Deskofobie (druhá série) | crowdfunding kampaň

Novinky - Deskofobie (druhá série)

Oblíbený pořad o deskových hrách tvořený hráči pro hráče vstupuje do druhé série a dává divákům přímou možnost, jak ho ovlivnit.

Hry & Apps

18. září 2014

Novinky z Deskofobie

Festival za námi spousta věcí před námi.

Ahoj vespolek!

Deskofobie LIVE 2014 je za námi a přišel čas na lámání chleba. Pokud vás zajímá jak vypadá stav našeho konta v tento moment... tak to není moc růžové. Tedy přesněji řečeno je to docela červené. Přes Startovač jsme díky vaší podpoře vybrali 52 518 korun, což je úžasné a ještě jednou a znova všem moc děkujeme :-) Pokud vás zajímá, za co všechno jsme peníze utratili, tak ZDE je dostupný přehled všech našich výdajů. Ještě na DFL to vypadalo o poznání húře, ale podařilo se nám z toho trošku vybruslit :-) Ve zkratce to vypadá tak, že v současnosti jsme asi 90,- v mínusu. Což není tak hrozné, ale ještě nás čeká výstava v německém Essenu. S tím se tedy pojí jedna důležitá otázka. Rozhodli jsme se ještě zainvestovat cca 10 000 Kč, abychom pro vás mohli

A) Přinést zpravodajství z výstavy her v německém Essenu

B) Nechat si od hodných lidí nakoupit v Essenu aktuální novinky, které bychom pak v pořadu představovali, unboxingovali, recenzovali a tak dále.

Nevíme ale, která varianta je lepší a přijde nám fér, dát vybrat vám. Hlasovat můžete na našich webových stránkách www.deskofobie.cz

Jo a ještě máme jednu aktální... bohužel s námi ukončila spolupráci herna LazerFun Praha, kde jsme měli zřízenou hernu deskovek. V současnosti tedy hledáme nové prostory. Pokud by měl někdo nějaký zajímavý tip, budeme jedině rádi, když nám dá vědět.

Vaše Deskofobie

Ještě jedno velké poděkování všem, kteří nás podpořili a přispěli ke vzniku druhé sezóny pořadu Deskofobie.
Deskofobie LIVE 2014 Obrázek

Série se pomalu blíží ke konci a při této příležitosti proběhne festival deskových her Deskofobie LIVE 2014 v Chotěboři, na který jste všichni srdečně zváni. Ti z Vás, kterým náleží volná vstupenka, mohou  očekávat e-mail s informacemi pro VIP účastníky. Ostatní samozřejmě zveme také a pokud se chtějí o festivalu dozvědět něco více, nechť nasměrují své browsiče na naší doménu www.deskofobie.cz 

Hmotné ceny pro všechny startéry už byly rozeslány, zbývá se jen s Deskofobií vydat do několika soukromých heren, a také stvořit speciální díl pro vás startéry - takové podzimního překvapení :-) 

Na kanálu Deskofobie se můžete těšit i na reportáž z deskoherního veletrhu v německém Essenu, která jak doufáme, bude takovou třešničkou na dortu.

Užijte si přelom léta a držte nám palce i nadále.

Vaše Deskofobie

Velká cena Deskofobie, soutěž o ceny a důležitá informace o odměnách pro všechny naše startéry.

Vážení přátelé!

ještě jednou nám dovolte pozvat vás do pražského Rock Café na zítřejší večer, kde budeme udílet ceny za nejlepší deskové hry minulého roku. Více podrobností včetně zveřejněných nominací naleznete na našich internetových stránkách, budeme moc rádi, pokud se s vámi všemi uvidíme.

Do zítřejšího poledne s námi také můžete soutěžit o deskovku, mrkněte na přiložené video. Na konci najdete zadání, které když vyluštíte, dostenete se do slosování. Šance jsou veliké!

No a teď to nejdůležitejší. Na Velké ceně Deskofobie (která, jak už jsme několikrát zmínili, se uskuteční 6. 3. 2014 od 19h v Rock Café Praha) bude možné si vyzvednout většinu cen, které vám náleží jako odměny za podporu na Startovači. Bohužel stále nemáme k dispozici hru Mafia City, kde se čeká na dotisk, ale vše ostatní bude pro vás připraveno a pokud na akci budete, určitě si nezapomeňte vyzvednout svou placku, podepsanout fotku či Milostný dopis s věnování. Prostě to, co jste si vlastně v rámci Startovače zaplatili.

Všem ostatním, co se na zítřejší akci nemohou dostavit, rozešleme ceny poštou později. Nebojte.

S pozdravem

Vaše Deskofobie

  • Splněno 52 519 Kč (525 %)
  • 525 %
  • 10 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 108 Startérů

Autor projektu

Deskofobie - obrázek
  • projekt od Deskofobie
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

49 Kč

Deskofobik

Poděkování na našem FaceBooku a webových stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
99 Kč

Od nás pro vás

Exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
199 Kč

Celebrity

Podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Milostný dopis

Hra Milostný dopis s osobním věnováním Deskofobie + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet dostupných odměn: 4/10

Nelze podpořit
499 Kč

Diktátor

Možnost zvolit si jednu libovolnou hru na recenzi v pořadu + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
499 Kč

Stahovač

Odkazy na stažení všech dílů druhé sezóny Deskofobie v HD kvalitě, tak jak budou vycházet + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Deskofobik LIVE

Plný lístek na festival Deskofobie LIVE 2014 + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
999 Kč

VIP divák

Exkluzivní díl pořadu vyrobený pouze pro VIP diváky + odkazy na stažení všech dílů druhé sezóny Deskofobie v HD kvalitě, tak jak budou vycházet + plný lístek na festival Deskofobie LIVE 2014 + podepsaná fotografie + exkluzivní video s poděkováním celého týmu Deskofobie + nesmrtelné místo v titulcích druhé série + placka na hruď s logem Deskofobie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 499 Kč

Mafia City signed

Hra Mafia City v českém jazyce s věnováním Deskofobie a podpisem autora hry Petra Bělíka! A samozřejmě také všechny předchozí neomezené odměny.

Počet dostupných odměn: 3/10

Nelze podpořit
1 999 Kč

Já jsem Deskofobie

Pozvání na natáčení jednoho pořadu, přímá účast před kamerou + všechny předchozí neomezené odměny.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
2 499 Kč

Soukromá Deskofobie

Pozvání na herní večer s vybranou hrou (deskovka, párty, žetonky či RPG). Deskofobie vybere a zajistí po dohodě hru, vysvětlí pravidla. Majitel odměny si může vzít doprovod jedné osoby. Místo akce Praha/Kolín, případně dle předchozí domluvy.
A samozřejmě dostanete všechny předchozí neomezené odměny.

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit