Deskofobie (druhá série) | crowdfunding kampaň

Novinky - Deskofobie (druhá série)

Oblíbený pořad o deskových hrách tvořený hráči pro hráče vstupuje do druhé série a dává divákům přímou možnost, jak ho ovlivnit.

Hry & Apps

23. říjen 2013

Deskofobie a sponzoring od firem

Občas se nás ptáte, jak je to s přísunem prostředků od firem, vždyť v první sezóně nás sponzoroval obchod Tomovy hry, tak zda nás bude podporovat i v dalším ročníku. A co vydavatelé her?

No pravda je taková, že obchod se společnskými hrami Tomovy hry byl řadu měsíců náš sponzor a dlouhodobě nás podporoval. Měli jsme od nich zapůjčené některé hry a měli jsme prostor, kde jsme mohli natáčet. Bohužel ekonomická situace není tak příznivá, abychom mohli dostát nějaké větší podpory a hlavně jsme za to v první sezóně neměli mnoho co nabídnout. Ruku na srdce, vždyť jsme jen parta amatérů.

Ke konci první sezóny jsme spolupráci rozvázali a druhá série by se měla natáčet za podpory  obchodu Deskohry.cz, který přislíbil zajištění her do pořadu a za kterým hlavně stojí člověk, kterého dobře znáte z pořadu: Jeník.

Pořad samotný je nezávislý, ale bez podobné podpory by se neobešel. Pokud by za námi nestál nějaký obchod s hrami, neměli bychom krabice, o kterých bychom mohli mluvit, a pořad by se tak přesunul do značně abstraktní roviny.

Podporu nám projevují i vydavatelé her. Už v první sezóně jsme dostali za účelem recenze k dispozici hry jako Studená válka či Terra Mystica od MindOKu či naposledy Zeměplochu od RexHer. Velmi dobré vztahy máme i s BlackFire, Albi, Stragoo, Czech Games Edition či Czech Board Games. Je super, že si třeba můžeme vyzkoušet i hry, které se na náš trh teprve chystají či můžeme vidět, jak se hry lokalizují a jak bude vypadat finální překlad. Dostáváme se tak mnohem hlouběji a to je pro naši práci nesmírně důležité.

Je to jeden z hlavních pilířů, na kterých by měl pořad v budoucnu stát. Doufáme, že díky tomu všemu budeme moci přinášet zajímavé informace z oblasti deskových her a s Vaší přímou podporou to můžeme ještě mnohem dál posunout. Už teď máme na Startovači vybráno takřka 40 000,- což je úžasné a neuvěřitelné zároveň. Díky vám všem!

Zpět na výpis

  • Splněno 52 519 Kč (525 %)
  • 525 %
  • 10 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 108 Startérů

Autor projektu

Deskofobie - obrázek
  • projekt od Deskofobie
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

49 Kč

Deskofobik

Poděkování na našem FaceBooku a webových stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
99 Kč

Od nás pro vás

Exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
199 Kč

Celebrity

Podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Milostný dopis

Hra Milostný dopis s osobním věnováním Deskofobie + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet dostupných odměn: 4/10

Nelze podpořit
499 Kč

Diktátor

Možnost zvolit si jednu libovolnou hru na recenzi v pořadu + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
499 Kč

Stahovač

Odkazy na stažení všech dílů druhé sezóny Deskofobie v HD kvalitě, tak jak budou vycházet + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Deskofobik LIVE

Plný lístek na festival Deskofobie LIVE 2014 + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
999 Kč

VIP divák

Exkluzivní díl pořadu vyrobený pouze pro VIP diváky + odkazy na stažení všech dílů druhé sezóny Deskofobie v HD kvalitě, tak jak budou vycházet + plný lístek na festival Deskofobie LIVE 2014 + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 499 Kč

Mafia City signed

Hra Mafia City v českém jazyce s věnováním Deskofobie a podpisem autora hry Petra Bělíka! A samozřejmě také všechny předchozí neomezené odměny.

Počet dostupných odměn: 3/10

Nelze podpořit
1 999 Kč

Já jsem Deskofobie

Pozvání na natáčení jednoho pořadu, přímá účast před kamerou + všechny předchozí neomezené odměny.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
2 499 Kč

Soukromá Deskofobie

Pozvání na herní večer s vybranou hrou (deskovka, párty, žetonky či RPG). Deskofobie vybere a zajistí po dohodě hru, vysvětlí pravidla. Majitel odměny si může vzít doprovod jedné osoby. Místo akce Praha/Kolín, případně dle předchozí domluvy.
A samozřejmě dostanete všechny předchozí neomezené odměny.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit