DESENATO. DETEKTIVKA O TOM, ŽE MÁTE KLIKU. - crowfunding kampaň

Novinky - DESENATO. DETEKTIVKA O TOM, ŽE MÁTE KLIKU.

Děkuju všem, co podpořili detektivku DESENATO. Jaké to je, když máte kliku? Byla to zkušenost. Startovač nyní bude peníze vracet.

Knihy
Odměnou pro mě je poznání, že stědři nemluví. Taky je zajímavý, kdo se o DESENATO zajímá. A jistěže, kdo ne. Pro všechny je mista dost. Napínavý to je. Milí zlatí Startéři Obrázek

Tak se to začíná rýsovat. Jsem nažhavenej, jestli se to dá nakonec dohromady, ten projekt na Startovači. Copak o to, knížka se určitě podaří. Tam se snažím zařídit, aby vyšla. Podle doporučení jsem oslovil rodinu, a ty co jsem oslovil, pomalu nereagovali. Tak příručkovou teoretickou alibistickou radu bych si příště odpustil.  Ale zas tak černě to nevidim, ozvali se ti, které jsem neoslovil, a zrovna ti, kteří jsou jak ta vdova v bibli, co dala drobný.

   No polkl jsem. S úctou děkuju. Podobně z hledačský party, nečekal jsem to, Odměny si vybrali ti, který není moc slyšet. Respekt. Nakonec je možný, že tam tenhle příběh, kterej se stal, nějak zaaplikuju.

Konec konců, DESENATO je detektivní fikce, nechá se ledacos palčivýho sdělit, a já o to stojím, aby to nebylo bezbolestný. Bude to ještě těžký, ale co je moc lehký, stojí zá prd.

Jak jdu za fanoušky – aneb FB skupiny

Jirka Litrfree Vavřina sdílel(a) odkaz ve skupině: Detektor kovů - víc než koníček :).

5 hod ·

Máme tady něco jinýho. O hledání, co je víc, než koníček. Najděte si třeba gůglem, co to je crowdfunding, bude to detektivka. No jo, hledači asi moc nečtou, ale třeba jo. Třeba sem tímhle příspěvkem někoho naprd, že sem to já, a jinýho tím projektem na Startovači potěšim. Můžete mi zasáhnout do děje, nebo do místa, kde to bude. Mrkněte na to. Konstruktivním hejtům se nebránim .-), odměna potěší. Pro pamětníky, jeden slavnej hledačskej hejt: Kdo chce, tak se koukne :-)

Desenato-litrfree-crowdfunding-startovač-projekt.jpg

 Hledání souvislostí

Co má společného detektor kovu a spisovatel? Kolik je v každém z nás bezdomovce? Výjde ta kniha? Autor: Litrfree.

detektory-vychodni-cechy.net

To se mi líbí

KomentářSdílet

1 1

 

Komentáře

 

Kim Zdeněk Urban literární zločin roku ? na jednom pracuji :D

 

Jirka Litrfree Vavřina Neberte ho vážně, píše romantickej dojímavej pop pro Blesk pro ženy na pokračovnání, a mě to tady akorát trolí. Asi ho šoupnu jako postavu do děje, vychutnám si ho. (Pro představu, jak politicky korektně postupuju :-) Je to velká literatura, na doživotí.

 

Kim Zdeněk Urban jak.málo máš tam málo černochů,homosexuálů a postižených :D

 

Jirka Litrfree Vavřina Tak pozor, v tomhle jsem neúprosně vyváženej, gendr neutrální. Zabiju každýho, na koho si vzpomenu. Smrt si je přebere. Možnosti jsou. Tak jestli mohu doporučit z menu, zvol si tématickou odměnu Piš ho. A když DESENATO s Tvojí pomoci dopadne, tak se budou dít věci. :-)

 

Kim Zdeněk Urban Jirka Litrfree Vavřina Zabiju každýho, na koho si vzpomenu:D

        **************************************

Takže to žije, a to je dobře. Domnivám se tedy, že kombinace odměn Piš ho a Sám si ho tam dáš může být smrtící koktejl. Zejména pokud si k tomu nekombinujete Brno. Beru to vážně, musí to bejt sranda!

 

A bez ohledu na to, jestli to bude vytištěný letos, když se vybere, tak zvažujte tuhle odměnu. Zkusme to obrajnstormovat. Nebojte se, ono Vás to neukousne, já se taky nebojim, i když mám srdce až v krku.

Můj bestseller

Pojmenujte to. Dvě, tři nebo čtyři slova, který se budou hodit na promo slogan knihy. Jelikož útržky budu v průběhu toho, jak to tu poběží, chrlit na sítě a webovky, tak se určitě rozhodnete bombensichr správně. Citace zaručena. Inspirací pro Vás by mohlo být DESENATO. Ono to má taky nějaký význam, i když jsem si s tím pohrál. :-) Nepochybuju, že přídete jako správný šmejdilové na to, kde sem to DESENATO sebral. Odpíchněte se od toho. Nečekejte na jistotu, že máte nápad, jelikož tahle odměna je jen pro dva lidi, pro dva kousky. A dohodneme to.

