DEN AMERICKÉHO FOTBALU S PRAGUE LIONS | crowdfunding kampaň

DEN AMERICKÉHO FOTBALU S PRAGUE LIONS

První tým amerického fotbalu v ČR letos slaví 25 let. Pomozte nám uspořádat historicky první český den amerického fotbalu pro širokou veřejnost.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Letos vůbec poprvé bychom rádi uspořádali první
ČESKÝ DEN AMERICKÉHO FOTBALU. 

Jsme studenti, brigádníci, zaměstnanci firem, podnikatelé, synové, partneři, manželé, tátové od rodin.
Jsme banda sportovních nadšenců a bezhlavých bláznů. Hrajeme nejvyšší českou ligu a letos také evropskou ligu mistrů. V sezóně trénujeme 3x týdně, mimo sezónu pravidelně dřeme v posilovnách a v tělocvičně. Zápas máme skoro každý víkend. Všichni se americkému fotbalu věnujeme dobrovolně, zdarma, a v našem volném čase. 

MILUJEME AMERICKÝ FOTBAL

Jsme první tým amerického fotbalu v Česku, a fungujeme od roku 1991, tedy už 25 let. Chtěli bychom tento nádherný sport představit i tobě, protože jsi o něm pravděpodobně zatím jen slyšel. Možná. Mimo hřiště se prezentujeme hlavně na našich stránkách a na facebooku.

 

IMG_7261.jpg

 

PROČ "ČESKÝ DEN AMERICKÉHO FOTBALU"?

1. Zatím nikdo nic podobného nepořádal. Myslíme si, že by akce pro veřejnost obecně velmi prospěla propagaci tohoto sportu.

2. Americký fotbal si často veřejnost plete s rugby. Chtěli bychom všem představit oba sporty a rozdíly v nich.

3. V České republice existuje v tuto chvíli přes 30 týmů amerického fotbalu rozdělených do 4 divizí, a protože už bude po seniorské sezóně, rádi bychom pozvali zástupce všech týmů, aby si každý návštěvník našel "to své".

4. V plánu máme menší turnaj pro hráče. 

5. Představíme americký fotbal i pro juniory (15-19let) a pro kadety (bezkontaktní forma pro děti do 15 let).

6. Seznámíte se s těmi nejlepšími cheerleaderkami v České Republice. Pochutnáte si na skvělých a stylových typicky fotbalových pokrmech. A mnoho dalšího...

 

KDY A KDE TO MÁME V PLÁNU?

Český den amerického fotbalu plánujeme na září 2016 v Praze. Seniorská sezóna končí vždy koncem července a ta juniorská právě koncem září začíná. Dalším důvodem je malý svátek nás, amerických fotbalistů, v podobě zahájení v pořadí 97. sezóny NFL, které je plánováno právě na září. 

 


JAK FUNGUJEME


I když je americký fotbal v ČR "už" 25 let, stále nedosahuje takového zájmu ze strany sponzorů a partnerů, jako tradiční fotbal, hokej, nebo moderní florbal. Nejvýraznějšími výdaji jsou náklady spojené s tréninkovým hřištěm pro seniory, juniory i kadety (cca 90.000,-), se zápasovým hřištěm (pronájem, lajnování, ochranné prvky, sanitka a lékaři přítomní na zápasech aj.) a s dopravou na zápasy (Dánsko, více než 10 výjezdů autobusem mimo Prahu). Dalšími náklady jsou například strava a ubytování (zahraniční zápas ligy mistrů v Dánsku), tréninkové vybavení, registrační poplatky do české i evropské ligy, celotýmové soustředění, tak dále. Jsme zvyklí si veškeré výdaje hradit sami, a to zcela bez finanční podpory sponzorů.  

Rodi.jpg

 

PROČ PŘISPĚT?

Pomůžete nám uspořádat vůbec první událost tohoto druhu v ČR - zaplatit pronájem prostor, událost dostatečně zpropagovat, zajistit výborné občerstevní, zábavu pro dospělé, větší i menší děti, a mnoho dalšího. Pomůžete nám zajistit nezbytné ochranné prvky na zápasové hřiště a zaplatit sanitku a lékaře (který je nezbytný na každé události). 
Když společně dosáhneme na částku 200 000 Kč, zaplatíme z ní všechno výše uvedené, odměny pro vás a poštovné(cca 70.000,-), a poplatky spojené s provozem této kampaně (9% z cílové částky).
Pokud nám chcete přispět  na další provoz týmu v letošní sezóně, pak naším společným cílem je vybrat částku o něco vyšší. Pokud se cílová částka nevybere, vaše peníze vám budou v plné výši vráceny. DĚKUJEME! 

hrnky_custom_r.jpg

placky.png 

nabidka_fb.png

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 57 450 Kč (28 %)
  • 28 %
  • 200 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Prague Lions - obrázek
  • projekt od Prague Lions
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

FANDA: PLACKA Prague Lions

Ukaž komu fandíš a nos naši placku na klopě.
Jsi fajn fanda!

