DEVĚT KOMENTÁŘŮ KE KOMUNISTICKÉ STRANĚ - crowfunding kampaň

DEVĚT KOMENTÁŘŮ KE KOMUNISTICKÉ STRANĚ

„Devět komentářů“ podává necenzurovanou historii Čínské komunistické strany, historii, která mluví o povaze této strany a o komunismu obecně.

Knihy
DEVĚT KOMENTÁŘŮ KE KOMUNISTICKÉ STRANĚ

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpořte projekt Devět komentářů ke komunistické straně

Novinka : Dosáhli jsme naplnění kampaně a jeho přeplnění! Všem, kteří knihu podpořily velmi děkujeme a již se můžete těšit, že budete jedni z prvních, kteří knihu dostanou do svých rukou. Budeme rádi, pokud knihu ještě v závěru podpoříte, neboť platí, že čím více peněz se vybere, tím více knih vytiskneme. Děkujeme.

"Devět komentářů“ podává necenzurovanou historii Čínské komunistické strany, historii, která mluví o povaze této strany, o tom, jak se postavila proti všem tradičním formám lidské civilizace, a vyjmenovává obrovské zločiny, kterých se dopustila. Měsíc po tom, co bylo Devět komentářů uveřejněno, byla ve světě zaznamenána vlna událostí, kterou lze označit za „fenomén Devíti komentářů“. Miliony Číňanů začaly vystupovat z komunistické strany a jejích spřízněných organizací. Po 55 letech lží a teroru mají lidé v Číně možnost poznat své skutečné dějiny. Poprvé mohou společně pochopit obrovské ztráty, které utrpěli za vlády Čínské komunistické strany. Poprvé mohou procitnout z komunistické noční můry a uvidět krásu a význam pradávné čínské civilizace, kterou se komunistická strana pokoušela zničit.

Od roku 2004, kdy byla kniha poprvé uvedena na veřejnost v čínském a anglickém jazyce, a to deníkem The Epoch Times v USA, vystoupilo po celém světě do dnešního dne více jak 250 miliónů číňanů z komunistické strany a jejích přidružených organizací. Tato kniha přímo rozkládá svým nezkresleným podáním historických událostí čínskou komunistickou stranu.

Kniha vyšla v českém jazyce v roce 2006 v malonákladu dvou tisíce kusů a byla velmi rychle rozebrána. Dnes po deseti letech, kdy se zdá opět velmi důležité ukázat pravou podstatu komunistických režimů, se snažíme tuto knihu znovu vytisknout a nabídnout ji k širokému prodeji v rámci knihkupectví. O kolik více se cílová cena překročí, o to více kusů se vytiskne a o to více bude této jedinečné knihy, která rozkrývá zločinnou povahu komunismu nejen v pevninské Číně. Tedy cílem tohoto projektu, aby byla kniha, která ukazuje syrový charakter komunistických stran obecně bez jakýchkoliv příkras, k dispozici volně v prodeji v knihkupectvích.

Věříme, že díky této knize, díky které vystoupilo už více jak 25O miliónů čínských občanů po celém světě z komunistické strany a jejích předružených organizací za uplynulých 12 let, se i občanům naší země rozjasní a bude vůle opustit myšlení starého režimu. Také věříme, že díky této knize pochopí občané naší země více do hloubky pravou podstatu Čínské komunistické strany.

Originální název: Nine Commentaries on the Communist Party

Žánr: Historie, Literatura Faktu

Rok vydání:  2005, 1. vydání originálu: 2004

Nakladatelství: Broad Press

ISBN původního vydání v českém jazyce : 1-932674-26-8

Novinka : 

Kniha Devět komentářů ke komunistické straně byla vydána ve slovenském jazyce a je na cestě do knihkupectví, kde by se měla objevit v průběhu ledna, gratulujeme ! Obálka je velmi pěkná, jednáme o jejím sjednocením se slovenskou verzí. Zde k náhledu, líbí se Vám? 

9_komentarov_obalka-2_sk.jpg

 

Kniha Devět komentářů ke komunistické straně, původní vydání. 

devet-komentaru-ke-komunisticke-strane.jpg

 

Speciály Epoch TImes

specialy-1.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?