DEN AMERICKÉHO FOTBALU S PRAGUE LIONS - crowfunding kampaň

DEN AMERICKÉHO FOTBALU S PRAGUE LIONS

První tým amerického fotbalu v ČR letos slaví 25 let. Pomozte nám uspořádat historicky první český den amerického fotbalu pro širokou veřejnost.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Letos vůbec poprvé bychom rádi uspořádali první
ČESKÝ DEN AMERICKÉHO FOTBALU. 

Jsme studenti, brigádníci, zaměstnanci firem, podnikatelé, synové, partneři, manželé, tátové od rodin.
Jsme banda sportovních nadšenců a bezhlavých bláznů. Hrajeme nejvyšší českou ligu a letos také evropskou ligu mistrů. V sezóně trénujeme 3x týdně, mimo sezónu pravidelně dřeme v posilovnách a v tělocvičně. Zápas máme skoro každý víkend. Všichni se americkému fotbalu věnujeme dobrovolně, zdarma, a v našem volném čase. 

MILUJEME AMERICKÝ FOTBAL

Jsme první tým amerického fotbalu v Česku, a fungujeme od roku 1991, tedy už 25 let. Chtěli bychom tento nádherný sport představit i tobě, protože jsi o něm pravděpodobně zatím jen slyšel. Možná. Mimo hřiště se prezentujeme hlavně na našich stránkách a na facebooku.

 

IMG_7261.jpg

 

PROČ "ČESKÝ DEN AMERICKÉHO FOTBALU"?

1. Zatím nikdo nic podobného nepořádal. Myslíme si, že by akce pro veřejnost obecně velmi prospěla propagaci tohoto sportu.

2. Americký fotbal si často veřejnost plete s rugby. Chtěli bychom všem představit oba sporty a rozdíly v nich.

3. V České republice existuje v tuto chvíli přes 30 týmů amerického fotbalu rozdělených do 4 divizí, a protože už bude po seniorské sezóně, rádi bychom pozvali zástupce všech týmů, aby si každý návštěvník našel "to své".

4. V plánu máme menší turnaj pro hráče. 

5. Představíme americký fotbal i pro juniory (15-19let) a pro kadety (bezkontaktní forma pro děti do 15 let).

6. Seznámíte se s těmi nejlepšími cheerleaderkami v České Republice. Pochutnáte si na skvělých a stylových typicky fotbalových pokrmech. A mnoho dalšího...

 

KDY A KDE TO MÁME V PLÁNU?

Český den amerického fotbalu plánujeme na září 2016 v Praze. Seniorská sezóna končí vždy koncem července a ta juniorská právě koncem září začíná. Dalším důvodem je malý svátek nás, amerických fotbalistů, v podobě zahájení v pořadí 97. sezóny NFL, které je plánováno právě na září. 

 


JAK FUNGUJEME


I když je americký fotbal v ČR "už" 25 let, stále nedosahuje takového zájmu ze strany sponzorů a partnerů, jako tradiční fotbal, hokej, nebo moderní florbal. Nejvýraznějšími výdaji jsou náklady spojené s tréninkovým hřištěm pro seniory, juniory i kadety (cca 90.000,-), se zápasovým hřištěm (pronájem, lajnování, ochranné prvky, sanitka a lékaři přítomní na zápasech aj.) a s dopravou na zápasy (Dánsko, více než 10 výjezdů autobusem mimo Prahu). Dalšími náklady jsou například strava a ubytování (zahraniční zápas ligy mistrů v Dánsku), tréninkové vybavení, registrační poplatky do české i evropské ligy, celotýmové soustředění, tak dále. Jsme zvyklí si veškeré výdaje hradit sami, a to zcela bez finanční podpory sponzorů.  

Rodi.jpg

 

PROČ PŘISPĚT?

Pomůžete nám uspořádat vůbec první událost tohoto druhu v ČR - zaplatit pronájem prostor, událost dostatečně zpropagovat, zajistit výborné občerstevní, zábavu pro dospělé, větší i menší děti, a mnoho dalšího. Pomůžete nám zajistit nezbytné ochranné prvky na zápasové hřiště a zaplatit sanitku a lékaře (který je nezbytný na každé události). 
Když společně dosáhneme na částku 200 000 Kč, zaplatíme z ní všechno výše uvedené, odměny pro vás a poštovné(cca 70.000,-), a poplatky spojené s provozem této kampaně (9% z cílové částky).
Pokud nám chcete přispět  na další provoz týmu v letošní sezóně, pak naším společným cílem je vybrat částku o něco vyšší. Pokud se cílová částka nevybere, vaše peníze vám budou v plné výši vráceny. DĚKUJEME! 

hrnky_custom_r.jpg

placky.png 

nabidka_fb.png

Co si o tomto projektu myslíte?