Počet dostupných odměn: 97/100

Nelze podpořit
300 Kč

POŽITKÁŘ: HRNÍČEK Prague Lions

Ranní káva nebo odpolední čaj v hrníčku od Prague Lions, který je jako stvořený pro tebe.
Jsi požitkář!

Počet dostupných odměn: 97/100

Nelze podpořit
350 Kč

TVŮJ HRNEK

Ukaž komu fandíš a jaký sport miluješ! Pošleme ti hrnek s tvým klubem a nebo hrnek s jasným vyjádřením tvých vroucích citů k americkému fotbalu! Stačí si vybrat.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

FAJNŠMEKR: HRNÍČEK + PLACKA + BURGER

Ranní káva v hrníčku Prague Lions s odznáčkem na klopě, a k tomu výtečný poctivý LION burger přímo na akci Český den amerického fotbalu.
Ty jsi ale fajnšmekr!

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit
1 000 Kč

STYLAŘ: TRIKO + BURGER

Tričko speciálně vytvořené pro letošní 25leté výročí týmu. Tato trička se vyrábí pouze letos. K tomu si navíc pochutnáš na super šťavnatém LION burgeru přímo na prvním Českém dni amerického fotbalu. A v listopadu 2016 se uvidíme na Prague Lions Galanight II., na který máš od nás vstup zdarma.
Jsi stylař!

Počet dostupných odměn: 95/100

Nelze podpořit
2 500 Kč

SRDCAŘ: MIKINA + BURGER

Mikina Prague Lions s limitovaným motivem k 25 výročí týmu. Mikiny se vyrábí pouze letos. K ní dostaneš poukázku na burger, který si vychutnáš přímo na prvním Českém dni amerického fotbalu. A v listopadu 2016 se uvidíme na Prague Lions Galanight II., na který máš od nás vstup zdarma. Jsi srdcař!

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit
3 000 Kč

S NÁMI NA ZÁPASE

V posledních dvou zápasech základního kola sezóny 2016 nabízíme zcela unikátní možnost být s námi na sideline během zápasu. Jedinou podmínkou je absolutní koncentrace na zápas a zákaz rozptylování hráčů a ostatních trenérů.
Jsi TRENÉR!!

Počet dostupných odměn: 6/6

Nelze podpořit
5 000 Kč

SUPERFANOUŠEK

Nemůžeš si vybrat, protože chceš mít jednoduše všechno. Tak tady to máš:
- Mikina Prague Lions s limitovaným motivem k 25 výročí týmu.
- Triko Prague Lions s imitovaným motivem k 25 výročí týmu.
- hrnek, placka, klíčenka
- v listopadu 2016 se uvidíme na Prague Lions Galanight II., na který máš od nás vstup zdarma.
Jsi náš SUPERFANOUŠEK!!

Počet dostupných odměn: 47/50

Nelze podpořit
5 000 Kč

NA VLASTNÍ KŮŽI

Pro opravdové, dlouholeté a věrné fanoušky Prague Lions nabízíme několik posledních dresů, ve kterých tým hrál ještě v sezóně 2014. V případě zájmu doplníme podpisem oblíbeného hráče nebo hráčů s osobním věnováním.
Jsi fakt KABRŇÁK!!

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
7 500 Kč

NA DEN HRÁČEM

Opravdový trénink s týmem Prague Lions. Zažij na vlastní kůži to, čím naši hráči prochází na každém tréninku nebo zápase, a to v pravé fotbalové výstroji. Fotbalové drilly, házení a chytání míče, skládky, pár modřin, a potréninkové pivko s týmem. Jako bonus vás ve výstroji vyfotíme na památku!
Jsi HRÁČ TÝMU!!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

ČLENOVÉ LVÍ SMEČKY

Kompletní výbava pro opravdové členy naší lví smečky.
- 2x Mikina Prague Lions s limitovaným motivem k 25 výročí týmu.
- 2x Triko Prague Lions s imitovaným motivem k 25 výročí týmu.
- 2x hrnek, 2x placka, 2x klíčenka
- 2x VIP lístek na Prague Lions Galanight II. (listopad 2016)
Jste LIONS!!

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
20 000 Kč

LVÍ KRÁL

Lví král je jen jeden. V kalendáři Prague Lions 2017 bude mít svou fotku s týmem. Obdrží děkovnou plaketu, zarámovanou a podepsanou fotografii s týmem, míč na americký fotbal s podpisy hráčů, a rozhovor na webu Prague Lions. K tomu všemu dostane 2 mikiny a 2 trička z letošní limitované edice, 2 hrnky, 2 placky, 2 klíčenky, 2 burgery, a 4 VIP lístky na Prague Lions Galanight II., která se koná opět v listopadu 2016.
Jsi náš LVÍ KRÁL!!

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit