DESENATO. DETEKTIVKA O TOM, ŽE MÁTE KLIKU. - crowfunding kampaň

Novinky - DESENATO. DETEKTIVKA O TOM, ŽE MÁTE KLIKU.

Děkuju všem, co podpořili detektivku DESENATO. Jaké to je, když máte kliku? Byla to zkušenost. Startovač nyní bude peníze vracet.

Knihy

Dobrý i zlý.

Každej příběh někdy končí. To je dobře. Nebo špatně. Dobrý i zlý. Obrázek

Přatelé, i nepřátelé. Nedopadne to. Projekt na Startovači je už bez šance. Knihu vydám, ale až prodám ňáký kytary, nebo prostě nějakej majetek, omezím něco jinýho, nebo tak něco.

Ale nelituju, že to lidí podpořili. Nebuďte smutný. Startovač Vám prachy pošle zpátky, pokud má kam. To já nedostanu na DESENATO nic. Konec konců, je to zkušenost, a to Vám nikdo nesebere. A když to neuděláte, tak se to nedovíte. A to Vás změní.

Dalo by se to nenápadně vylepit z vlastních zdrojů, aby to klaplo, a bylo to ňuňuňu hezký. Ale to prosím neudělám. To je cena za takovej úspěch.

Desenato ZeZadu.

Detektivka jako řemen, jako suprovej punk, až na kost, do poslední kapky krve. Žádná hopsanda v klučičim stylu.

Pořád natočit video. No jo, kdyby to byl depresivni kalendář nebo průvodce bilanční sebevraždou krok za krokem, to by snad šlo. Bude to ale detektivka, text, knížka, bez ilustrací, raw surovej nářez. Potištěnej papír. Tak jaký mám natočit video? Jakože mluvící hlavu, jak povídá, že prožívá muka tvorby? No to je kravina.

Jsem zvědavej, jak se k tomu postaví velectěné publikum, že ho tady tak pěkně bavim, prostě lidi co neznám. Šoupnu do toho kousek panku, a Desenato ZeZadu. Povaluju se v tom za basou. Kytara Fanťak, bíci Dr.Sugar. Žirafička, surovej punk, žádná hopsanda v klučičim stylu.

Máme čtvtku. A necelých čtrnáct dní dokonce. Sem rozhodutej to stejně vydat, takhle se zametat nanechám. Pank nejni děd! A takhle k nasranosti v tý knížce přistupuju. Tak rozum do hrsti, Startovači, tady se něco děje! Ty tři stovky Vás nazabijou, a Startovač to kdyžtak vrátí, a nebojte, nezklamu Vás, když to nedáte, doplním příběh, a v detektivce si Vás škrti zabiju osobně. Na co ještě čekáte?

Holej fakt

Kniha, jen tak bez ničeho, včetně poštovného, jako obyč obálka, do schránky. Tohle je asi bežný poděkování, ale co lepšího si můžete přát, než mít tuhle knihu doma. Dostanete to DESENATO po celý ČR, poštou, zatim to pašovat ven nebudem. Je to zhruba tři sta stran, takže máte stránku za korunu, a moc děkujeme všem za odvahu podpořit tuhle detektivku.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

 

Nebo takhle, romanticky, svěže, hravě a mladistvě. Vražda by měla bejt sexy, jak kukavůz s maturantkama. Lidi takhle jakoby mluvěj Obrázek

Jak na to koukám, musím se štípnout, lidi. Výborně!

Ležim v tom dnem i noci, akorát sem si odskočil na obhajobu, a pro kotě, pro Bonifáce, a s klukama z hledačský party na výlet, a už sem zase u strojů. Olgoj Chorchoj, co bys tomu říkal třeba takhle? Zpracovávám totiž Odměny od Startérů, tak pospěšte!

Ukázka – Zapracování postavy z Odměny

***************************

Šakalík přestal kopat. Měl dost.  

Už se to nedalo vydržet. Muselo to ven.

„Sem se jakoby posral.“

„Co tím chceš říct?“

Citil, že to je venku.

„Predikuju, že sem se jakoby posral.“

„Jakoby?“

„Je to takovej jakoby pocit.“

„Jakoby pocit nebo jakoby posral?“

„Ale hovno.“

„Podruhý se neposereš,“ přitáhl popruh na batohu. Světlo kleslo po stěně na Šakalíka. „To je ale jen můj názor.“

Šakalík měl u nosu žlutou bublinu. Hm, ten má ale výdrž.

Ale nemá. Rozpřáhl se.

*******************************

Nebo třeba takhle, romanticky, mladistvě, vražda by měla bejt sexy

*******************************

Z leva svítilo slunce, sandály ji cvakly o prkna. Odlepila se.

„Nedáte si někdo jakoby zmrzlinu?“

Anetka.

Na hladinu serotoninu dobrý, a co s ní za tři měsíce, že jo.

„Tak jo,“ mávl Šakalík, a já pak jakoby mizim.

Po stole přejelo prasátko. Zastavilo se, zachvělo se.  Zasekl na něm pohled. Zavřel víčka, tři, čtyři, polkl, oči otevřel jak startovní boxy na dostihu. Uvolnil si předloktí. Dva kopečky.

*******************************

Vidíte, že sem všeho schopnej, tak šup! Využijte, dokud ruka dává, no kdy se Vám to stane. Děje, místa, postavy, zápletky a reklamní slogany všeho druhu na počkání zde :-) Desenato.

Piš ho!

Máte na to tři věty. Popište děj. On tohle, Ona tohle, Tamto to. A já to tam někam inspirovaně bombasticky prásknu. Budete slavný! Odkážu na Vás přímo jako na pramen, v textu pod čarou na stránce. Ovšem nechám si právo veta, když by to bylo časově (epocha), věcně (blbý rekvizity) nebo místně (jinej okres) nepoužitelný. V tom případě Váš návrh zmíním v předmluvě, v zamítnutejch variantách, a dostanete k tomu promo samolepku knížky. Nejlepší na tomhle asi bude společně se probírat těma návrhama, to bude maso. A velká legrace.

Počet dostupných odměn: 7/9

Podpořit projekt