Dětřichovský Zpravodaj - crowfunding kampaň

Dětřichovský Zpravodaj

Podpoř vydání zbrusu nového zpravodaje o dění v obci Dětřichov nad Bystřicí pro informování občanů o aktuálních novinkách a také o historii vesnice.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Čágo Belo, Hej Dětřichováci, místní, rodáci, i ti, kteří zde sloužili na útvaru na vojně! Zajímá vás co se momentálně děje u nás v dědině? Máte rádi starodávné fotky z minulosti vesnice? Rádi zavzpomínáte na staré časy?

Jste senioři, kteří mají doma v šuplíku archivní fotky? Jste chalupáři a zajímá vás osud a původ a dřívější podoba stavení, které dnes obýváte? Jste omladina, která chce říct svůj názor co se jí v dědině líbí a co naopak postrádá? Jste maminka dětí a ráda si počtete, co je u nás kde nového? Jste podnikatel, který chce oslovit nové zákazníky přímo zde v místě? Píšete rádi články, blogy? Jste mladý budoucí student žurnalistiky, herectví, nebo podobných společenských věd? Máte rádi zábavné soutěže o ceny , kvízy, hádanky? Jste hrdí a pyšní na svou obec a jste srdcař, který i když se odstěhuje, rád si uchováte spojení a vazbu na rodné hnízdo a přátele ze školy a dětství? Pro vás všechny je určen nový zpravodaj, který bude vycházet každý měsíc a můžete si ho v tištěné podobě objednat a získat předplatné dopředu když podpoříte tento projekt darem?

Pomozte nám společně vydávat místní zpravodaj! Díky vám vznikne novinka, která zde v obci chybí a vy zároveň se svým darem budete spolupodílet na veřejně prospěšné činnosti a uděláte radost sobě i svým sousedů, uděláte dobrý skutek pro vaši rodnou dědinu. Udělejme si radostný zážitek všichni dohromady  a vdechněme život  novému Dětřichovskému zpravodaji!

Co si o tomto projektu myslíte?