DETEKTIVNÍ PUZZLE S LUPOU - crowfunding kampaň

DETEKTIVNÍ PUZZLE S LUPOU

Pomozte nám vydat tuto krásnou dětskou hru - UŽ VÍM JAK... vzniká med.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rádi bychom Vás touto cestou oslovili s prosbou o podporu našeho nápadu.

Jde o detektivní puzzle s lupou – Už vím jak... vzniká med. Tato hra je určena pro děti ve věku od 3 do 6 let. Krásné obrázky dějové posloupnosti o tom, jak med vzniká, pro nás namalovala malířka a ilustrátorka Šárka Teplá.
Tato krabička by mohla být prvním dílem z chystané série her, z kterých se děti dozví o živočiších nebo rostlinách jakožto zdroji určitých potravin nebo výrobků, které každý den potkáváme.

JAK JSME NA NÁPAD PŘIŠLI?
Na nápad přípravy této hry nás přivedli pedagogové, učitelky ze spousty mateřských škol, se kterými spolupracujeme. Ve školkách by mohla hra posloužit, jako zajímavá pomůcka k rozvoji dítěte v oblasti jemné motoriky, řeči, zrakového a sluchového vnímání a podobně.

Tato ŠIKOVNÁ HRAČKA, je ale určitě vhodná i pro hru doma, třeba právě pro Vaši ratolest nebo děti Vašich blízkých.

RADI VÁM HRU BLÍŽE PŘEDSTAVÍME...
V krabičce budou umístěny čtyři vrstvy puzzlíků o velikosti zhruba 17 x 17 centimetrů. Na každé vrstvě puzzlí je postupně jeden z obrázků dětem vysvětlovaného děje. Každá vrstva je z jinak velikých dílků a tedy také z jiného jejich počtu. Dílky jdou od sebe pěkně rozpoznat a roztřídit. Aby hra dětem vydržela, bude tisk obrázků na dílcích z pevného kartonu laminován. Aby to nebylo všechno, hru jsme doplnili o krásnou bezpečnou dřevěnou lupu se zvětšovacím sklíčkem a o lákavou detektivní zápletku. Na bocích dna je vyobrazeno 20 obrázků, které mají děti, pomocí lupy v puzzlích dohledat.

PROČ HRU PODPOŘIT?
Pokud se rozhodnete tento projekt podpořit, podpoříte tak v tomto složitém období český obchod s hračkami. My jsme zas nápad zadali naší kamarádce malířce a grafikovi, který s námi na tomto projektu spolupracuje. Výrobu hry zadáme české kartonáži, kterou jsme předem oslovili.

CO ZA TO?
Jako dáreček pro předplatitele této šikovné hračky rádi na památku této podpory přidáme magnetku našeho obchodu a také slevový kupón na 10% z hodnoty nákupu v našem e-shopu www.obchodumotyla.cz.

Pokud se tomuto projektu povede, vydáme díky Vám zmiňovanou krásnou hru. V tomto vydání by byl dostatečný počet, jak pro Vás, tak pro zájemce ze zmiňovaných mateřských škol. Vaše hra by se tak k Vám měla dostat do konce měsíce března 2021.

Těšíme se na Váš zájem a děkujeme za podporu.

Co si o tomto projektu myslíte?