DIÁŘ by-me - crowfunding kampaň

DIÁŘ by-me

Nedatovaný, jedinečný, nápaditý, skladný, jednoduchý i neutrální... zkrátka diář k dotvoření podle tebe. To jsem já...by-me

Ostatní
DIÁŘ by-me

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

STRUČNĚ O MNĚ

• pevná vazba

• nedatovaný (na 12 měsíců)

• velikost 12,5 x 18 cm (menší než A5, ale větší než A6)

• 212 stran (z toho 16 stran poznámek na konci + 2 tečkované strany u každého měsíce)

• papír 100g/m² offset

• materiál: jemný hladký s matným povrchem

• 2 stužky + papírová kapsa na konci + gumička (šedá) na mé zavření

3.jpg

V ČEM JSEM JINÝ

Ptáš se, proč zrovna mě by sis měl/a pořídit, když je na trhu tolik jiných diářů, zápisníků, bločků, atd.? Nejsem ani moc velký ani moc malý, jsem tak akorát (12,5 x 18 cm) a vejdu se i do menší kabelky. Má velikost ti ale neubírá na prostoru pro tvé psaní.

Mám jedinečný systém MĚSÍČNÍHO KRUHU, který ale nemá daná pravidla. Jak jej využiješ, to už záleží na tvé fantazii. Každý měsíc ho můžeš využít jinak.

Mou další předností je týdenní přehled. Máš na týden spoustu úkolů, ale nevíš přesně jaký den je budeš dělat? Tak mrkni níž, jak vypadá můj týdenní přehled a pochopíš, že se mnou už nebudeš škrtat a posouvat úkoly ze dne na den, protože jsi je nestihl/a ten den, co jsi si určil/a. Ke konkrétním dnům si napíšeš jen to co víš na 100%, že ten den bude a o zbytek se postará týdenní přehled.

Patříš k těm, co jim vadí předepsaná políčka a potřebuješ sledovat a zapisovat si něco jiného? Žádný problém, v základní sadě samolepek, které ke mně dostaneš, budou samolepky, kterými si snadno přelepíš nápis, co ti vadí, a napíšeš jiný. Pro příklad, vadí ti nápis „zavolat/napsat“? Tak ho přelepíš a napíšeš si tam třeba „poznámky“ nebo „co nakoupit“. Tyto samolepky budou samozřejmě dostupné k dokoupení na stránkách www.by-me.cz

A dál? Dvě stužky, protože koho by bavilo stále hledat, co jsi kam napsal/a. Už nemusíš, máš dvě stužky pro založení stránek, se kterými se ti bude hledat mnohem snáz.

Pořád ti to nestačí? Mrkni níž, jak vypadám uvnitř a věřím, že tě přesvědčím ;-)

ZAJÍMÁ TĚ VNITŘEK?

Vezmeme to postupně, ať víš, jak se ti se mnou bude pracovat a hlavně plánovat a tvořit :)

1. ROČNÍ CÍLE

• 1 čistá stránka na shrnutí toho, čeho chceš za ten rok se mnou dosáhnout.

2. MĚSÍČNÍ KRUH

Kruh který se objevuje na začátku každého měsíce a má mnoho využití. To už nechám na tobě. Ale abych ti trochu poradil co s ním, tak z něj může být například:

• Mood tracker (zaznamenávej si náladu a vybarvuj si kolonky pod čísly podle nálady)

• Sleep tracker (zaznamenávej si, kolik hodin jsi každý den naspal/a)

• Zapisování vděčnosti za daný měsíc. 

• Další forma měsíčního přehledu. Chceš mít doktory, schůzky, narozeniny, apod. na jednom místě, tak využij právě tyto stránky. 

