Deskofobie (druhá série) | crowdfunding kampaň

Novinky - Deskofobie (druhá série)

Oblíbený pořad o deskových hrách tvořený hráči pro hráče vstupuje do druhé série a dává divákům přímou možnost, jak ho ovlivnit.

Hry & Apps

16. říjen 2013

Nový milník + nové video

Připravili jsme pro vás další bonusy, které můžete za podporu Deskofobie získat a hlavně... máme pro vás další video! Videonávod na skvělou hru Myrmes.

Vážení přátelé!

moc Vám všem děkujeme za ohromnou podporu, které se těší náš projekt. V tuto chvíli máme splněno na 384% a odemklo se 11 milníků, které přináší další bonusy a dodatečný materiál pro všechny naše fanoušky. Dlouho jsme přemýšleli, zda nabídnout další milníky, ale už v tento moment jsme se zavázali k takovému množství práce, že asi definitivně vyhlásíme osobní život za přežitek :)

Nakonec jsme ale přecejenom na něco přišli a pevně věříme, že Vás to všechny nadmíru potěší. Pod zámečkem teď najdete celkem tři milníky:

df_lock.png

 • 45 000,- Všichni startéři, kteří přispěli částkou 499,- a vyšší od nás dostanou pozvánku a vstupenku na předávání Velké ceny Deskofobie za rok 2013.
 • 50 000,- Všichni startéři, kteří přispěli částkou 199,- a vyšší od nás dostanou pozvánku a vstupenku na předávání Velké ceny Deskofobie za rok 2013. Vstupenky na tuto akci nebudou běžně v prodeji a nebude je možno získat jinou cestou!
 • 70 000,- Speciál z velké výstavy deskových her v zahraničí - GenCon 2014.

Už teď je jasné, že začátkem příštího roku uspořádáme větší akci, na které slavnostně předáme ceny za nejlepší hry v uplynulém roce. A koho jiného bysme na takové akci chtěli mít, než Vás! Při překročení hranice 45 000,- tedy rozdáme všem startérům, kteřé nás podpořili částkou 499,- a vyšší jeden lístek na akci a bude mám velkou ctí, osobně Vám poděkovat.

Pokud by se ale vybrala vyšší částka, pozveme mnohem více lidí z řad našich podporovatelů a hlavně se z celé akce stane exkluzivní záležitost. Lístky nebudou běžně v prodeji a vše bude uspořádané přímo a jen pro Vás.

Jako poslední milník zůstává náš vlhký sen a to výstava GenCon :) Zda to vyjde či ne, se neodvažujeme odhadnout, ale podpora, kterou jste nám do teď věnovali - je přímo úžasná. A sluší se ještě jednou poděkovat.

Jako malý bonus najdete u této novinky videonávod na super eurohru Myrmes, je to náš první pokus, kdy hledáme cestu, jak videonávody dělat. V přípravě jsou další, od malých her typu Martian Dice či velkých pecek typu Zombicide. Tak zůstaňte s námi!

Petr & Káča & Jeník

Zpět na výpis

 • Splněno 52 519 Kč (525 %)
 • 525 %
 • 10 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 108 Startérů

Autor projektu

Deskofobie - obrázek
 • projekt od Deskofobie
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

49 Kč

Deskofobik

Poděkování na našem FaceBooku a webových stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
99 Kč

Od nás pro vás

Exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
199 Kč

Celebrity

Podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Milostný dopis

Hra Milostný dopis s osobním věnováním Deskofobie + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet dostupných odměn: 4/10

Nelze podpořit
499 Kč

Diktátor

Možnost zvolit si jednu libovolnou hru na recenzi v pořadu + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
499 Kč

Stahovač

Odkazy na stažení všech dílů druhé sezóny Deskofobie v HD kvalitě, tak jak budou vycházet + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Deskofobik LIVE

Plný lístek na festival Deskofobie LIVE 2014 + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
999 Kč

VIP divák

Exkluzivní díl pořadu vyrobený pouze pro VIP diváky + odkazy na stažení všech dílů druhé sezóny Deskofobie v HD kvalitě, tak jak budou vycházet + plný lístek na festival Deskofobie LIVE 2014 + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 499 Kč

Mafia City signed

Hra Mafia City v českém jazyce s věnováním Deskofobie a podpisem autora hry Petra Bělíka! A samozřejmě také všechny předchozí neomezené odměny.

Počet dostupných odměn: 3/10

Nelze podpořit
1 999 Kč

Já jsem Deskofobie

Pozvání na natáčení jednoho pořadu, přímá účast před kamerou + všechny předchozí neomezené odměny.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
2 499 Kč

Soukromá Deskofobie

Pozvání na herní večer s vybranou hrou (deskovka, párty, žetonky či RPG). Deskofobie vybere a zajistí po dohodě hru, vysvětlí pravidla. Majitel odměny si může vzít doprovod jedné osoby. Místo akce Praha/Kolín, případně dle předchozí domluvy.
A samozřejmě dostanete všechny předchozí neomezené odměny.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit