Dějepis pod lavicí | crowdfunding kampaň

Startéři - Dějepis pod lavicí

Knížka o historii, překvapivě plná neuvěřitelných příběhů, které nám ve škole kdovíproč zatajili.

Knihy

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 12 600 Kč (25 %)
  • 25 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

TomášHouška - obrázek
  • projekt od TomášHouška
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Ekniha

V děkovném mailu získáte knihu v elektronické podobě ve formátu pdf ve speciálním bonusovém vydání a to dříve, než bude na pultech v tištěné podobě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Kniha

Získáváte tištěnou i elektronickou knihu ještě dřív než přijde na pulty knihkupectví! (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Kniha s podpisem

Získáváte navíc knihu s podpisem autora ještě dřív než přijde na pulty knihkupectví! A ekniha v bonusovém vydání samozřejmě navrch. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Kniha s věnováním

Získáváte knihu s podpisem a unikátním věnováním ve stylu Machautových virelai ještě dřív než přijde na pulty knihkupectví! Nikdo nebude mít stejné věnování jako vy, knížku můžete nechat věnovat i jako dárek. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit
2 500 Kč

Budete to mít černé na bílém.

Získáváte knihu s podpisem a unikátním věnováním ještě dřív než přijde na pulty knihkupectví, stejna jako v předchozích cenách, ale k tomu něco navíc: Vaše jméno, coby sponzora knížky bude navíc vytištěné v tiráži knížky. Knížku můžete nechat věnovat i jako dárek. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
5 000 Kč

Buďte na obálce

Vaše jméno, coby sponzora knížky bude navíc vytištěné nejen v tiráži knížky, ale přímo na zadní obálce! Získáváte knihu s podpisem a unikátním věnováním ještě dřív než přijde na pulty knihkupectví! Nikdo nebude mít stejné věnování jako vy. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

Cesta na titulní stránku!

Vaše jméno, coby sponzora knížky bude navíc vytištěné nejen v tiráži knížky, ale na titulní stránce! Získáváte knihu s podpisem a unikátním věnováním ještě dřív než přijde na pulty knihkupectví! Nikdo nebude mít stejné věnování jako vy. (Cena je včetně poštovného a balného.)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit