Vydání CD Koláče kapely Der Šenster Gob | crowdfunding kampaň

Startéři - Vydání CD Koláče kapely Der Šenster Gob

Pomozte nám posunout se o krok dále po cestě od pravýkřiku k hudbě sfér. Pomozte nám dopřát Vám kvalitní CD vylisované v opravdové továrně.

Hudba

  • Splněno 20 200 Kč (134 %)
  • 134 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 65 Startérů

Autor projektu

Der Šenster Gob - obrázek
  • projekt od Der Šenster Gob
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

zvuk našeho nového CD Koláče

Pokud byste si rádi poslechli náš nový disk, ale jste zásadními odpůrci materiálna, přispějte nám nepatrně. My na Vás za to budeme myslit na našich cestách a k tomu Vám pošleme leteckou poštou Koláče v mp3 ku potěšení Vašich uší, nikoli však očí.

If you'd like to listen to our new disc, but you are definitelly against physical materials, donate us just a little bit and we send you an mp3 version of our CD by e-mail.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
160 Kč

zvuk nového CD Koláče a pohlednice

Pokud se Vám líbí náš nápad, ale zrovinka se nechcete finančně vyčerpat, přispějte nám krapánek. Za odměnu na Vás nejen budeme myslit při našich cestách po Evropě a Asii, až 4000 kilometrů od Prahy, a dodáme Vám leteckou poštou zvuk CD Koláče v mp3, ale pošleme Vám také romantickou ručně nakreslenou pohlednici v naivním stylu, již pro Vás speciálně přichystáme.

If you like our project and you don't wanna give us too much, give us a drop. As a reward, we will send you not only the mp3 version of the CD via e-mail, but also a physical handmade postcard!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

nové CD Koláče

Pokud se Vám líbí náš nápad a chcete se na něm podílet přímo, a to i včetně jeho výstupu, pošlete nám dvě stovky. My na Vás za to budeme myslit, až budeme v Česku dlíti, a pošleme Vám naše nové náramné CD s vlastnoručními nefalšovanými podpisy našich rukou.

If you like our project and you wanna get also the CD, give us two hundreds. We will think of you in Czech Republic and send you the new CD with our handmade signatures.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

nové CD Koláče a obrázek z cest

Pokud se Vám líbí náš nápad a chcete se na něm podílet přímo, a to včetně jeho výstupu, a ovšem navíc chcete ještě něco speciálního, pošlete nám tři stovky. My za to na Vás budeme myslit při svých cestách Evropou a Asií a pošleme Vám nejen naše nové náramné CD s vlastnoručními nefalšovanými podpisy našich rukou, ale přidáme ještě ručně v naivním stylu nakreslený obrázek něčeho pěkného z našich cest.

If you like our project and you wanna get also the CD, give us three hundreds. We will think of you in Czechie and send you the new CD with our handmade signatures and also a handmade picture.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

dvě CD a obrázek z cest

Pokud se Vám líbí náš nápad a chcete se na něm podílet přímo, a to včetně jeho výstupu, ale ovšem jeden disk pro Vás není dost, a navíc máte zálibu v naivně nakreslených obrázcích, pošlete nám čtyři stovky. My si za to o Vás necháme zdát a pošleme Vám nejen dvě naše nová náramná CD s vlastnoručními nefalšovanými podpisy našich rukou, ale přidáme ještě jeden a půl ručně nakreslených obrázků v naivním stylu.

If you like our project and you wanna get also the CD, give us four hundreds. We will send you the new CD with our handmade signatures and also a handmade picture.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

nové CD Koláče a originál koláče z jeho obalu

Pokud de Vám líbí náš nápad dát na obal CD obrázek koláče, který si sami v několika variantách upečeme, ale pomyšlení na koláč ve Vás vzbuzuje nepřekonatelnou touhu na koláč, podpořte nás takto. My Vám za to dodáme naše nové náramné CD Koláče a k tomu ještě v předstihu jeden z koláčů, které použijeme na jejich potisk.
Ideální by bylo osobní předání koláče v Praze v den pečení, kolem 15.2.2015.

If you like the idea to use a picture of a cake to put on the CD, but you need to eat the cake, while hearing about it, support us and we will give you one of the cakes, we use, ideally in Prague.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit
3 500 Kč

nové CD Koláče a soukromý malokoncert u Vás doma

Pokud se Vám líbí naše pomyšlení na kvalitně vydané CD, ale zároveň zůstáváte příznivci živé hudby, doneseme Vám CD osobně domů a navíc Vám ho ještě celé zahrajeme na živo.
Učinili bychom tak během měsíce dubna v nějaký den, kdy nebudeme mít koncert, a to ideálně v Praze, aby to bylo snadné k domluvení. Na automobilový nebo vlakový dosah od Prahy rovněž možno, pokud Vám nevadí dát nám na jízdenku nebo naftu.

If you like the idea of a nice quality CD, but still you like live music, we will bring you the CD and play it whole at your place, if it's not too far and you pay the gas.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit