Dětské kresby na přehlídkovém mole - crowfunding kampaň

Dětské kresby na přehlídkovém mole

Pomozte nám uspořádat módní přehlídku, na které spolupracovali pacienti dětské kliniky, jejichž kresby jsme použili jako potisky na látku!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Proč "Dětské kresby na přehlídkovém mole"?

Dětské kresby na přehlídkovém mole je projekt, který zapojuje děti hospitalizované na dětské klinice v Hradci Králové do tvorby oděvní kolekce. Dětští pacienti si vyzkoušejí, jaké je to být módním návrhářem, a smysluplně využijí čas strávený v nemocnici. Hlavním výstupem výtvarných dílniček jsou kresby, které budou oskenovány a následně digitálně otištěny na látky, ze kterých bude ušita část kolekce. Prezentována bude 28. 7. v Jiráskových sadech v Hradci Králové známými tvářemi českého modelingu. Tváří akce je česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová. Výtěžek z benefiční módní přehlídky poputuje na konto Dětské kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové, kde celý projekt odstartoval.

návrhy.jpg

 

Proč potřebujeme podpořit?

Náš projekt je momentálně rozběhnutý na 200 %. Děti na dílničkách kreslí obrázky, já vymýšlím návrhy šatů, náš grafik skenuje a digitálně upravuje potisky, švadleny žhaví šicí stroje... Teď už zbývá jen ušít šaty a odprezetovat je na benefiční módní přehlídce, se kterou se pojí nemalé technické zabezpečení. Na toto technické zabezpečení nám ovšem stále chybí část financí. Proto jsme se obrátili na Vás. Budeme vděční za každou částku, kterou náš projekt přiblížíte k vysněnému cíli.

předměty.jpg

Co z toho budeme mít?

Budeme z toho mít hlavně radost. Radost za děti, které uvidí své kresby na šatech známých tváří českého modelingu. V neposlední řadě budou mít radost zástupci dětské kliniky, pro kterou se během celé akce budeme snažit vybrat co nevyšší částku. Doufáme, že spolupráce s dětskou klinikou bude inspirací pro další podobné projekty.

Děkujeme Vám všem za pomoc a podporu!

 

Kde nás najdete?

Pokud chcete sledovat, co všechno připravujeme a jak celý projekt probíhá, mrkněte se na můj Facebook nebo Instagram:

https://www.facebook.com/DNavratil.design/?fref=ts

https://www.instagram.com/dominik_navratil_/

Chtěli bychom poděkovat vychovateli Martinu Kopeckému, který nám pomáhá organizovat výtvarné dílničky na Dětské klinice Fakultní nemocnice Hradec Králové. Děkujeme české Miss Earth 2015 Karolíně Mališové, která se ochotně stala tváří celé akce. Děkujeme také městu Hradec Králové, které poskytlo akci záštitu.

10.jpgTvář akce - Karolína Mališová, ve svatebních šatech z připravované kolekce.

Co si o tomto projektu myslíte?