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt

Člověk jako stroj. Copak si fakt myslíte, že politickej program je o tom, že někdo postavil chodník? A nebo že HDP je je něco, co člověk potřebuje? Vždyť ekonomie je jenom pavěda o syslech, který maj, a nebo o tom, že na sysly kašlete, a žijete. Zejtra uběhne tejden Obrázek

Rád bych poděkoval moc a moc oběma skupinám, jak těm, co DESENATO podpořili, a těm moc. Tak těm, co se mi po publikaci tohohle odhlásili z FB. To je realita, když hledáte vlastní svět. V žádným případě si nestěžuju, jenom že to nezapadne. Připomíná mi to situaci, kdy se mi žvandové odhlašovali z FB když sem našel letadlo. Jenom 4 obrázky stačily, a za první den loni v září vysmahlo poměrně dost lidí. Holt je rozdíl mezi fakt pankem ve třech, a tím, když je v popu harmonika. A nebo když to v civilu žijete, a nebo si na to hrajete v nějakejch legračních montérkách. Pank nejni děd.

Tak i něco takovýho zažitýho v DESENATO bude.

Holt, ne úspěch, ale když něco děláte, to se neodpouští. J Podpořte DESENATO, nawzdory majnstrýmu! Jinak Nawzdory, to byla kapela, ze který šel strach, jak byla dobrá. Stejně jako Narvan. Tu mi dokonce ta biomatka, co to uváděla na rádiu Být, odmítla zahrát. Tak i tohle tam bude.

Dělám, co můžu, abych to nabíd, nedá se tady říct, že to někdo přehlídne.

desenato-seznam-vyhledavač-litrfree-startovač.jpgTak vidíte sami, že to jasná věc. Stačí trocha.

Na zalepení

Tohle je základní odměna, dostanete ji do deseti dnů po splnění cíle tady na Startovači, a slouží k okamžitému výlepu kde Vás napadne, neekluju se asi žádnýho reklamního prostoru. Je to samolepka, příjde poštou. Platí jen pro ČR. Takže už pojede, když projekt ještě taky pojede, když to dobře pude. A to by mělo. Mrkněte na to. Můžete pomoct, a moc děkuju! Jako bonus bude v obálce ještě jedna samolepka, punkový kapely kde hraju na basu.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

Letí to jako bič, a už se něco událo, a to je dobře. Dneska uplyne padesát hodin od startu projektu. Tak by to chtělo nějakou stimulační pecku, že ano. Kalorickou bombu. A nebo hromadu jednohubek. Hlad! Čekání na prvňáka Obrázek

Krátce a stručně.

Hned jak jsem ráno otevřel FB, tak mě mile překvapil jeden kuchařskej post, kterej sdílel kámoš. Byl tam sice u něj obrázek, ten krást uplně nebudu, ale popíšu to. Však znáte tyhle ultras zdravý výživy, militantní food deviátory. Bylo to tak: Jak správně připravit tofu: 1.Hoďte ho do koše. 2.Ugrilujte nějaký maso.

litrfree-desenato-startovač-crowdfunding-gurmán.jpg

Doporučuju si něco vybrat z meníčka, lupen vidíte.

Jídlo je součástí každý dobrý detektivky. Nekulinuju v DESENATO uplně Armistanského beránka, leč najde se něco. Je klidně možný, že si někdo z meníčka poručí recept, místo na to je, lidi. 

Něco o jídle vyrvu z DESENATO sem:

V tašce byla krabice s chlebíčky a dorty.

   „Vezmi si ten ořechovej," vybídl Květu Jakub.

   Ořechovej chlebíček nebo česnekovej větrník?, podivil se Květa. Jakubovi se to všechno asi sesunulo dohromady, jak otevíral loktem.

  Dyk se to stejně potom smíchá. Sáhl do toho, přitlačil rukáv do šlehačky a vzal si pikantní čokoládový řez se salátem a uherákem. 

   Velká zaprášená krabice, kterou Jakub přinesl, měla odstávající vrchní díl. Jedna část byla světlejší, vyšisovaná od sluníčka. Druhá půlka musela být schovaná ve stínu.*

*Vyhledáno pomocí funkce hledej v textovém editoru Word na straně 138 rukopisu DESENATO.

 

   V rámci všehochuti je též v provozu speciál stránka na jednom našem webu. Jeho fanoušky možná zarazilo, že web trošku konvertoval ke knihám a k punku, ale i to je přece hledání, nemýlim-li se. Tady to je: LITRFREE&DESENATO

Připomínám důležitou větu z programového prohlášení

Startéři to musej prát pod tlakem, hned jak to vyjukne. Nemůžem přede dveřma smrdět dlouho, to je vo hubu. Jak se to zadrhne, dem všichni namáčet. Na jak dlouho? No na furt přece.

A teď, když píšu tuhele Novinku, tak pořád čekáme na Velkou hrdinou jedničku. Řízka, co šáhne do police a jednu knížku si veme. Tak šup! Díky.

Holej fakt

Kniha, jen tak bez ničeho, včetně poštovného, jako obyč obálka, do schránky. Tohle je asi bežný poděkování, ale co lepšího si můžete přát, než mít tuhle knihu doma. Dostanete to DESENATO po celý ČR, poštou, zatim to pašovat ven nebudem. Je to zhruba tři sta stran, takže máte stránku za korunu, a moc děkujeme všem za odvahu podpořit tuhle detektivku.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt