Der Šenster Gob ve studiu i v minulosti =2 nová CD - crowfunding kampaň

Novinky - Der Šenster Gob ve studiu i v minulosti =2 nová CD

Konečně CD z pořádného studia! Málo? Tak navíc ještě dosud neslýchaný a nově vydaný parádní živák z roku 2016 z brněnské Zastávky! Takže nekupto.

Hudba
Drazí přátelé, VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VŠECHNY VAŠE PŘÍSPĚVKY!

Díky vám vyjdou nejenom obě parádní cédéčka, ke kterým už pečlivě dokončujeme grafiku obalů, ale i nevídaný klip, na který se (když pámbů dá) chystáme už teď v květnu!

Hned jak bude elektronický obal hotový, rozešleme vám mp3ky, pak hned pošleme do lisovny obě cédéčka. Kdo jste objednal lekci na hudební nástroj, koncert apod., napište nám prosím, jaký termín by se vám hodil.

Přejeme vám všem pevné zdraví a těšíme se na viděnou!

PS: A bacha, možná už si brzo zase někde zahrajem (pod širým nebem), dáme včas vědět na Facebooku!

Kamil

v nahrávacím studiu

 

My se tu pyšníme, že vydáváme nové album, které je konečně nahrané v pořádném studiu, ale vlastně jsme nic neřekli o tom studiu. Tak to takhle byl jeden Kamil, který zvučí například v Kaštanu (kde je vždycky super zvuk), a ten si koupil na venkově chalupu, v ní postavil ještě jednu menší chalupu (to kvůli odhlučnění), která je úplně šišatá a roztomile rozčepýřená klacky, co trčí ze stěn atp. (to kvůli akustice), navezl tam spoustu děsně drahýho vybavení a zřídil studio Aluna, kde nahrávali takoví velikáni jako Jakub Cermaque, Bára Zmeková, Dalibor  Zíta nebo ještě i další lidi, co ani neznáme, jak jsou slavní. A pak i Der Šenster Gob.

_20191117_163919.jpg

Kuba

Šulík

 

Na novém albu Dža mange hop využil Der Šenster Gob poprvé v historii i jiné perkuse než blbě ozvučenou kytaru a plácání do basy, když několik písní hraných v různých nástrojových sestavách doprovodil na perkuse, ba i opravdovou bicí soupravu fenomenální Kuba Šulík. Kuba Šulík, to je divadelník, výtvarník, řezbář, akvarelista a další věci, leč mimo jiné také veleschopný a citlivý bubeník několika spřátelených kapel, který ovládá dokonce i starožidovskou hru na rytmické kosti.

Zarezervujte si včas tu jedinečnou poslýchanou, potěšte se s námi, resp. pomozte nám potěšit svět. Startovačová kampaň je v půli a ještě jsou před námi zářné cíle v jejím naplňování. Sdílejte a milujte a mějte se pěkně, zejména s námi.

_20191115_180659.jpg