s ním sžijete stejně jako my a naši přátelé. Bude pro Vás každodenním pomocníkem, a díky němu pro Vás nebude plánování nutné zlo ale radost.

Budeme Vám vděčné za jakýkoliv příspěvek. Pro tyto účely jsme pro Vás připravily několik odměn, které by Vás mohly potěšit. Věříme, že se peníze povede vybrat a diář tak budeme moci poslat do tisku. V tomto případě by měl být diář k dispozici na podzim. Distribuci plánujeme v měsících září až listopadu, budete mít tak možnost s předstihem pořídit pro sebe i své blízké krásný dárek pod stromeček.

Děkujeme za Vaši pomoc, jsme za ní moc vděčné

Eva Šumberová a Petra Dusová

www.diarmagic.cz

 

Co si o tomto projektu myslíte?