Stačí udělat čáru od daného data a napsat, co potřebuješ. Pokud jsi vymyslel/a další způsob využití, určitě se pochlub na instagramu či facebooku #tvorimbyme

Každý měsíc můžeš využít jinak. Do spodního kruhu si můžeš dopsat zkratky dnů pro lepší přehled. To vše nechám na tobě. Strana má světle šedé geometrické tvary, pokud nepatříš mezi kreslíře, ale nechceš tu stránku mít prázdnou. Pokud však jsi kreativní duše, tak právě proto je to světle šedé, aby se obrazce snadno přemalovaly, a nebo je využij jako antistresové omalovánky. Fantazii se meze nekladou. Každý měsíc má jiné geometrické tvary.

Dovnitř kruhu si můžeš psát oblíbené citáty, nebo si napsat či nalepit název daného měsíce.

P.S. samolepky s názvy měsíců dostaneš ke mně v základní sadě samolepek.

měsíční kruh.jpg

3. MĚSÍČNÍ PŘEHLED

Tabulkový měsíční přehled pro zaznamenávání tvých úkolů, schůzek, dovolené a mnoho dalšího, co potřebuješ sledovat. Samozřejmě kolonky pro 3 hlavní priority pro daný měsíc, vlevo je sloupec na měsíční cíle, kde se můžeš rozepsat a kolonka, kam si můžeš zapsat, na co se daný měsíc těšíš.

4. DOPLŇ SI SÁM/A

Dvě volné tečkované strany za každým měsíčním přehledem, ze kterých si můžeš udělat, cokoliv tě napadne. Potřebuješ sledovat finance? Potřebuješ poznámky u každého měsíce? Chceš si zapisovat přečtené knihy, zhlédnuté filmy? Nebo vypsat narozeniny a svátky známých a příbuzných? Opět jsou tyto dvě stránky zcela ve tvých rukou.

5. TÝDENNÍ PŘEHLED

Dvě strany. Nalevo týdenní přehled s kolonkami pro týdenní priority, komu zavolat, co nezapomenout, co se musí udělat, co by mělo, a co uděláš, když budeš mít čas + sledování pravidelných aktivit. Napravo dny od pondělí do neděle pro zapisování věcí ke konkrétnímu dni a kolonka pro zapsání toho, co bys chtěl/a zlepšit v příštím týdnu.

týdenní přehled.jpg

6. SHRNUTÍ MĚSÍCE

Shrň si uplynulý měsíc. Nejdůležitější okamžiky, co ti udělalo radost, jaké cíle jsi splnil/a a jaké ne, a co chceš zlepšit v příštím měsíci. 

7. SHRNUTÍ ROKU

Na mém konci je shrnutí roku, kde se můžeš rozepsat jako u shrnutí měsíce, akorát tě navíc čeká MĚSÍČNÍ KOLO, tentokrát ale s názvy měsíců (ne dnů) pro zapsání těch nejdůležitějších okamžiků z daného roku, na které nechceš zapomenout.

A DÁL?

Už jen 16 volných tečkovaných stran na tvé poznámky.

 

Ke každému mému já dostaneš základní sadu samolepek, které ti pomohou mě dotvořit k obrazu svému a pokud bys rád/a další, tak mrkni na www.by-me.cz

 (prodej na webových stránkách bude zahájen až po skončení kampaně zde na startovači) 

 

ODMĚNY

Má základní barva je černá a mátová, ale protože věřím, že jsi fajnšmekr a chceš mě mít v barvě, ve které mě bude mít jen pár z vás, tak nabízím LIMITOVANOU EDICI (tyrkysová, lososová)

startovač B.jpg

Máš už jiného pomocníka k plánování, ale chceš mě podpořit? 

TO-DO BLOČEK

• trhací bloček (lepený na krátké straně)

• velikost 60x160 mm

• 80 listů

• 80g/m² ofset

Potřebujete více prostoru na odškrtávání svých denních úkolů? 

SAMOLEPKY

• 3 archy samolepek s měsíčním kruhem (12x měsíční kruh)

• velikost 1 kruhu je 5,6 x 5,6 cm

• velikost archu 11 x 16 cm

• materiál: papír

samolepky 2.jpg

PLECHÁČEK

• dvě barevné varianty

• objem 340ml

• ruční mytí (do myčky ne!)

• na zadní straně u obou variant stejný potisk (šedý nápis)

plecháčky.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?